Kravat Seti

Kravat Seti Fiyatları

731 Ürün gösteriliyor.
Kravat Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kravat Seti modelleri ve Kravat Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kravat Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Ejoya, Avva, Deepsea, La Pescara. 731 adet Kravat Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kravat Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kravat Seti markası:

2021 yılı Kravat Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 731 Kravat Seti modeli içerisinde en ucuz Kravat Seti fiyatı 12.99 TL iken, en yüksek Kravat Seti fiyatı 485.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kravat Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kravat Seti fiyatı ise 42.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kravat Seti

Günlük hayatta kullanılan her kıyafetin insan hayatına bir katkısı vardır. Her bir parça bir şeye hizmet eder. Hava şartlarından korunmak için giyilen her kıyafet çeşitli aksesuarlarla gidilecek alana uygun hale getirilir. Geçmişten bugüne her parçasında büyük değişim gösteren giyim sektörü aksesuar parçalarında da çeşitliliğe gitmiştir. Erkek kullanıcıların takım elbiseleri içene kullanım sağladıkları kravatlar birçok çeşit, kumaş ve renkten üretilerek satışa sunulur. Özel ve kişisel aksesuarlar arasında yer alan kravatlar takım elbiselerin olmazsa olmaz tamamlayıcı parçaları arasında yer alır. Bir tür boyun bağı olarak kullanılan kravatlar bir nevi resmiyet göstergesidir. Sokak stilinden ayrışarak daha resmi ve daha klasik giyim tarzlarında tamamlayıcı görev üstlenir. Resmi alanlar, devlet daireleri, valilikler, müdürlükler gibi üst düzey kademelerde günlük kullanımına daha sık rastlanan kravat set olarak da tercih edilebilir. Özel günler de de olmazsa olmazlar arasında yer alan kravatlar birçok farklı ve özel kumaşlardan üretilir. Önde gelen erkek giyim tekstil firmalarının aksesuar koleksiyonunda yer alan kravatlar şıklığına özen gösteren beyefendilerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. 

Kravat Seti Çeşitleri

Erkek giyim ürünlerinin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alan kravatlar, bugün bir satar göstergesi olarak kullanılır. Günlük giyimde pek kullanımına rastlanmayan kravat çeşitleri genellikle resmiyet gerektiren alanlarda kullanım gerekliliği arz eder. Çok eski bir geçmişe sahip olan kravatlar, boyun bağı olarak adlandırılır. Kendi aralarında çok çeşitli seçenekler sunan kravatlardan en çok kullanılan sivri uçlu ve orta kalınlıkta olanlarıdır. Devlet daireleri, müdürlükler, bürokratik alanlar ve resmiyet içeren tüm mesleklerde kullanım sağlanan kravatlar, birçok ayrı çeşit ve fonksiyonelliğe sahiptir. Set halinde de satışa sunulan kravatlar çok şık bir görünüm oluşturur. Kravat, mendil ve kol düğmesi olarak üçlü ya da kravat ve mendil olarak ikili şekilde kullanıma sunulan kravat setleri özellikle takım elbiselerin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır. Tekstil markaları tarafından tek olarak satışa sunulmasının yanı sıra set halinde de satışa çıkarılan kravatlar daha çok rağbet görür. Takım elbiselerin içinde çok daha şık bir görünüm yaratmak be tarzınızı konuşturmak için gömlek kravat seti tercihi yapabilirsiniz. Gömleklerle birlikte takım halinde sunulan takım setler çok daha bütün bir görünüm oluşturabilirsiniz. Günlük ve özel gün kullanımları için kravat kol düğmesi set halinde de satışa sunulur. Kol düğmesi ile takım olarak tasarlanan kravatlar takım elbiseler ya da gömlek ceket kombinlerinizde bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Kravatlarınızın üzerine kullanabileceğiniz ve daha nizamlı bir görüntü elde etmenizi sağlayan kravat iğneleri birbirinden şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Kravat iğnesi set halinde satın alabilmek mümkündür. Erkek kullanıcılar için çok güzel bir hediye alternatifi de olan kravat setleri ile çok şık tercihler yapabilir sevdiklerinizi özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Kravat cüzdan kemer seti sevdikleriniz için çok iyi bir hediye alternatifi olabilir. Seçkin markaların aksesuar koleksiyonlarında bu özel setleri bulabilirsiniz. Kendini özel hissetmeyi seven, kendine özen gösteren her birey tercih ettiği giyim ve aksesuar ürünlerinde de özenli seçimler yapar. Kendini özel hissetmeyi sevenler için özel tasarlanan ve belirli ve seçkin markalarda bulunan ipek kravat seti ile kendinizi şımartabilirsiniz. 

Kravat Seti Fiyatları

Tekstil markaları, erkek giyim ürünlerinde ve aksesuarlarında oldukça geniş bir ürün skalası sunar. Aksesuar grupları arasından en çok tercih edilen modeller kravatlar ve kravat setleridir. Her Markanın kendi insiyatifine göre belirlenen kravat fiyatı çok fazla oranda değişkenlik gösterebilir. Tekli ya da set halinde satışı sağlanan kravatlar ve setleri aksesuar çeşitliliğine göre fiyat etiketi belirler. Her bütçeye göre ürün bulmanın mümkün olduğu kravatlar arasından kendi tarzınıza uygun ürün bulmak mümkünüdür. Çok çeşitli kumaş kaliteleri ile üretimi sağlanan kravatlar kumaş kalitelerine göre fiyatlandırılır. Fiyat etiketlerine etki eden bir diğer faktör ise set halinde de satışa sunulmalarıdır. Set halinde satışa sunulan kravatların yanında atışı sağlanan ürünlerin kaliteleri de büyük önem taşır. Bu durumda kravatlar ve setleri için net bir fiyat aralığı vermek mümkün olmaz. Her bütçeye uygun ürün bulmak mümkünken çok yüksek fiyatlara da koleksiyon ürünü bulabilmek mümkündür. Her stil ve tarza göre tasarlanan ürün grupları arasından kendi zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri muhakkak bulabilirsiniz. 

Kravat Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tekstil markalarının erkek giyim aksesuar koleksiyonlarında mevcut bulunan kravatlar birçok farklı özelliğe sahiptir. Satın alma yapmadan önce kendi giyim kriterlerinize uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekir. Birçok farklı kumaş türü ve ebatta ürün bulabilmek mümkündür. Fakat satın alma yapmadan önce kravatın ebat ve dokusuna, renk ve desen birleşiminde ki uyuma ve en önemlisi de takım elbise ve gömleklerinize uygun olarak tasarlanmış olmasıdır. Doğru kravat modelini bulmanız için kravatın orantısı çok önemlidir. Kalından inceye doğru ebatlandırılan kravat modellerinin orantısı çok önemlidir. Boyuna bağlandığı zaman orantısız durması şık bir görüntü oluşturmanızı engeller. Bir diğer dikkat edilmesi gereken detay ise uzunluklarıdır. Üst beden ölçülerinize uygun olan ürünleri satın almanız gerekir. Kravat setleri tercihleriniz arasında ise her parçanın birbiri ile uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Birbirinden uyumsuz parçalar bir bütünlük oluşturamaz. Kravat seçimi yaparken tüm giyim parçalarıyla bütünlük oluşturmasına dikkat etmeniz klas bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery