track source
track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Şampuanı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Şampuanı markası:

2021 yılı Köpek Şampuanı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 346 Köpek Şampuanı modeli içerisinde en ucuz Köpek Şampuanı fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Köpek Şampuanı fiyatı 406.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Şampuanı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köpek Şampuanı fiyatı ise 67.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Şampuanı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Şampuanı

Dost kelimesi her canlı için farklı bir anlam ifade eder. Samimiyet, sıcaklık, sevmek ve bağ kurmak sadece belli canlı türü için geçerli değildir. Bitkilerde, hayvanlarda ve farklı canlı aleminde bu etkileşim kıyasıya devam eder, çoğalarak artar. Dostluk denildiğinde akla gelen ilk canlılardan biri de şüphesiz köpeklerdir. Onlar bağ kurduğu kişilerle ifade edilmesi zor olan bir yakınlık kurarlar. Benimseme, ilgi, sevme gibi özellikler bu canlılarda hat safhadadır. Köpekler bu güçlü yanlarını sıcak bir yuva bulduklarında daha belirgin olarak gösterebilirler. Bu yüzden birçok kişi tercih ettiği türe ve farklı etmenlere göre köpeklerin bakımını üstlenebilir. Bakımı üstlenilen köpeklerin artık beslenmeden uyumaya ve temizlenmeye dek farklı ihtiyaçları düzenli olarak giderilmeye çalışılır. Özellikle temizlik ve bakımı için gerekli olan rutinlerde olmazsa olmaz ürünlerden biri de köpek şampuanlarıdır. Şampuanlar köpeklerin gereksinimleri doğrultusunda farklı özellikler ve işlevler düşünülerek hazırlanır. Küçük köpekler için tasarlanan yavru köpek şampuanı sevimli miniklerin dünyasını daha bakımlı ve temiz hale getirmeye gayret eder.

Köpek Şampuanı Çeşitleri

Köpekler, yavrulardan yetişkinlere kadar en çok yaramazlık yapan hayvanlar arasında yer alır. Dost canlısı olmalarıyla birlikte evin altını üstüne getirirler. Yaşam alanlarında farklılıklardan hoşlanan sevimli yaramazlar sosyalleşmeye bayılırlar. Bu yüzden köpeklerin bakımını üstlenen kişiler düzenli aralıklarla köpeklerin sosyal ihtiyacını gidermeye özen gösterirler. Park, bahçe, mahalle aralarında tur atarak, koşarak enerjilerini atan köpekler, bazen yaramazlık dozunu artırabilirler. Sokaktaki diğer dostlarını da ziyaret etmeyi unutmazlar ve fazla sosyalleşme sonucu bit, pire gibi sürprizlerle karşınıza çıkabilirler. Pirelenme hayvanlarda sık yaşanan durumlar arasındadır. Bunda etkili olan faktörler pis ve dağınık ortamlara da rahatlıkla girmeleri, fazla sosyal olmaları sıralanabilir. Tüm bu yoğun hayat tarzı elbette temizliği bazen askıya alabilir. Köpek pire şampuanı sayesinde köpeklerin bakımını ve temizliğini pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece kolay temizlenen köpekler daha özgür ve rahat hareket etmenin ayrıcalığını doyasıya yaşarlar. Kolay ve pratik bir biçimde gerçekleşen temizlik, aynı zamanda enerjiden ve vakitten de tasarruf etmenizi sağlar. Onların dünyasını yakından inceleyebileceğiniz gibi duygularını ve özgürlük tutkularına da daha çok saygı duymaya başlarsınız. Köpek şampuanları, köpeklerin yaş aralığına ve cinslerine göre farklılık arz edebilir. Özellikle temizlikte ve bit, pire gibi durumlarda tercih edilen ürünlerde çeşitlilik gösterir. En iyi köpek şampuanı beklentilere göre farklılık arz eder. Yavru köpekler için farklı içerikleri tercih edilirken; yetişkin köpekler için seçenekler değişiklik gösterebilir. Ürün tekli olarak kullanıcılara sunulduğu gibi sprey ürünler ile birlikte de set halinde bulunabilir. Hem temizlik hem günlük bakım için mevcut olan tüm ürünler ile köpeğinizin tüm ihtiyacını bir paket içerisinde temin edebilirsiniz. Köpek şampuanları dünyasında öne çıkan markalar, hassas köpekler içinde sensitive ürünler üreterek onların ne istediğini tam olarak bilir, bu amaca yönelik çalışmalar gerçekleştirir. Kaşıntı, tahriş gibi etkenlere karşı koruyucu özellik taşıyan şampuanlar, köpeklerin derilerine zarar vermeden temizliği tamamlar. İyi seçilmiş bir köpek şampuanı, tüylere, deriye parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. Esnek yapısı ile kolay şekil alabilen tüyler daha havalı bir duruş için olmazsa olmazdır. Şampuan ile bakımı sağlanan köpekler kolaylıkla ayırt edilebilir. Ayrıca şampuanları temizlikten sonra bıraktığı hoş koku, sevimli yaramazlar için güzel bir izlenim oluşturur.

Köpek Şampuanı Fiyatları

Köpek şampuanı fiyatları incelendiğinde birçok önemli belirleyici unsurlar olduğu göze çarpar. Öncelikle ürünlerin gramajı fiyat aralığının önemli belirleyicisidir. Ufak boyutlarda bulunduğu gibi çoklu alımı tercih eden kullanıcılar için de büyük ebatlar piyasaya sunulur. Ayrıca şampuan yanında yer alan diğer bakım ürünleri, spreyler birer set oluşturur. Setlerde fiyat aralıkları daha farklıdır. Köpeklerin yaş aralıkları temin edilecek olan şampuanı değiştirir. Yavru köpekler ve yetişkinleri için çeşitli içerikleri ve özellikler bulunur. Aromaları, gereksinim duyulan özellikleri ve içerikleri yine önemli bir belirleyici faktördür. Köpek şampuanlarında belirli gün ve haftalarda farklı fırsatlar sunulabilir. Cimri.com sitesi aracılığıyla önemli duyurulardan fiyat aralıklarından ve uygulanan indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Böylece köpeğiniz için en iyi ürünü en uygun fiyata temin etmek için ilk adımı başarıyla atmış olursunuz. Ayrıca Cimri.com sitesinde yer alan filtreleme özelliği sayesinde ürün hakkında detaylı tüm bilgilere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Doğru ve zamanında bilgilendirmeler sayesinde aradığınız özellikleri pratik bir biçimde elde edebilirsiniz.

Köpek Şampuanı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek şampuanı fiyatını belirleyen önemli değişkenler vardır. Bu belirleyiciler arasında en çok dikkat edilmesi gereken unsur, köpeğinizin yaş aralığıdır. Yavru köpekler için tercih edilmesi gereken ürün daha hassas içerikten oluşabilir. Yetişkin köpekler için kullanılan ürünler yavru köpeklerde birtakım olumsuzluklara sebebiyet verebilir. Bu yüzden yaş aralıkları mutlaka göz önünde bulundurulur. Köpek şampuanları içerikleri ve aromaları ile farklılık gösterir. Birçok çeşidi bir arada bulunduran markalar arasında köpeğin gereksinimi, deri ve tüy yapısı dikkate alınarak seçim yapılırsa yerinde olur. Her şampuan farklı sorusuna yanıt olduğu için seçeceğiniz ürün ile köpeğinizin gereksinimi arasındaki ilişki kontrol edilir. Tekli olarak temin edebileceğiniz şampuanlar, sprey gibi ek bakım ürünleri ile de set halinde bulunabilir. Temizlik yanında günlük bakıma da önem veriyorsanız set halindeki ürünleri de gözden geçirmeniz etkili olabilir. Köpeğinizin zaman zaman bitlenmesi ve pirelenmesi halinde tercih edeceğiniz şampuanlar, günlük kullanım ürünlerine göre farklılık arz eder. İçerikleri değişik olacağından pire, bit gibi durumlarda normal şampuan kullanmanız etkili olmayabilir. Doğru ürünü tercih ederek ve yıkama esnasında bol durulama sağlayarak köpeğinizin yaşam konforunu üst seviyelere kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery