track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Tarak-Fırçası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Tarak-Fırçası markası:

En Çok İncelenen Köpek Tarak-Fırçası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Köpek Tarak-Fırçası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 426 Köpek Tarak-Fırçası modeli içerisinde en ucuz Köpek Tarak-Fırçası fiyatı 9.45 TL iken, en yüksek Köpek Tarak-Fırçası fiyatı 1042.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Tarak-Fırçası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Tarak-Fırçası fiyatı ise 111.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Tarak-Fırçası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Tarağı ve Fırçası

Çoğu insanın hayatı içinde köpekler ve kediler gibi dost canlısı ve sevecen hayvanlar önemli bir konumdadır. İnsanlar gerek yalnızlıklarını paylaşabilecekleri gerekse karşılıklı olarak sevgi paylaşımı yapabilecekleri bir hayvanı hayatına almak ister. Hayvanlar, insanlara arkadaş olabilecek ve onları anlayabilecek duygularıyla birlikte oldukça dost canlısı yaratıklardır. Gerek ailenizle yaşarken gerekse yalnız başınıza yaşarken edindiğiniz ve birlikte vakit geçirdiniz köpeklerinizin en büyük ihtiyacı sevgidir. Özel bakıma muhtaç olan en yakın arkadaşınız olan kedi ya da köpeklerinizin hayatlarını sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmeleri için tüy sağlığının iyi olması gerekir. Tüy sağlığının iyi olması ise kedi ve köpeklerinizi düzenli yıkama ve aynı zamanda tüy dökmelerini önlemek adına yaptınız bakımla ilişkilidir. Evcil hayvanlarınızın tüylerini belirli aralıklarla fırçalamak, cildinin hava alması ve aynı zamanda tüylerinin etrafa çok fazla yayılmaması açısından önemlidir. Cimri.com üzerinden belirli markaların üretmiş olduğu köpek tarağı ve fırçası modellerine erişebilir ve köpeklerinizin sağlığını ve konforunu ön plana koyabilirsiniz. Köpek ve kedi tarak fırçaları evcil hayvanlarınız için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Farklı markaların üretmiş olduğu köpek tarak ve fırçaları ince tüylü, kalın tüylü, plastik metal kıllı, çift taraflı gibi farklı çeşitlere ayrılır. Bu modeller içerisinden evcil hayvanınızın tüyüne göre dilediğiniz köpek fırçalarını satın alabilirsiniz.

Köpek Tarağı ve Fırçası Modelleri

Hayvanlar, sahip oldukları sevgiye ve insanların hayatlarına eşlik edebilmeleri sebebiyle doğada bulunan oldukça özel varlıklardır. Her köpeğin kendine özgü tüyü ve yapısı bulunur. Bu sebeple köpeğinizin uzun ya da kısa tüylü olmasına bağlı olarak köpek tarak ve fırçaları arasından onun yapısına uygun bir ürün almanız gerektirir. Cimri.com üzerinden farklı markaların üretmiş olduğu bu tarak ve fırçalar kısa tüylü, uzun köylü gibi modellere ayrılır. Aynı zamanda tüy inceltme makasları köpekleriniz için özel olarak üretilmiş sırt ve kalça tarakları, köpek kıtık tarağı ya da çift taraflı tahta malzemeden üretilmiş olan köpek fırçaları cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Bu ürünler arasında ön plana çıkan ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olan oval kedi ve köpek tarakları ANS gibi markalar tarafından üretilmiştir. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan bu tarakların özellikleri arasında tutma kısmı plastikten üretilmiş ve tüyleri rahat toplayabilmek için kıl uçları sık üretilmesi ön plana çıkar. 8 cm uzunluğunda ve 5 cm genişliğindeki kıl tarak haznesi bulunan bu ürün, aynı zamanda 11 santim uzunluğundaki tutma kısmıyla birlikte kullanıcılara kolay bir kullanım sağlar. Uzun tüylü köpeğiniz için özel olarak üretilmiş olan köpek taraklar da Trixie gibi markalar aracılığıyla kullanıcıları ile buluşur. Markanın özel olarak üretilmiş üretmiş olduğu 10 × 15 santim uzun tüylü köpek tarakları Golden Retriever, Bernese Mountain, Border Koli, Tibet Terrier, Labrador, Rottweiler, Beagle, Alman Kurdu, Husky, Dachshund, Fox Terrier ve Schnauzer gibi ırklara sahip köpekler için özel olarak üretilmiştir. Tüm bu modellerin yanı sıra aynı zamanda da Bobo markasının üretmiş olduğu şarjlı traş makinesine de cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Kablosuz çalışma özelliğine sahip olan bu ürün, evcil dostunuzun tüylerini kesmek için özel olarak üretilmiştir. Sessiz çalışan ve dört ayrı taraf ucu ile dilediğiniz kesim şansına sahip olabileceğiniz bu ürün son teknolojiyle birlikte kullanıcılara avantajlı kullanım işlevi sunar. Köpeğinizin canlı ve parlak tüylere kavuşmasını sağlayan ve aynı zamanda tüyleri kolayca toplayan modeller sayesinde köpeğinizin sağlığı hakkında endişe etmenize gerek kalmaz. 

Köpek Tarağı ve Fırçası Fiyatları

Köpek tarak ve fırçaları köpeğinizin sahip olduğu tüyün özelliğine göre kullanıcılara farklı ürün seçenekleri sunar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan köpek tarak fırçası fiyatları bakımından kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Cimri.com üzerinden köpek tarağı ve fırçaları ile ilgili fiyat araştırması ve fiyat karşılaştırması yaparken bu ürünlerin bazı özelliklere bağlı olarak fiyat değişkenliği göstereceğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Bütçenize uygun fiyat seçenekleri sunan köpek tarakları ve fırçaları sahip olduğu işleve ve özelliğe göre farklılık gösterir. Örneğin; yüksek teknoloji ile üretilmiş olan şarjlı traş makinaları, tarak toplama fırçaları, tüy toplama fırçaları ya da inceltme makaslarına oranla fiyat değişkenliği gösterir. Ürünün niteliği, özelliği ve aynı zamanda boyutu köpek tarağı ve fırçalarının fiyatlarını değiştirir. Aynı zamanda köpeğiniz için üretilmiş olan masaj eldivenleri de ürün farklılığı dolayısıyla kullanıcılara farklı fiyat seçenekleri sunar. Fiyat ve performans olarak üstün özelliklere sahip olan bu ürünler arasından dilerseniz tarak, dilerseniz şarjlı traş makinesi, inceltme makası, kalça tarağı, kene temizleme kartı ya da köpek tarama eldivenlerine ulaşabilirsiniz.

Köpek Tarağı ve Fırçası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek tarağı ve fırçası arasından köpeğiniz için uygun bir ürün satın almanız için dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Öncelikle köpeğiniz için uygun bir tarak almanız, köpeğinizi daha rahat tarama ve fırçalamanız açısından son derece önem arz eder. Aynı zamanda köpeğiniz için seçeceğiniz traş makinelerin ya da tarakların arasından bu ürünlerin uzun ve kısa tüylü özelliklere göre ayrıldığını göz önünde bulundurarak köpeğinizin cinsine uygun bir tarak satın almanız önemlidir. Uzun tüylü bir köpeğiniz varsa uzun tüyleri almak için üretilmiş olan köpek tarağı ve fırçasını satın alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı modellere sahip olan ürünler arasından köpeğinizin düğüm olmuş ya da karışmış tüylerini düzeltmek için metal kıllı tarakları tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin tüyleri fazla karışmış ve düğüm olmuş ise canını yakmayacağınız ve tüyleri kolayca açabileceğiniz yumuşak bir tarak da tercihleriniz arasına girebilir. Cimri.com üzerinden köpeğinizin cinsine ve türüne bağlı olarak ince tüylü, kalın tüylü, ahşap saplı, metal kıllı ya da çift taraflı tarak çeşitlerine göz atabilir ve bütçenize uygun köpek tarakları fiyatlarıyla birlikte köpeğiniz için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery