track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kuş Yuvası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kuş Yuvası markası:

En Çok İncelenen Kuş Yuvası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kuş Yuvası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 118 Kuş Yuvası modeli içerisinde en ucuz Kuş Yuvası fiyatı 3.29 TL iken, en yüksek Kuş Yuvası fiyatı 177.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kuş Yuvası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kuş Yuvası fiyatı ise 52.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kuş Yuvası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kuş Yuvası

Kuş yuvaları, evcil ya da yabani kuşların konaklaması için kullanılan bir objedir. Doğada kuşlar kendi yuvalarını kendileri yapabilme yetisi ile doğar ve yaşamını burada sürdürür. Ancak doğal yaşamın azalması nedeniyle kuşlara yaşam alanları oluşturmak için hayvanseverler tarafından belli bölgelere kuş yuvaları bırakılır. Her kuş türü, farklı özelliklere ve farklı koşullarda yaşam güdülerine sahiptir. Kuş yuvaları; bütün bu detaylar düşünülerek farklı ölçülerde, farklı malzemelerden, farklı form ve şekillerde çeşitlendirilerek tasarlanır. Kuş yuvaları, ev gibi yaşam alanlarında dekoratif aksesuar olarak da sıklıkla kullanılır. Yaşam alanlarının dekorasyonlarında kullanılan objelerin çeşitlerine uygun olarak kullanılan, farklı boyut ve tasarımlarda kuş yuvası çeşitleri mevcuttur. Dekoratif amaçlı kullanılan kuş yuvası hediyelik çeşitlerini, dekoratif olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hediyelik kuş yuvalarının, kullanım amaçlarına göre anahtarlık olarak tasarlanmış çeşitleri de bulunur. Bu anahtarlık çeşitleri, kullanıcıların hediyelik olarak sıklıkla tercih ettiği aksesuarlardan biridir. Kullanıcıların kendilerinin monte edebileceği tasarımlara sahip kuş yuvası çeşitleri bulunur. Demonte olarak adlandırılan bu kuş yuvası setleri, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ürünlerdir.

Kuş Yuvası Çeşitleri

Ev gibi yaşam alanlarında kuşların bakımları, kuşun türüne de bağlı olarak farklı özelliklere sahip kuş yuvaları ile yapılır. Kuş yuvaları ile birlikte çeşitli kuş yuvası aksesuarları da kullanılır. Kuşların doğal ortamları dışında sağlıklı yaşam sürdürmeleri için kuş türüne göre farklı ihtiyaçlarını karşılamak gerekir. Bu ihtiyaçları karşılamak için çeşitli kuş yuvası aksesuarları tasarlanıp üretilir. Bu aksesuarların içerisinde kuş salıncakları, aynası olan bazı aksesuar çeşitleri, boncukla süslemiş ziller bulunur. Bütün bu kuş yuvası aksesuarları, kuşların bazı ihtiyaçlarını karşılamak için farklı çeşitlerde üretilir. Kuş yuvası aksesuar çeşitleri içerisinde hem gelişimsel hem de eğlence için kullanılan ahşap oyun bahçesi ya da salıncaklı oyun bahçeleri bulunur. Aksesuarlar, kuş yuvalarının hem şirin görünmesine hem de kuşların gün içerisinde sıkılmadan eğlenmesinde büyük rol oynar. Doğal yaşam alanlarına uyumlu olması için kuş yuvası çeşitlerinin yapımında ahşap malzeme ve aksesuarlar kullanılır. Ahşap kullanılarak üretilen kuş yuvası ahşap çeşitleri, farklı renkler kullanılarak sevimli görünümler sunar. Ahşap kuş yuvası çeşitleri farklı boylarda tasarlanır ve hediyelik aksesuar olarak kullancıların beğenilerine sunulur. Doğal yaşamda kuşlar kendi evlerini; dal parçaları, ot, saman, yaprak, çamur, tüy, kağıt gibi malzemeleri birleştirerek inşa ederler. Kuşların inşa ettikleri kuş yuvalarından ilham alarak, bahçe ve ağaçlık yerlerde kullanılacak kuş yuvası doğal çeşitleri üretilir. Doğal kuş yuvası çeşitleri dış mekan kullanıma uygun yapıları nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Hediyelik ya da dekoratif amaçlı pek çok kuş yuvası çeşitleri kullanılır. Kullanıcılar doğal kuş yuvalarını dekoratif amaçlı da tercih ederler. Kuş yuvası dekoratif çeşitleri, renkleri ile oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kullanım amaçlarına göre farklı boyutları ile farklı alanlara uygun olacak şekilde tasarlanır. Beğenilerinize ve isteklerinize uygun olan kuş yuvası çeşitlerini seçmek, geniş ürün yelpazesi sayesinde kolay olur. Doğal kuş yuvalarından esinlenerek tasarlanan kuş yuvası salıncakları, kullanıcıların bahçe gibi yaşam alanlarında kullanılabilmesi amaçlı üretilir. Kuş yuvası salıncakları tasarımları ile kütüphanelerde keyifli okuma köşeleri oluşturmakta yardımcı olur. Kişisel kullanım için tasarlanan bu salıncak tipli sandalye modelleri, kuş yuvalarına benzemesi nedeniyle yaşam alanlarınız da dekoratif görünümler oluşturulmasında yardımcı olur.

Kuş Yuvası Fiyatları

Kuş yuvaları, birbirinden farklı doğal malzeme türleri kullanılarak üretilir. Farklı malzeme türlerinin bir araya gelmesi ile sevimli kuş yuvaları yapılır. Kuş yuvaların fiyatları üretiminde kullanılan malzeme türüne, malzemin miktarına, süslemesinde kullanılan aksesuarların çeşitliiğine göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. Kuş yuvalarının fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar ise boyutları ve tasarımlarıdır. Kuş yuvalarının içerisinde, kullanım amacına göre kuşların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış aksesuarlar bulunur. Kuş yuvalarının iç ya da dış kısmında bulunan aksesuar tasarımı ve sayıları, kuş yuvası fiyatlarının farklı belirlenmesine neden olur. Farklı materyalleri bir araya getirerek farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik farklı çeşitlerde kuş yuvaları yapılır. Kuş yuvaların üretim maliyetleri çeşitlerine göre değişir ve bu sebeple fiyatları farklı olarak belirlenip satışa sunulur. Genel olarak kuş yuvası fiyatları, herkesin bütçesine uygun olabilecek aralıklarda belirlenir. Kuş yuvası fiyat aralıklarını detaylı bir şekilde cimri.com sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kuş Yuvası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kuş yuvaları farklı kuş türleri için farklı çeşitlerde ve boyutlarda tasarlanır. Doğal yaşamda yaşamaya alışmış kuş türleri için doğal hava şartlarına ve etkilerine uygun olarak tasarlanan modeller tercih edilir. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen kuş yuvası çeşitlerini tercih etmek kullanımda kolaylık sağlar. Evinizde dekoratif amaçlı çeşitli süsleme aksesuarları ile beraber kullanmak için birbirinden sevimli formlarda kuş yuvası çeşitlerini tercih edilir. Sevimli tasarımlara sahip kuş yuvası çeşitleri, şık dekorlar oluşturulmasında sizlere yardımcı olur. Kullanıcıların dekoratif amaçlı sıklıkla tercih ettiği kuş yuvası çeşitlerinin tasarımları farklı boyutlarda ve farklı malzeme türleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesinde üretilir. Günümüzde birçok kullanıcı hobi olarak da çeşitli el işçiliği gerektiren işler ile uğraş gösterir. El işçiliği kullanılan hobi aktivitelerin arasında, en yaygın olarak belli parçaları hazır halde satılan ürünler yer alır. Kişisel beğeni ve beceriler ile monte edilen bu ürünler, yeni ürün tasarımları oluşturmak amacı ile kullanılır. Bu amaçla üretilen demonte kuş yuvası çeşitleri, farklı boyutlarda ve içeriklerde paketlenerek kullanıcıların beğenilerine sunulur. Böylece kullanıcıların kendi beğenilerine göre kuş yuvası çeşitleri yapma imkanı sunulur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery