track source
track source

Markör Kalem

Markör Kalem Fiyatları

1354 Ürün gösteriliyor.
Markör Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Markör Kalem modelleri ve Markör Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Markör Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Schneider, Zig. 1354 adet Markör Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Markör Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Markör Kalem markası:

En Çok İncelenen Markör Kalem Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Markör Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1354 Markör Kalem modeli içerisinde en ucuz Markör Kalem fiyatı 1.6 TL iken, en yüksek Markör Kalem fiyatı 9400.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Markör Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Markör Kalem fiyatı ise 62.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Markör Kalem

Kırtasiye ürünleri, hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ve sıklıkla kullanılan malzemelerden biridir. Evde, iş yerinde, okulda ya da diğer alanlarda bu ürünler ile sürekli olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kalemlerden silgilere, defterlerden kitaplara kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan bu ürünlerden biri de markör kalemlerdir. Diğer kırtasiye malzemelerinden ayrılan kalem türü, uygulandığı yüzey çeşitliliği ile ön plana çıkar. Bu ürün; cam, seramik ya da porselen gibi envai çeşit yüzeye yazı yazabilmenizi veya çizim yapabilmenizi sağlar. Grafik tasarım gibi sanatın çizim yönüyle ilgilenen mesleklerden peyzaj gibi farklı mesleklere kadar geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Kullanım alanının ve yüzeyin fazlalığının yanı sıra taşıdığı özelliklerde bir o kadar fazladır. Örneğin; kalemin ısıya dayanıklı olması ürünün daha uzun bir süre kullanılmasını mümkün kılar. Aynı zamanda işlem sırasında çabuk kuruması da size sunulan önemli avantajlardan biridir. Marker kalemi; göz alıcı renkleri, kullanım avantajları ve çeşitliliği ile farklı alanlardaki pek çok kullanıcının tercihleri arasında bulunur. 

Markör Kalem Çeşitleri

Kırtasiye ürünleri arasında bulunan markör kalemler, alanında başarılı markalar tarafından üretilir. Sharpie, Edding, Mikro, Uni ve daha pek çok önemli isim; marker kalem markaları arasında yer alır. Kaliteli üretim anlayışı ile kullanıcı memnuniyetine önem veren markaların bu ürünleri pek çok alanda kullanılabilir. Grafik tasarımcılar tarafından çizim aşamasında tercih edilirken evde ya da ofiste farklı yüzeylere iz bırakmak için de tercih edilir. Marker kalem özellikleri, ürün çeşidine ve kullanım alanına göre değişim gösterir. Örneğin; çizim aşamasında kullanılan seçenekler genellikle keçeli ya da fosforlu formda olabilir. Bu da ortaya çıkan tasarımın daha canlı renklere sahip olmasını sağlar. Cam ya da seramik gibi yüzeylere yapılan uygulamalarda kullanılan kalem seçenekleri ise daha farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünler, ısıya ya da ışığa fazlasıyla dayanıklıdır. Bu nedenle kullanım süreleri genellikle daha uzun olur. Çoklu kullanımlar için de genellikle marker kalem seti tercih edilir. Setler; 6’lı, 8’li ya da 12’li gibi farklı paket seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Kullanım ihtiyacına göre daha fazla ürün seçeneğine sahip paketlerde tercih edilebilir. Setlerin kullanıcıya sağladığı en büyük avantaj ise renk yelpazesinin fazla olmasıdır. Ana renklerin yanı sıra ekstra renk seçeneklerini de setlerin içerisinde bulabilirsiniz. Marker keçeli kalem ise daha ince bir gövde yapısına sahiptir. Genellikle çocukların kullanımına uygun olacak şekilde hazırlanır. Ödevlerde ya da hobi işlerinde rahatlıkla kullanılacak ürünlerin kuruma hızı da oldukça fazladır. Bu ürünleri de tekli şekilde ya da set halinde tercih edebilirsiniz. Yetişkinlerin tercihi ise çoğunlukla marker kalem fosforlu seçeneklerinden yana olur. Tasarım sırasında belirli bir alanı parlatmaya ya da ifade etmeye yarayan bu ürünlerin avantajı da oldukça fazladır. Kalın yapısının içerisindeki boya deposu, standarttan daha fazla boyayı muhafaza eder. Bu noktada kullanım süresi de beklenenden fazla olur. Kullanım amacının farklılığına uygun olarak hazırlanan ürünlerin renkleri geniş bir yelpazeyi kapsar. Marker kalem renkleri, hem ana renkleri hem de ekstra renkleri kapsar. Bu da görsellikte aranan vurguyu kolaylıkla yakalamanıza yardımcı olur. 

Markör Kalem Fiyatları

Önemli markalar tarafından üretilen markör kalemler, meslek çalışmalarında sıklıkla yerini alır. Marker kalem kullanımı fazlasıyla çok yönlü olduğundan dolayı sahip olduğu özelliklerde geniş bir alanı kapsar. Bu durumda fiyatlarında alt ve üst tabandan oluşması normaldir. Performans ile doğru orantılı bir şekilde belirlenen markör kalem fiyatları sürekli olarak değişim gösterir. Kuruma hızı yüksek olan çeşitlerin fiyatları performansı düşük olanlara göre daha farklıdır. Eğer ürünü sürekli olarak kullanacaksanız ve farklı renklere ihtiyaç duyuyorsanız set halindeki ürünler daha ekonomik bir seçim olabilir. Bu noktada fiyatlar set içerisindeki ürün sayısına ve renk çeşitliliğine göre değişim gösterir. Ürünün uç kalınlığı, gövde yapısı ve kullanım süresi fiyatların belirlenmesinde dikkate alınan önemli kriterler arasında bulunur. Markör kalemler, kırtasiye ürünleri sektöründe üretim yapan sayısız marka tarafından kullanıcılara sunulur. Bu nedenle fiyatların belirlenmesinde marka kalitesi de fazlasıyla dikkate alınır. Amacınıza en uygun ürünleri değerlendirmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa üzerinden markör kalemlerin özelliklerini inceleyerek fiyatlarını çok kısa bir süre içerisinde inceleyebilirsiniz. 

Markör Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Satın alma dönemlerinde ürünlerin tüm özelliklerine hakim olmak ve sizin ihtiyacınıza uygun olanı seçmeniz fazlasıyla önemlidir. Bunun için satın alma yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak faydalı olabilir. Marker kalem çeşitlerini satın almadan önce karar vermeniz gereken ilk detay tek bir ürünü mü yoksa birden fazla ürünü mü kullanacağınızdır. Eğer kısa bir işlem için markör kaleme ihtiyaç duyuyorsanız tekli ürünleri tercih edebilirsiniz. Mesleğinizle alakalı işlemler için set halinde satışa sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Keçeli ve fosforlu ürünler arasında da yapı olarak farklar bulunur. Ürünlerin yapılarını ve özelliklerini inceleyerek iki kalem arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda alacağınız ürünlerin ısıya ve ışığa dayanıklılığının da yüksek olması önemlidir. Seçtiğiniz kalemin bu tür özelliklerini de inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü satın almaya karar vermeden önce cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’un size sunduğu kullanıcı yorumlarını okuma, fiyat karşılaştırma ve ürün inceleme özelliklerini değerlendirerek seçimleriniz karlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery