POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti

Evlerinizi kısa zaman da kirlerden arındırmak için özel olarak tasarlanmış olan Vileda Supermocio kırmızı temizlik seti esnek sıkacak formu ile kolay ve etkili bir kullanım deneyimi sağlıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Evlerinizi kısa zaman da kirlerden arındırmak için özel olarak tasarlanmış olan Vileda Supermocio kırmızı temizlik seti esnek sıkacak formu ile kolay ve etkili bir kullanım deneyimi sağlıyor. Kova, pas pas ve saptan oluşan vileda temizlik setleri kiri temizlerken leke de bırakmıyor. Yaşam alanlarınızda hijyeni sağlamak için olmazsa olmazlar arasında yer alan bu özel temizlik setleri ile zeminlerdeki inatçı lekeleri kolaylıkla çıkarabilir özenli bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce tamamen ıslatmanız çok daha etkili bir sonuç almanıza olanak sağlıyor.

Genel Özellikler
İçerikKova-Bez-Sap-Tablet Başlığı
Ürün TipiVileda
Adet1 Adet
Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Yenilik, dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve kaliteyi bir arada sunan Vileda markasında geniş bir ürün gamı var. Vileda markası ürünlerini; zeminler, banyo, mutfak, çamaşırlar ve pencere kategorilerine göre ayırıyor. Vileda markası diğer ürünlerinde olduğu gibi Vileda Supermocio temizlik setinde de dayanıklılık, kolaylık ve kalite üçlüsünü bir arada sunmayı başarıyor. Vileda Supermocio temizlik seti içeriğinde Vileda temizlik kovası, sopası ve Vileda paspası bulunuyor. Cimri.com aracılığıyla Vileda Supermarcio temizlik setini kapsamlı biçimde araştırabilirsiniz. Ayrıca Vileda markasının Vileda Turbo temizlik setini de özellik, fiyat ve yorum başlıklarına göre inceleyebilirsiniz.

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti Fiyatları

Cimri.com’da Vileda Supermocio temizlik seti fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Temizlik seti satışı yapan mağazalardaki fiyatlar eş zamanlı olarak değerlendiriliyor. Böylece Vileda temizlik seti fiyat araştırma süreci hız kazanırken, bütçenizden de tasarruf edebilirsiniz. Vileda temizlik seti detaylarına ek olarak kargo, ödeme gibi konuları “Mağazaya Git” sekmesinden inceleyebilirsiniz. Sonrasında ise pratik biçimde temizlikteki yeni yardımcınızın sipariş onay sürecini başlatabilirsiniz. Vileda temizlik seti fiyatlarının altında Supermocio kırmızı temizlik seti analiz tablosu var. Analiz tablosuna bakarak; Vileda temizlik setinin aylık ve üç aylık zaman dilimindeki fiyat değişimlerini analiz edebilirsiniz. Analiz tablosundan Vileda Supermocio temizlik setinin ortalama fiyatını da hesaplayabilirsiniz. Vilede temizlik setinde fiyat avantajı yakalamak amacıyla Cimri.com alarmını çalıştırabilirsiniz. Vileda Supermocio temizlik seti alarmıyla fiyat dalgalanmalarını takip edebilirsiniz. Cimri.com ürün alarm sisteminde Vileda temizlik seti modelindeki fiyat düştüğünde de, yükseldiğinde de bildirim alabilirsiniz. Ayrıca belirli zaman geçmesine rağmen Vileda temizlik seti çeşidinin fiyatını koruması durumunda da alarm bilgilendirmeleri geliyor. Böylece Vileda temizlik seti için doğru fiyatı kovalayabilirsiniz.

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti Özellikleri

Vileda Supermocio temizlik seti özelliklerinde işlevsellik ve kolaylık bir basamak öne çıkmayı başarıyor. Vileda Supermocio temizlik setiyle evlerdeki alanlar yorulmadan temizleyebilirsiniz. Vileda temizlik seti kova ve paspas ikilisinden oluşuyor. Vileda Supermocio aracılığıyla üç etki birada sunuluyor. Özel olarak tasarlanan ve üretilen Vileda paspasıyla kirler, kırıntılar ve kuruyan lekeler yok oluyor. Özel dokusu sayesinde Vileda paspas kuruyan lekeleri yok ediyor. Vileda paspasta kullanılan bez ve özel dokusuyla kir ve kırıntılar alınıyor. Vileda Supermocio paspası farklı zeminlerdeki kirleri yok edebilirsiniz. Vileda kovası üzerindeki aparat aracılığıyla fazla suları rahatlıkla sıkabilirsiniz. Vileda paspasının kuruluk ya da ıslaklık miktarını kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Kullanım konforunu da düşünen Vileda paspasın başlığını çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Paspasın temizlenmesi ve yeniden kullanılabilmesi için önerilen sıcaklık seviyesi ise atmış derece.

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Vileda Supermocio temizlik seti hakkında bilgi edinmek için Cimri marketin paylaşmış olduğu verilerden faydalanabilirsiniz. Dört yüz on gram ağırlığında olan ürün kırmızı renkte üretiliyor. Vileda temizlik seti kovasının ölçüleri 27 cm x 26 cm x 37 cm olurken Vileda kovasının kapasitesi de on litre. Supermocio temizlik seti, zorlu kirlerin bile kolaylıkla temizlenmesi amacıyla üretiliyor. Vileda temizlik seti üç ana parçadan oluşuyor. Bu parçalar Vileda kovası, Vileda paspası ve Vileda sapı. Ergonomik biçimde üretilen sapı kolaylıkla monte edebilirsiniz. Bu sayede temizlik sonrasında tekrar parçalara ayırarak, rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Özel bezi sayesinde Vileda paspasının emiş gücü oldukça yüksek. Bu sayede yaşam alanlarındaki kirleri de kolaylıkla toparlayıp, temizleyebilirsiniz.

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti Cimri Markette Karşılaştırın!

Vileda Supermocio paspasını karo, ahşap, fayans ya da vinil gibi malzemeleri temizlemek için tercih edebilirsiniz. Cimri markette Vileda Supermocio temizlik seti alınır mı alınmaz mı sorusuna hızlı biçimde yanıt bulabilirsiniz. Bunun nedeni de Vileda temizlik setiyle ilgili merak edilen sorulara tek yerden yanıt bulunması oluyor. Ek olarak Cimri.com’da Vileda temizlik seti fiyatları, özellikleri, indirimleri, kampanyaları, puanları veya yorumlarına erişebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlardan Vileda temizlik seti alabilmek amacıyla indirim ya da kampanya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com fiyat alarm sistemi de cazip fiyat avantajının yakalanmasında, oldukça etkili bir yöntem. Cimri.com’daki milyonlarca üründeki seçenekleri değerlendirmek ve araştırma süreçlerini yönetmek amacıyla aplikasyon desteği alabilirsiniz. Akıllı cihazınıza yükleyeceğiniz Cimri.com aplikasyonuyla alışveriş dünyasındaki fırsatları yakalayabilirsiniz. Süpermarket ihtiyaçlarınız başta olmak üzere evinizin, kendinizin ya da sevdiklerinizin ihtiyaçlarını hesaplı fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Vileda Supermocio Kırmızı Temizlik Seti ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.