POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay

Trendyol-market

30,95 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Yemekten sonra Çaykur tiryaki çay lezzet bakımından ve yumuşak içimi ile damaklara eşsiz bir his yaşatıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Yemekten sonra Çaykur tiryaki çay lezzet bakımından ve yumuşak içimi ile damaklara eşsiz bir his yaşatıyor. Kaliteli bir işlem görmesi sayesinde ise çay içmenin dinlendirici ve iyi hissettiren hissiyatını deneyimleyebilirsiniz. Günün her anında tüketilebilen Çaykur tiryaki çay ile günün her anını güzelleştirebilmek oldukça mümkün. 1 Kg boyuta sahip olması ile ekonomikliği sunuyor. Bu durum dolayısıyla birden fazla kullanıma imkan veriyor. Tüketilmesi leziz olan Çaykur tiryaki çayı tercih ederek damaklarda güzel bir tat oluşturabilir bunu baki kılabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Çaykur Tiryaki 1 kg Çay ürününün 31 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Kahvaltılarda, öğlen ve akşam yemeklerinde kısaca günün her vaktinde çay yemeklere ve sofralara eşlik ediyor. Çeşitli bitkilerin, çiçeklerinin, köklerinin, gövdelerinin, yapraklarının kaynatılmasıyla veya haşlanmasıyla elde edilen içeceğe çay deniliyor. Çalının yapraklarının fermantasyonu, ısıtılması veya bazı bitkilerle karıştırılması sonucu oluşan çay Türkiye’de yaygın olarak Doğu Karadeniz bölgesinde toplanıyor ve kullanıcılarla buluşmak için dünyanın dört bir tarafına gönderiliyor. Yetiştiği bahçe, yaprak boyutu, işleme yöntemine göre sınıflara ayırmak mümkün olsa da temelde 3 tane çay çeşidi bulunuyor. Bunlar; yeşil çay, beyaz çay ve siyah çay diye adlandırılıyor. Siyah çay çeşitlerinden birisi olan Çaykur Tiryaki dökme çay hakkında incelemelere bakıldığında Türkiye çay sektöründe kullanıcılar tarafından tercih edilen çay çeşitlerinden biri olduğu anlaşılıyor. Çaykur 1 kg dökme çay kalitesi uygun nitelikte çay hasadının yapılmasından ve yapılan hasatların iyileştirilmesi için teknoloji kullanılmasından geliyor. Memleketin dört bir tarafına ihracat yapan Çaykur, kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Çaykur Tiryaki 1 Kg Dökme Çay Özellikleri

Türkiye’de kullanıcıların büyük bir bölümü siyah çay kullanmayı tercih ediyor. Çaykur Tiryaki dökme çay özellikleri sayesinde siyah çay içmek isteyen kullanıcıların tercih ettiği marka ve ürünlerden birisi oluyor. Siyah çay, yeşil yapraklı bodur çay bitkisinin siyaha dönüştürülmesi sonucunda ortaya çıkıyor. Çay bahçelerinden toplanan kaliteli çay yaprakları sırasıyla; soldurma, kıvırma, oksidasyon, kurutma ve tasnif gibi işlemlere maruz kalarak siyah bir çaya dönüşüyor. Siyah çaya dönüşümdeki en önemli unsur ise fermantasyon işlemi olduğu araştırmalar sonucu açığa çıkıyor. Fermantasyon işlemi; dökme çayda işlenen renk, burukluk, parlaklık, koku, aroma ve tadın oluşmasını sağlıyor. Yani çayda en önemli aşama fermantasyon aşaması olarak görülüyor. Türkiye kişi başına düşen 3,5 kg çay tüketimi ile dünyada birinci sırada yer alıyor. Her yerde günün her anında içilen bu çaylar içinde üreticilere büyük görev düşüyor. Üreticiler kullanıcılar tarafından oldukça benimsenen ve satın alınan bu ürünler için çeşitli boyutlarda ve çeşitli çay türlerinin olduğu ürünleri piyasa sürüyor. İncelediğiniz Çaykur Tiryaki dökme çay ağırlığı 1 kilogram olsa da gramajı daha fazla olan ürünlerde marketlerde bulunuyor. Çaykur Tiryaki 1 Kg Dökme Çay lezzeti kişiden kişiye değişse de kullanıcılar tarafından sevilen bir çay markası ve çay ürünü olduğu firma analizi yapıldığında kolaylıkla anlaşılabiliyor.

Çaykur Tiryaki 1 Kg Dökme Çay Fiyatları

Siyah çay çeşitlerinden birisi olan Çaykur Tiryaki dökme çay fiyatlarını Cimri ile pratik bir şekilde listeleyebilirsiniz. Tek bir sayfada görüntüleme imkânı bulduğunuz çay fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan ürünün hangi mağazada satışta olduğunu görerek ilerleyebilirsiniz. Uygun fiyata Çaykur Tiryaki dökme çay seçeneklerini hızlı ve pratik bir şekilde bulmanıza yardım eden fiyat karşılaştırma sisteminin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Cimri rehberliğinde iyi fiyata çay ve diğer temel ihtiyaçlar için online alışveriş yapabilir tasarruf ettiren sistemin sunduğu konforu yaşayabilirsiniz.

Çaykur Tiryaki 1 Kg Dökme Çay Kampanya ve İndirimleri

Kaliteli bir çay içmek isterken uygun fiyatları da kovalayan kullanıcılar internet ortamlarında Çaykur Tiryaki dökme çay kampanya ve indirimlerini araştırıyor. Belirli günlerde belirli aralıklarla ürünlerin indirime ve kampanyaya girdiğini deneyimleyen kullanıcılar saatlerini bilgisayar ekranlarına veya cep telefonlarına bakarak geçiriyor. Kampanya ve indirimleri Cimri ile oturduğunuz yerden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mağazaların kampanya fırsatlarını yakalayarak indirimli Çaykur dökme çay sahibi olabilirsiniz. Cimri satın almak istediğiniz birçok üründe kampanya ve indirimleri site üzerinden takip etmenize imkân tanıyor. Aradığınız birçok üründe Cimri altyapısını kullanarak ürünlerin kampanya ve indirim detaylarından haberdar olabilir ve bütçenizi bu kampanyalara göre ayarlayarak daha verimli bir bütçe kullanımı yaşayabilirsiniz.

Çaykur Tiryaki 1 Kg Dökme Çay Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Kullanıcılar en çok tercih ettiği içeceklerden birisi olan çayları satın alırken birçok detaya dikkat edebiliyor. Satın alımlarda; ürünün özellikleri, kullanıcı yorumları, kendisine sağladığı faydaları ve ürün fiyatları gibi detaylar önemli bir yere sahip oluyor. Cimri ile Çaykur Tiryaki dökme çay detaylarına doğru ve şeffaf bir şekilde ulaşabilir ve ürünlerin fiyat analizini yapabilirsiniz. Analizlerinizin ve fiyat karşılaştırmanızın sonunda Çaykur Tiryaki dökme çay yorumlarını okuyarak satın almak istediğiniz ürün hakkında ön araştırma sürecinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarından ve fiyat karşılaştırmalarından yola çıkarak bütçenize ve zevkinize uygun Tiryaki dökme çayın satıldığı mağazaya “mağazaya git” butonuna tıklayarak satın alımı gerçekleştirmek üzere rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek birçok üründe Cimri’nin kullanıcılara sunduğu avantajlardan faydalanarak iyi bir ön araştırma süreci ve iyi bir analiz süreci geçirebilirsiniz. Ürünleri araştırırken kaybettiğiniz vakti Cimri ile geri kazanabilir ve zamandan tasarruf ederek avantajlı bir alışveriş yaşama keyfini hissedebilirsiniz. Cimri ile ürünler hakkında bilgi sahibi olmak artık çok daha kolay.

Çaykur Tiryaki 1 kg Çay ürününün 31 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.