Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

363 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat
1/12Sonraki

Soğuk Toz İçecek

Özellikle yaz aylarında içimizi ferahlatmak adına buz gibi içecekler tüketiriz. Hararetinizi alan ve zihnimizi açan soğuk içecekler sayesinde sıcak havalar bizim için biraz daha katlanılır bir hâle gelir. Tercihimize göre değişkenlik gösteren soğuk toz içecekler malzemelerine ve aromalarına göre değişkenlik gösterir. Enerji veren ve aynı zamanda içeriğinde bulunan mineraller dolayısıyla sağlık açısından yararlı soğuk toz içecekler her kesim tarafından tercih edilir. Gün boyu enerji veren ve vitamin almanıza yardımcı olan bu içecekleri özellikle gençler ve çocuklar sıklıkla tüketirler.

Soğuk Toz İçecek Çeşitleri

Kişiden kişiye göre değişkenlik gösteren beslenme alışkanlığı içecekler arasında da damak zevkine göre bir değişim gösterir. Kimileri daha yoğun ve tatlı içeceklerden hoşlanırken kimileri ise fresh ve şekersiz soğuk içeceklerden hoşlanır. Özellikle çocukları sağlıklı besinlere yönlendirmek adına yararlı olan ve herkesin farklı damak zevkine hitap eden soğuk toz içecekler çeşitleri açısından değişkenlik gösterir. Herkesin en çok tercih ettiği başlıca soğuk toz içecekler şunlardır;

Aromalı İçecek

Aromalı soğuk içecekler özellikle meyveyle arası iyi olanların sıklıkla tercih ettiği soğuk içecek türüdür. Bu içecekler sağlıklı beslenme açısından vücudunuzun direncini korumanıza yardımcı olur. Meyve oranına değişkenlik gösteren aromalı içecekler meyve suyu, meyve nektarı, meyveli içecek ve meyve aromalı içecek olarak adlandırılır. Portakal, muzlu süt, kivi aromalı, elma aromalı gibi çeşitleri bulunan aromalı içecekler hem sizin hem de çocuğunuzun vücut direncini en kolay ve pratik yoldan koruyabilecek içecekler arasındadır. Meyve yemeyi sevmeyenler için özel olarak üretilmiş ve içerisinde bolca vitamin ve mineral bulunan bu aromalı tozlar keyifli bir içim sunar.

Sıcak Çikolata

Çikolatayı bu kadar özel kılan gerek içinde barındırdığı mutluluk verici maddeler gerekse mis gibi kokusudur. Sıcak çikolata genellikle eritilmiş çikolata ve sıcak sütle içilen bir içecektir. Ancak yaz aylarında soğuk süt ve dondurmayla birlikte şekillendirebilir ve soğuk içecek hâline çevirebilirsiniz. Bir bardak süte karıştırabileceğiniz çeşitleri ve sıcak çikolata çeşitleriyle üretilen çikolatalı içeceklere buradan ulaşabilir ve istediğinizi tercih edebilirsiniz. 

Çikolatalı İçecek

Kakao içeriğinde bulunan antioksidan maddeler, demir ve kalsiyum gibi mineral ve vitamin barındıran sağlıklı etkisiyle en çok tercih edilen ve tüketilen besinler arasında yerini alır. Lezzetli tüketimi ve mutluluk hissiyle birlikte gelen enerji sebebiyle kakaodan üretilen içecekler oldukça tüketilir. Daha enerjik ve zinde olmanızı sağlayan kakao çocuklarınıza sütü sevdiren toz karışımları ile birlikte soğuk toz içecekler tavsiyesi verebileceğimiz bir besin maddesidir. 

Uyku İçeceği

İyi ve mutlu bir yaşam kalitesine sahip olmak güne zinde başlamak için iyi ve kesintisiz bir uyku çekmek gerekir. Günde en az 7 ya da 8 saat uyku sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralar. Uyku problemi yaşayanlar için özel olarak geliştirilen uyku içecekleri rahat bir uyku çekmenize olanak sağlar. Uyku sırasında beyin sağlığınız için gerekli fonksiyonları sağlamaya ve enerjinin geri kazanılmasına olanak sağlayan tek içimlik uyku içecekleri üretilir. Konsantrasyon eksikliğine, yorgunluk hissine ve halsizliğe birebir olan uyku içeceklerini cimri.com üzerinden bulabilirsiniz.

Milkshake

Özellikle yaz sıcaklarında vücudumuzun su ihtiyacı daha çok artar. Ancak yalnızca alacağımız soğuk bir duş vücudumuzdan attığımız terle birlikte su ihtiyacımızı geri kazandırmaz. Sıcak yaz günlerinde ilaç gibi gelen milkshakeler özel olarak üretilir. Özellikle Amerika’da oldukça popüler olan süt, dondurma, buz ve çeşitli vanilya ve meyvelerin karıştırılmasıyla yapılan milkshake oldukça tüketilen bir soğuk içecek türüdür. Soğuk toz içecekler en uygun ve en lezzetli seçenekler sunarken milkshakeler bu seçeneklerin arasında oldukça popülerdir.

Enerji İçeceği

Vücudumuz gün içerisinde tüketilen enerjiyi geri kazanabilmek adına birtakım besinlere ihtiyaç duyar. Bu besinleri hızlı ve pratik bir yoldan kazanmamıza yardımcı olan enerji içecekleri mental ve fiziksel enerjiyi artırır. Özellikle ayakta kalmak istediğimiz ve çalışmak için gereken enerjiyi almamıza yardımcı olan enerji içecekleri şeker, kafein ve diğer uyarıcı bileşenlerle zenginleştirilmiş bir içecek olarak karşımıza çıkar. Shot şeklinde üretilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan enerji içecekleri fiziksel performansı artırıcı bileşenlerden oluşur. Birçok markanın bitki özü ve ginseng ile birlikte ürettiği enerji içeceklerinin içerisinde 80 ila 500 mg arasında kafein bulunur. Bu sayede vücuttaki dopamin salınımı artarak ihtiyacınız olan zaman diliminde kendinizi oldukça dinç hissedebilirsiniz. 

Soğuk Toz İçecek Fiyatları

Soğuk toz içecekler fiyatları açısından değişkenlik gösterir. İçeceklerin tatlandırılması ve üretilmesi açısından kullanılan malzemeler soğuk toz içeceklerinin birbirleri arasında fiyat farkı oluşmasına neden olur. Aynı zamanda bu içecekler içerdiği bileşenlerin yanı sıra gramaj ve ürün paketlenmesi açısından değişkenlik gösteren fiyatlar sunar. Cimri.com üzerinden yapacağınız soğuk toz içecekler fiyat araştırması sırasında bu etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Dilediğiniz miktarda ve içeriklerde ürünler sunan markalar bütçenize uygun fiyatlarla birlikte serinlemenize olanak sağlar. 

Soğuk Toz İçecek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Soğuk toz içecek satın alırken öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hangi aromaya ve çeşide sahip bir içecek türü aradığınızdır. Sağlığınıza katkı sağlayan soğuk toz içecekler bilinçli tüketildiğinde fayda sağlar. Şekerle alakalı bir probleminiz yoksa rahatlıkla tüketebileceğiniz enerji içecekleri şeker hastalığı olanlara yarar yerine zarar verebilir. Çünkü sahip olduğu şeker miktarı dolayısıyla enerji veren veya aromalı içecekler bilinçli tüketilmelidir. Soğuk toz içecekler en ucuz fiyatlarıyla cimri.com üzerinden listelenir. İhtiyacınız olan içecek türünü belirleyip ona uygun bir ürün araştırması yapabilir ve ferahlayabilirsiniz.