Köpek Süt Tozu

Köpek Süt Tozu Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Köpek Süt Tozu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kuş Tüneği Fiyatları
 • Akvaryum Plastik Bitki Fiyatları
 • Un & İrmik Fiyatları
 • Hamster Çarkı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Süt Tozu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Süt Tozu markası:

  2021 yılı Köpek Süt Tozu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Köpek Süt Tozu modeli içerisinde en ucuz Köpek Süt Tozu fiyatı 15.75 TL iken, en yüksek Köpek Süt Tozu fiyatı 123.09 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Süt Tozu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Süt Tozu fiyatı ise 77.25 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Süt Tozu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Süt Tozu

  Hayvanlar da tıpkı insanlarda olduğu gibi ilk doğdukları andan itibaren titizlikle beslenmesi gereken canlılardır. Anne sütü almak ve belirli bir süre içinde bu beslenme rutinlerini gerçekleştirmek, tüm canlıların sağlığı için önemli konular içinde gösterilebilir. Hassas beslenme süreçleri olarak gösterilen emzirme süreçlerinin aksaması halinde özellikle kedi ve köpeklerin takviye gıdalar ile beslenmesi gerekebilir. Bu takviye gıdaların da mutlaka yeni doğan bebeklere uygun olarak hazırlanmış içeriklerde olması gerekir. Bu noktada anne sütünden alınması gereken vitamin ve mineralleri içeren köpek süt tozu ürünleri kullanılabilir. Annelerinden doğumlarından itibaren ayrılmak zorunda kalan yavru köpekler için üretilen bu ürünler birçok farklı köpek besini üreticisi tarafından tasarlanarak satışa sunulabilir. Bu ürünler içerikleri bakımından anne sütünün içerdiği vitamin, mineral, yağlar gibi doğal besin maddelerini içerdiğinden yavru köpeklerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilir. Pet ürünleri olarak listelere giren köpek süt tozu çeşitleri, cimri.com sayfaları üzerinden de incelenebilir. 

  Köpek Süt Tozu Çeşitleri

  Anne sütünü alamayan ya da bir şekilde annesinden ayrılmak zorunda kalan yavru köpeklerin beslenmeleri için üretilen ve anne sütünün içeriklerine en yakın şekilde üretilen yavru köpek süt tozu çeşitleri, birçok farklı marka tarafından, farklı paket seçenekleri ile üretilir. İçeriklerinde bulunan vitamin, mineral ve yağlar sayesinde köpeklerin alması gereken besinler özellikle kuru mamaya geçmeden hemen önce verildiğinde, çok daha sağlıklı bir büyüme süreci yaratılabilir. Bilindiği üzere yavru köpeklerin doğumlarını takiple en az iki ay anne sütünü alması gerekir. Ancak kimi zaman anne köpeğin yeterli sütünün olmaması ya da kimi zaman bebeğin anneden ayrılmak zorunda kalması gibi durumlar yaşanabilir. İşte bu tip durumlarda köpeklerin veterinerler ya da hayvanseverler tarafından dikkatle beslenmesi gerekir. Yeterli besin alamamış köpeklerin özellikle ilk sahiplenildikleri dönemlerde gerekli testlerinin ve aşılarının yapılması da bu noktada önemlidir. Çünkü; hassas dönem olarak tanımlanabilecek emzirme dönemlerini sağlıklı tamamlayamayan tüm canlılar gibi köpeklerde de bağışıklık problemleri, hastalıklar gibi sorunlar yaşanabilir. Köpek süt tozlarının kullanım biçimleri genellikle süt veya sulandırılma biçimindedir. Henüz çiğneme kabiliyeti kazanamamış köpeklerin günlük tüm besin gereksinimlerini almalarını sağlayan süt tozlarının çiğnemeyi öğrenen köpeklere verilmesi gerekmese de, köpekler ürünleri tükettiği süre verilmesinin hiçbir sakıncası olmadığı söylenebilir. Bu noktada köpek süt tozu markalarından bahsetmek gerekirse; bu markalar genel olarak köpek ve kedi mamaları, gıda takviyeleri gibi ürünleri de üreten markalar olarak gösterilebilir. Bu markalar ürünlerini üretirken genel olarak farklı paket seçenekleri ile sundukları için hayvanseverler ihtiyaçları doğrultusunda ürün temini yapabilir. Türkiye geneline ürün temini yapan bu firmalar tarafından üretimi yapılan köpek süt tozlarının en çok satan seçeneklerin ise 250 gr veya 500 gr olarak hazırlanmış paketlerdir. Kimi markalar ürünlerini gıda muhafazasına uygun plastik kavanozlar için de satışa sunarken, kimileri ise kilitli poşet olarak tasarlanan paketler içinde hazırlanmış olabilir. Bu nedenle ürün tercihi kullanıcıların tamamen zevklerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Tüm bu ürünlerin içerikleri, marka ve çeşitleri için cimri.com sayfalarında da araştırma yapılabilir. Bu sayfalar üzerinde yapılacak ürün filtrelemeleri sonunda listelenen ürünlerin kullanıcı yorumları da okunabileceğinden ihtiyaç sahipleri en çok tavsiye edilen ürünlerden birini rahatlıkla seçebilir.

  Köpek Süt Tozu Fiyatları

  Yavru köpeklerin beslenmelerinde kullanılan köpek süt tozu fiyatları hakkında bilgi almak için öncelikle ürünlerin üretici markalar hakkında araştırma yapılması gerekir. Genel olarak hayvan yemi, maması, gıda takviyeleri gibi ürün üretimi yapan bu makaralar birçok faktöre göre fiyatları belirler. Günümüzde köpek süt tozu ürünleri de tıpkı diğer hayvan beslenme ürünleri gibi online olarak satılabilen ürünlerdir. Bu ürünlerin hemen hepsi de cimri.com sayfalarında karşılaştırılabilir. Ancak ürünlerin fiyatları bu sayfalardan da anlaşılacağı üzere tek bir aralığa sahip değildir. Bunların nedenleri ise genel olarak ürünlerin üretici markalarının kullandığı üretim teknikleri ile ilgilidir. İçeriklerinde bir yavru köpeğin alması gereken besinleri barındıran köpek süt tozları kimi markalar tarafından, vitamin ve mineraller bakımından çok daha zengin içerikler barındırabileceğinden ürünlerin fiyatları da bu içeriklere göre şekillenir. Aynı zamanda fiyatlar ürünlerin paketlenme biçimine ve boyutlarına göre de farklı listelenebilir.

  Köpek Süt Tozu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Köpek süt tozu bilindiği üzere henüz mama yiyemeyen köpeklerin beslenmesi için üretilen ürünlerdir. Hemen her cinsten köpeğin tüketimine uygun olarak üretilen bu ürünlerin genel formunun toz biçiminde olduğu söylenebilir. İçeriklerinde genel olarak zengin besin maddeleri içerdiği bilinen bu ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detayların başında bu içeriklerin oranı olduğu söylenebilir. Çünkü anne sütünden alınması gereken vitamin ve mineraller ne kadar yüksek oranda ve dengeli olursa köpeklerin sağlığının o kadar iyi olur. Bu nedenle ürün temin ederken içeriklerin herhangi bir katkı maddesi bulundurmadığına da dikkat etmek önemlidir. Ürün temin ederken paketlerin boyutları da oldukça önemlidir. Özellikle yavru köpeklerin yoğun bakımlarının yapıldığı noktalarda büyük gramajlı ürünler temin edilebilir. Son olarak da ürünlerin üretici markaları ve bu markaların takipçileri de güvenilirlik açısından önemli detaylar içinde gösterilebilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery