Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

925 Ürün Listeleniyor
En Popüler
En Düşük Fiyat
En Düşük Birim Fiyat

Gazlı İçecek

Çoğunlukla soğuk olarak tüketilen alkolsüz içeceklerden olan gazlı içecekler, birçok kişinin severek tükettiği ürünlerdir. Özellikle yaz aylarında çok fazla tüketilen ve serinleten meşrubatlardan olan gazlı içeceklerin pek çok farklı çeşidi ve markası  piyasada yer almaktadır. Susuzluğunu gidermek ve serinlemek için tüketilen sıvılardan oluşan meşrubatlar arasında en çok tercih edilen seçenekler, gazlı içecekler olarak bilinir. Çoğunluğun tercihi olan gazlı içecekler, serinletirken aynı zamanda da susuzluğu gidermeye yardımcı olur. Özellikle bunaltıcı yaz aylarında serinlemek için imdada yetişen buz gibi kolalar en sık rağbet edilen meşrubatlar arasında gelir. Kola denince akla Coca Cola gelir. Pepsi, marka devi olarak sıklıkla tercih edilen bir başka koladır. Cola Turka, ve yer alı kolanın yerli halidir. Kolanın üç büyük marka devi olan Coca Cola, Cola Turka ve Pepsi, tatları ve buz gibi halleri ile yazların vazgeçilmez içecekleri arasında ilk sıralarda gelir. Alternatif ve popüler seçenek olan Yedigün, pek çok kişinin severek tükettiği bir içecektir. Fanta, tadı ile olduğu kadar rengiyle de tüketicileri cezbeder. Çoğunlukla portakal ve mandalina aromalı olanları meşhurdur. 

Gazlı İçecek Çeşitleri

Bireylerin özellikle yazları en çok tercih ettiği gazlı içecekler oldukça çeşitlidir. Gazlı içecekler içerdikleri asit ve farklı aromalar ile tüketicileri serinletirken aynı zamanda da ağızlarda güzel tatlar bırakırlar. Gazlı içecekler arasında en çok tüketilen çeşitlerinden birisi olarak karşımıza Fruko çıkmaktadır. Fruko, ‘on yüz bin milyon baloncuk’ sloganı ile tanınan meşhur bir içecek markasıdır. Tüm dünyada severek tüketilen Fruko, içeriğinde pek çok farklı türden meyve aroması bulundurur. Sprite, limon aromalı bir gazoz türüdür ve ülkemizde oldukça fazla tüketilir. Farklı boyutlardaki şişelerde satılan Sprite, kalabalık gruplara ve tek bir kişiye hitap eden miktardaki seçenekleri ile piyasadaki yerini almış durumdadır. Oldukça fazla tüketilen ve içildiği andan itibaren kişiye dinçlik katan enerji içeceği çeşitleri sadece yaz aylarında değil dört mevsim tercih edilmektedir. Bunlardan bir tanesi Redbull olarak karşımıza çıkar. Redbull; ‘kanatlandırır’ sloganı ile tanınan ve marka değeri yüksek bir içecektir. Schweppes marka bilinirliği oldukça fazla olan bir markadır. Maden suyu, gazoz ve limonata çeşitlerini bünyesinde toplamış bir çatı marka özelliği taşır. Çamlıca, limon aroması ile serinletirken aynı zamanda da leziz limon tadı ile ağızlarda mükemmel bir tat bırakır. Bir gazoz markasıdır ve pazar payı oldukça fazladır. Özellikle yazları oldukça rağbet görür. Uludağ gazoz seçeneği de yine oldukça sık tercih edilen bir meşrubat çeşidi olarak bilinir. Niğde gazoz oldukça bilindik bir başka gazozdur. Avşar gazozu ağızlarda bıraktığı enfes tattan tanıyabiliriz. Bu meşrubat türleri sadece serinlemek için değil yemeklerin üzerine ve tatlıların yanına da çok yakışır. Hem rahatlamak hem de ağır gelen yemeklerin üzerine tüketilen maden suyu markalarından olan ve içerdiği meyve aromalarıyla ağızları şenlendiren Uludağ Frutti, doğal yapısı ile sıkça tercih edilen bir içecek türüdür. Dinamit meyve aromalı içecek içerdiği pek çok faydalı lezzet sayesinde tüketenlere enerji ve dinçlik verir. Spor yaparken tercih edilebilecek oldukça faydalı bir gazlı içecek çeşididir. Perrier gazlı içecek, bir soda çeşididir. Limonlu, karpuzlu ve daha pek çok farklı tatlarda aroması ile piyasada bulunur.

Gazlı İçecek Fiyatları

Gazlı içecekler oldukça fazla tüketilen ve tercih edilen meşrubatlar arasında yer alır. Bu meşrubatlar serinlemek ya da yemek yanında tüketilmek şeklinde tercih edilebilir. Bunlardan en çok tercih edilenlerden biri olarak Royal clup meyveli gazoz, çoğunlukla yemekten sonra tüketilir. Sarıyer gazoz, yemeklerle birlikte sıkça tercih edilen bir içecektir. Beyoğlu gazoz, içerisinde bulunan asitler sayesinde içerken kişide güzel bir his bırakır. İçeceği yudumlarken patlayan baloncuklar ile içecek tüketmek en keyifli halini alır. Oldukça makul fiyatlar ile ulaşılabilen gazlı içecekler hemen her kesimden insanın bütçesine uygun rakamlarda piyasada yer alır. Gazlı içecek fiyatları satıldığı şişenin türüne, litresine ve kalitesine göre değişir. Ayrıca içeceğin bulundurduğu aromaya göre de fiyatlar değişebilir.  Örneğin bir markanın sade olan türü ile meyve aroması bulunduran çeşidinin fiyatı aynı olmayabilir. Ya da yine aynı şekilde toptan alınan ürünlerin fiyatlarında indirime gidilebilir. Kampanyaları ve indirimli fiyatları takipte kalarak gazlı içeceklere uygun rakamlarda eşim sağlanabilir. 

Gazlı İçecek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnsanların vazgeçilmez içeceklerinden olan gazlı içecekler ülkemizde oldukça fazla tüketilmektedir. Kişiyi serinletirken aynı zamanda da farklı arama tatlarıyla ağızlarda güzel bir his bırakan bu içecekler farklı markalar ve farklı lezzetler ile zenginleştirilmiştir. Oldukça fazla çeşidi ve markası bulunan gazlı içeceklerin makul miktarda tüketildiklerinde vücuda zararı olmaz. Fakat unutulmamalıdır ki her şeyin fazlası fazlasının zararlı olduğu gibi elbetteki gazlı içeceklerin de çok fazla tüketilmesi önerilmez. Bu yüzden gazlı içecek satın alırken buna dikkat etmekte fayda var. Gazlı içecek satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken kriterlerin çoğu kişisel zevkinizle alakalıdır. Yani seçim yapmak size aittir. Örneğin bir enerji içeceği satın almak istediğinizde bunun türüne ve markasına siz karar verirsiniz. Black Bruin enerji içeceği oldukça dinç tutan ve kişiye hareket kazandıran ürünlerdir. Burn enerji içeceği de tüketildiğinde adeta canlılık getiren bir başka içecektir. Her ikisi de gönül rahatlığı ile tüketilebilir ama karar vermek sizin bileceğiniz kısımdır. Ayrıca alacağınız ürünün asit miktarına, aromasına ve şişe büyüklüğüne karar vermek de yine size kalmış bir durumdur.