track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Kafesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Kafesi markası:

2021 yılı Köpek Kafesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 60 Köpek Kafesi modeli içerisinde en ucuz Köpek Kafesi fiyatı 39.9 TL iken, en yüksek Köpek Kafesi fiyatı 6900.11 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Kafesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köpek Kafesi fiyatı ise 632.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Kafesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Kafesi

Evcil hayvanlar insan hayatı için birçok konuda avantaj sunar. Bu minik hayvanlar kişilerin gündelik hayatta yardımcıları rolünü üstlenirler. Uzun yıllardan beri insanlar ve köpekler bir arada yaşamakta. Birbirlerine yardım eden iki canlı, karşılıklı olarak birbirlerinin hayatını kolaylaştırır. Bu nedenle zamanla evcilleşen köpekler insanların en büyük yardımcısı konumuna geldi. Hala da o konumda yer alır. Bu nedenle toplum içerisinde veyahut barınma gibi alanlar bu evcil dostlarımız için de önem taşır. Bu yüzden Köpek kafesi kullanımı son derece önemlidir. Bu hayvanlarla bir yere seyahat etmek için kural olan bu ürünleri kullanmak hem hayvanlarımızın güvenliği hem de kurallara uyma açısından fazlası ile önem taşır. Dostlarımızın konforunu sağlamak son derece önemlidir. Onların da bir canının olduğunu unutmamak insani bir görev niteliği taşır. Bununla beraber ev ve özel araçlar ile taşınma da da kolaylık sağlayan bu kafesler kişileri rahat ettirirken evil hayvanların da güvenini sağlar. Bu şekilde toplum huzuru da sağlanmış olur. Bu nedenle bu kafeslerden tercih ederek minik dostlarınıza uygun koşullar sağlayabilirsiniz. 

Köpek Kafesi Çeşitleri

İlerleyen teknoloji ve tasarımsal alandaki değişmeler ile beraber birçok ürün değişime uğramıştır. Köpek kafesi de bu ürünlerin arasında yer alır. Hayvanlarımızı en ideal konforda yaşatmak kişilerin görevidir. Çünkü evcil hayvanlarda kişilere göre evlat niteliği taşır. Bu nedenle pek çok farklı modelde köpek kafesi mevcut bulunur. Hayvan beslemek kişilere hayat içerisinde yeni bir yardımcı görevi görse de, psikolojik açıdan da insanlara fazlasıyla katkı sağlar. Kişilerin daha sevecen ve duygusal yönlerini ortaya çıkarır. Bu nedenle beslenilen evcil hayvanı iyi koşullarda yaşatmak kişinin vicdanen de rahat hissetmesine olanak tanır. Köpek kafesi çeşitlerinden bahsetmek gerekirse ilk olarak klasik olan metal köpek kafesi gelir. Klasik bir görünümü ile basit seyahatlerde veyahut veteriner gibi kısa mesafeli yerlere giderken oldukça kullanışlılık sağlar. Ayrıca dört bir yanının açık olması içerisinde bulunan hayvanı da bunaltmaz ve sakin kalmasına yardımcı olur. Modeller bununla da sınırlı değil. Köpek kafesi plastik modelleri ise cinsi bakımından daha sakin köpekler için fazlası ile tercih edilir. Hafif olması ve maliyet açısından uygunluğu ile beraber yavru derecedeki köpeklerin taşınması hususunda büyük avantaj sağlar. Bir diğer model ise köpek bagaj kafesi olmakta. Araçların bagaj kısmında seyahat etmek zorunda olan evcil hayvanların yolculuk boyu konforlu ve sakin kalmaları için bu kafes türü fazlası ile idealdir. Hayvanların daha rahat yolculuk yapmaları konusunda son derece avantaj sağlar. Bir diğer model ise evin her yerine girmesi istenmeyen evcil hayvanlar için ise köpek kafesi panel çit modeli evin belirli yerlerine kurularak köpeğin çit arkasına geçmemesini sağlar. Taşınması için fazlası ile ideal olan bir diğer model ise köpek kafesi tekerlekli modelleridir. Altında bulunan tekerlekleri dolayısıyla kucakta taşımaya gerek kalmadan, tekerlekler sayesinde kolay taşınabilme imkanını kullanıcılara sunar. Evcil dostlarımız için en iyi ve en konforlu seçenekleri oluştururken kullanıcılar kendileri içinde verim alabilecekleri ürünlere ulaştıklarında son derece memnun kalırlar. Evcil hayvanınız rahat ederken bu kafes türleri ve sunduğu kolaylıklar ile sizler de yüksek verim elde edebilirsiniz.

Köpek Kafesi Fiyatları

Evcil hayvanların bazı yerlerde, yolculuk gibi alanlarda bir kafes içinde kalması topluluk huzuru açısından önem taşır. Ancak evcil dostlarımızı kafese koyarken de konforlu bir kafes tercihi yapmak onların da iyi ve hoşnut hissetmelerine olanak sağlar. Ayrıca bu sayede evcil hayvanlarla istenilen yere seyahat etmek de son derece kolay bir hale gelir. Bu yüzden kafes kullanımı önemlidir ve günümüzde de pek çok hayvan sever tarafından fazlası ile tercih edilir. Köpek taşıma kafesi fiyatları belirlenirken pek çok faktör bu konuda büyük rol oynar. Bunların en başında kafesin yapımında kullanılan malzeme gelir. Malzemenin demir gibi sağlam malzemeden yapılması Köpek kafesi demir modellerinin fiyatlarının artmasına neden olur. Bunun yanı sıra kafesin boyutu da fiyatın değişim göstermesine sebep olan faktörler arasında yer alır. İnternetten alışveriş yapan kişiler için siteden siteye fiyat değişimi söz konusudur. Bu nedenle Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapmak doğru ürüne uygun maliyetler ile ulaşma imkanını verir. Ayça kullanıcıların tasarruf etmesine de büyük katkı sağlar.  

Köpek Kafesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evcil hayvan beslemek kişileri gerek güvenlik gerekse yalnızlığı dindiren bir dost görevi görmesi ile beraber son derece önem taşır. Evcil hayvanları kısa seyahat süreçlerinde veyahut uzun yolculuklarda kurallar gereği kafes içinde tutmak gerekir. Bu nedenle konforlu kafes türleri evcil hayvanı mutlu ettiği gibi kullanıcılara da verim sunar. Bu nedenle kafes alırken dikkat edilmesi gereken faktörler bulunur. Bunların en başında özel araç ile yapılan seyahatlerde Araç arkası köpek kafesi kullanılması son derece önem taşır. Bu sayede hayvanın da arabada güvenli ve rahat etmesi mümkün bir hale gelir. Bu durumu takiben çok kullanışlı ve istenen yere kurulması açısından Portatif köpek kafesi farklı model ve tasarımlarıyla kişilerin işini kolaylaştırır. Bu gibi hususlar hayvanların güvenliğini sağlarken toplum içerisindeki huzuru da sağlar. Bu nedenle doğru bir kafes tercihi yapmak hayvanları rahat ettirirken kişilere de yüksek ölçüde avantajlı konuma getirir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery