POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Zeytin Fiyatları

3590 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat

Zeytin

Kahvaltılık olarak son derece fazlasıyla tercih edilen zeytin pek çok yemek içerisinde ve salatalarda kullanılır. Farklı soslarla da lezzetine lezzet eklenen bu ürünler kahvaltılık olarak son derece elverişli olmakta. Fazlasıyla yararlı ve sağlıklı oluşu ile bulunduğu her yemeğe farklı bir tat katar. Ayrıca zeytinin pek çok çeşit olarak da kişilerin karşısına çıkması son derece mümkün. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan bu ürün, farklı çeşitleriyle de sofralarda kendisine yer buluyor. Yumuşak olması ve tadının da hafifliği doğrultusunda tercih bakımından son derece uygun olan zeytinler sofralarda zenginlik oluşturması ile beraber farklı şekilleriyle de kişilere bu lezzeti farklı yollardan tatmanın fırsatını verir. 

Zeytin Çeşitleri

Kahvaltı gibi pek çok öğünde zevkle tüketilen zeytinler lezzet bakımından kişilerin damaklarında hoş izlenimler bırakmakta. Bu durum dolayısı ile zeytinlerin tercih edilme konusundaki oranını artırıyor. Üstelik diyet yapanların dahi rahatça tüketebildiği bu zeytinler pek çok faydayı da insanlara sunmakta. Her çeşit insanın da rahatça tüketebileceği bu ürün pek çok çeşidi ile kişilerin hayatlarında yer alır. Ayrıca her öğün tüketilebilme durumuyla küçük ancak büyük bir lezzet hissi oluşturarak fazlasıyla avantaj sunar. Pek çok çeşidi de bulunan bu ürünlerin çeşitlerine göz atmak gerekirse şu şekilde bahsedebilmek mümkün bir hale gelir

Siyah Zeytin

En çok tercih edilen model arasında bulunan bu ürünler her kahvaltıda kişilerin hayatlarında yer alır. Lezzet bakımından son derece etkili olan zeytin çeşitli gramajlarıyla kişilerin tüketmek istediği kadarı ile alma durumuna kolaylık sağlar. Üstelik kahvaltı harici salata türü yemeklerde, pizza türü hamur işlerinde dahi kullanım imkanı verirken her öğün aperatif olarak kullanım şansını da kişilere tanır.

Konserve Zeytin

Farklı ambalajları ile beraber kişilerin kullanımı içerisinde olan bu zeytinler, konserve seçenekleri ile de tüketimi son derece basit bir hale gelir ve saklanması da bir o kadar kolay olurken hijyen olarak da son derece önem taşır. Zeytin konserve bu nedenle fazlasıyla tercih edilenler arasında yer alır.

Yeşil Zeytin

Daha farklı bir lezzet sunan bu zeytinler, insanları dahi ikiye ayıran tatlı bir unsur konumunda yer alıyor. Zeytin türünün ve çeşidinin lezzet bakımından da tüm zenginliğini kişilerin damaklarına yaşatıyor. Bu nedenle de tercih edilme bakımından son derece ideal bir seçim konusunda yer alır

Gemlik Tipi Zeytin

Bu zeytin türü zeytinin lezzetini daha çok hissetmek isteyenler için son derece idealdir. Daha küçük çekirdekli olması ve daha fazla eti olması dolayısı ile alınan lezzeti de arttırarak, keyifli tüketim fırsatı verir. Bu sebeple zeytin en uygun ve en lezzetli haliyle sofralarda yerini alır.

Zeytin Yağı

Zeytin çeşitleri kapsamında sofralara lezzet katan zeytinler bu kez lezzet oluşturma kısmında da son derece harikalar yaratıyor. Pek çok mutfakta ve neredeyse her yemeği daha lezzetli hale getiren bu yağ türü sağlıklı olması ile beraber pek çok kişi tarafından mutfakta tercih edilen yağ türleri arasında yer alır.

Zeytin Çiçeği Sıvı Sabun

Sofralara lezzet katan zeytin ve çeşitleri bu kez de hijyen olarak kişilere avantaj sağlar. Son derece hoş kokusu ile beraber temizlik için kişilere farklı bir tercih ve seçim imkanı sunar

Zeytin Çiçeği Kolonyası 

Hoş kokusu ve yakmayan yönleri ile beraber son derece kullanışlı olan bu ürün hijyen alanında da zeytinin çeşitliliğini kişilere yaşatmakta.

Zeytin Harcı

Tüketilen zeytinin lezzetini ikiye katlamak isteyenler için hazırlanan bu özel harç lezzeti de aynı ölçüde yükseltir. 

Zeytin Ezmesi 

Normal zeytinin lezzetini daha yumuşak ve daha leziz hale getiren bu ürünler kahvaltılarda sofrada zenginlik oluştururken damakta ise leziz bir tat bırakır. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilir.

Zeytin Fiyatları

Kahvaltı hijyen, harç olarak kısaca her alanda zeytine dair ürünleri bulabilmek son derece mümkün. Bu nedenle de fazlası ile tercih edilen bu ürünler fiyat konusunda da bir takım değişiklikler oluşturur. Yemek alanından temizlik alanına kadar zeytin insanların hayatlarında bu nedenle de fiyat olarak farklılıklar son derece mümkün. Zeytin fiyatları gramajına göre,  zeytin yağlarının litresine göre, kolonya ve sabunlarında  boyutlarına göre değişim gösterebilir. Ancak Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yaparak doğru ürüne uygun fiyatlarla ulaşmak son derece mümkün bir hale gelir. Bu sayede kişiler tasarruf ederken zeytin sipariş etme konusunda da büyük avantaj elde ederler. Bu şekilde her alanda kişilerin hayatında yer alan zeytinlere uygun bir şekilde ulaşılır.

Zeytin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zeytin pek çok çeşidi ile kişilerin hayatlarında yer alıyor. Fazlasıyla tüketiliyor ve her alanda kullanılıyor. Yemeklerin yapımında, kahvaltıda, temizlik alanında kısaca zeytin türleri her çeşidi ile insan hayatında kullanılıyor. Bu nedenle tercih edilmesi gereken pek çok nokta bulunuyor. Zeytin alırken son tüketim tarihine ve konserve olmasına dikkat etmek önem taşır. Daha hijyenik ve saklanması açısından son derece elverişlidir. Bunun yanı sıra gramajına bakarak da almak fiyat açısından uygunluk ve ekonomiklik oluşturur. Zeytinyağı alırken ise litresine bakmak büyük önem arz eder. Bunlar ile beraber son tüketim tarihini kontrol etmek de çeşitli zehirlenme ve mide rahatsızlıklarının önüne geçer. Böylelikle sağlıklı ve lezzetli bir tüketim sağlanmış olur.