track source
track source

Köpek İsim-Adreslik

Köpek İsim-Adreslik Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Köpek İsim-Adreslik fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bulaşık Parlatıcı Fiyatları
 • Tatlı ve Pasta Fiyatları
 • Kuş Oyuncakları Fiyatları
 • Limonata ve Meyve Suyu Fiyatları
 • Ürün Görseli Hazırlanıyor

  ANS 17-1-26-SYH 1×2 cm Siyah Köpek Tasma Aksesuarı İsimlik

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ürün Görseli Hazırlanıyor

  ANS 17-1-26-TUR 1.5×2.5 cm Turuncu Köpek Tasma Aksesuarı Şaşkın Köpek

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ürün Görseli Hazırlanıyor

  ANS 17-1-26-YES 1.5×2.5 cm Yeşil Köpek Tasma Aksesuarı Şaşkın Köpek

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek İsim-Adreslik Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Köpek İsim-Adreslik markası:

  2021 yılı Köpek İsim-Adreslik Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Köpek İsim-Adreslik modeli içerisinde en ucuz Köpek İsim-Adreslik fiyatı 12.44 TL iken, en yüksek Köpek İsim-Adreslik fiyatı 50.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek İsim-Adreslik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek İsim-Adreslik fiyatı ise 30.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek İsim ve Adreslik

  Köpekler, evcilleşebilen ve yaşam alanlarında bulunan kişilere yol arkadaşı olabilen evcil hayvanlardan biridir. Son yıllarda artan hayvan sevgisinin evlerde karşılığını bulması köpekler, insanlarla birlikte uzun bir süre yaşayabilir. Evcil dostunu çok seven kişilerin en korktuğu durumlardan biri de onların kaybolma riski ile karşı karşıya kalmaktır. Bu riskin önüne geçebilmek için de sayısız yola başvurulabilir. Bunlardan biri olan isim ve adreslik, dostunuzun boynuna asarak kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Böylelikle onu geziye çıkardığınız zaman isimliği tasmasına takabilir ve kaybolma durumunda onu bulan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Köpek isimlik adreslik ürünü, çeşitli tasarımlar ile kullanıcılara sunulur. Renk, desen ve şekil olarak birbirinden ayrı görselliğe sahip olan çeşitler mevcuttur. Bu yelpazenin geniş olması ise size seçimlerinizde tam olarak aradığınız ürünü bulmanızı sağlar. Hatta dostunuzun cinsiyetine uygun seçenekleri de görebilirsiniz. Köpeğinizin boynuna asarak kullanabileceğiniz ve isminizi ya da adresinizi yazabileceğiniz bu ürünün tüm modellerini inceleyerek seçiminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

  Köpek İsim ve Adreslik Çeşitleri

  Köpekler, pek çok bireyin en sevdiği yol arkadaşlarından biridir. Kimi zaman yavru iken sahiplenilen bu evcil hayvanlar uzun bir süreden sonra aileden biri gibi olur. Hayatta böyle önemli bir yere sahip olan köpeklerin kaybolması ise herkesin en çok korktuğu durumlardan biridir. Bu durum ile karşı karşıya kalmamak için başvurabileceğiniz sayısız çözüm mevcuttur. Bunlardan biri olan isimlik ve adreslik, başvurulabilecek en kolay yollardandır. Evcil dostunuzun boynuna asarak kullanabileceğiniz bu ürün, sayısız özelliğe sahiptir. Köpek isimlik adreslik, sizin kişisel bilgilerinizin yazılmasını sağlar. Böylece dostunuzu herhangi bir sorun nedeni ile kaybettiğinizde onu bulan kişinin sizi aramasını kolaylaştırır. Bu ürünler, birbirinden farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilir. Bunun nedeni ise her kullanıcının kendi bütçesine, evcil hayvanına ve isteğine uygun olanı bulabilmesidir. Örneğin; köpek kimlik tüpü modelleri genellikle içerisine kağıt koyulabilecek boyutlarda üretilir. Sizin adınızı ve adresinizi kağıda yazarak rulo haline getirebilirsiniz. Rulo kağıdı tüpün içerisine yerleştirilerek evcil hayvanınızın boynuna asabilirsiniz. Genelde çelik gibi sert ve dayanıklı materyallerden üretilen bu ürün çeşidinin kullanım süresi de oldukça uzundur. Darbelere karşı direnç göstermesi de ürünün artı özellikleri arasında bulunur. Köpek tasma etiketi ise son yılların en popüler ürünleri arasında yer alır. Tasmanın üzerine entegre edilebilen etiketler aynı zamanda tasmayla da beraber satışa sunulabilir. Harfler sayesinde etiketin üzerine istediğiniz yazıyı kolaylıkla yazabilirsiniz. Yahut önceden hazırlanmış seçenekleri tercih edebilirsiniz. Pembe, mavi, siyah, beyaz ya da sarı gibi sayısız renk seçenekleri arasından en hoşunuza gideni bulabilirsiniz. Hem desen hem de model detaylarını da inceleyebilirsiniz. Köpek tasma aksesuarı seçenekleriyle de bu ürünün görselini daha güçlü hale getirebilirsiniz. Örneğin; köpek desenli uçları ya çeşitli hayvan figürlerini isimliğin ucuna ekleyerek köpeğinizin tasmasını değiştirebilirsiniz. Tüm ürün seçeneklerini kapsamlı bir şekilde araştırarak zevkinize ve köpeğinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Köpeğinize uygun kimliği seçmek sizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Bu ürünleri seçerken mutlaka bütçe ve özellik konularına da dikkat etmek önemlidir. Hem sizin bireysel bütçenize hem de köpeğinizin özelliklerine uygun seçimi yapmak büyük bir avantaj sağlar. 

  Köpek İsim ve Adreslik Fiyatları

  Köpekler için özel olarak hazırlanan ürünler ve aksesuarlar, bu kategorilerde üretim yapan markalar tarafından üretilir. Marka seçeneğinin çok fazla olması da her bütçeye hitap eden fiyat etiketinin bulunmasını sağlar. Örneğin; köpek tasma etiketi, diğer ürünlere göre daha uygun bir fiyata sahiptir. Çünkü daha hafif bir materyalden üretilir ve tasmanın üzerine yapıştırılarak kullanılır. Bu nedenle fiyat olarak daha uygun bir kısma hitap eder. Tasmaya asarak kullanılan seçeneklerin fiyatları ise daha farklı şekilde belirlenir. Tüp şeklinde tasarlanan seçeneklerin içerisine kağıt gibi ürünler koyulabilir. Tasarımı ve kullanımı değişim gösteren tüplü ürünlerin fiyatları bir üst segmente hitap eder. Kısacası her ürünün sahip olduğu detaylar ürünün hangi etiketten satışa sunulacağını belirlemekte etkisi büyüktür. Adreslik ürünün hangi materyalden üretildiği de fiyatlar konusunda önem taşır. Satın alma sürecinizi karlı bir sürece çevirmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’un filtreleme ve fiyat karşılaştırma özelliğinden yararlanarak aradığınız ürüne uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. 

  Köpek İsim ve Adreslik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bir ürün tercihinde bulunmak fazlasıyla önemli detaylara dikkat etmeyi gerektirir. Bu sayede ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan seçeneklere sahip olunabilir. Sizin için kıymeti çok büyük olan evcil hayvanlarınız için de aynı özeni göstermeniz gerekir. Köpeğinizin kaybolma riskini en aza indiren isimlik ve adreslik ürünlerinin tüm modellerini kapsamlı bir şekilde inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin; satın alınacak ürünün çelik materyalden üretilmesi daha uzun ömürlü bir kullanımın elde edilmesini sağlar. Dilerseniz tüplü çeşitleri de tercih ederek daha otantik bir seçimde bulunabilirsiniz. Alınacak modellerin ölçülerini de daha önceden araştırmanız gerekir. Dilerseniz köpek tasma aksesuarı seçeneklerini de tercih ederek ürünü daha görsel hale getirebilirsiniz. Köpek görseli ya da daha farklı hayvanların figürlerinden oluşan aksesuarlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Köpeğinizin boyun ölçülerine uygun ve amacınıza hizmet eden ürünleri değerlendirmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’un filtreleme ve fiyat karşılaştırma sistemi sayesinde hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı ürünleri inceleyebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery