Dewalt Lokma

En Ucuz Dewalt Lokma Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
  Marka
  Dewalt
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  En uygun fiyatlı Proxxon, Elta, Troy, Nora, İzeltaş, Rico ve Metabo marka lokma seti seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

  Lokma Takımı Seti Nedir?

  Duyduğumuzda ilk olarak akla tatlı gelse de; tamir dünyasında bambaşka bir anlamı vardır. Bu ürün, bir vidanın sıkılması gerektiğinde ve anahtarı 360 derece döndürebileceğiniz bir açık alan olmadığında ya da vidanın sıkılması çok güç gerektiren sertlikte olması durumlarında kullanılan bir aparattır. Çeşitli boyutlarda, derinliklerde ve şekillerde bulunabilir. Vidaya ya da sıkıştırılacak materyale uygun olarak üçgen, beşgen, altıgen ve daha farklı şekillerde vidaya uyumlu kısımlar mevcuttur. Bir de lokma anahtarı vardır. Bazı modeller anahtarı ile bütün şekildedir. Bu da cıvatanın kolay sıkıştırılmasında kullanılmaktadır. Cırcırlı lokma seti, anahtarlı set, mafsallı kol, t kol anahtarı, kısa ve uzun adaptör gibi çeşitler ve aparatlar set içinde mevcuttur.

  Lokma Takımı Nerede Kullanılır?

  Bisiklet, kaykay gibi araçların tamirleri sırasında vidaların sıkıştırılması oldukça zor olabilir. Vidayı sıkıştırırken anahtarı döndürecek yer çoğu zaman yoktur ve tam olarak sıkıştırılmayan vidalar çok hızlı gevşeyerek yerinden çıkabilir. Bu tip durumlarda takım içinden en uygun olanını seçip, sıkıştırılacak vidanın üzerine yerleştiriniz. Sonrasında takım içinde bulunan anahtarı kullanarak ve istediğiniz şekilde döndürerek kolaylıkla vidayı sıkıştırabilirsiniz. Lastik değişimi sırasında kullanılan ve vidaları sıkıştırmaya yarayan aparatlardan biri de t kol anahtardır. Bu şekilde yolculuğunuza güvenle devam edebilirsiniz. Takımların, alyan anahtar seti ile birlikte satılan çeşitleri de mevcuttur. Bunlar da ev eşyalarınızın vidalarının sıkıştırılmasında kullanılabilmektedir. Eğer alacak olduğunuz sette cırcır kolu yoksa; mutlaka bir adet eklemenizde fayda olacaktır. Cırcır kolu, sizi hızlandıracak ve cıvata ve somunları sökmenize de yardımcı olacaktır. Cırcır ile bağlantı yerleri 1/2, 1/4, 3/4 olarak sınıflandırılır. Setlerde farklı seçenekler mevcuttur.

  Lokma takımı fiyatları ne kadardır?

  Her türlü tamirat işlerinizde kullanabileceğiniz en ucuz lokma setleri seçeneklerini, cimri.com sitesinde, hırdavat ve yapı market ve bahçe kategorisi altında yer alan, lokma başlığını seçebilir; ürünleri listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.