Köpek Göz Temizleme Sütü

Köpek Göz Temizleme Sütü Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Köpek Göz Temizleme Sütü fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Fast Food Fiyatları
 • Köpek Yakalık (Elizabeth Maskesi) Fiyatları
 • Kedi Elbiseleri Fiyatları
 • Köpek Şampuanı Fiyatları
 • Vitalveto 60 ml Kedi Ve Köpek Göz Temizleme Losyonu

  Vitalveto 60 ml Kedi Ve Köpek Göz Temizleme Losyonu

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Göz Temizleme Sütü Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Köpek Göz Temizleme Sütü markası:

  2021 yılı Köpek Göz Temizleme Sütü Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6 Köpek Göz Temizleme Sütü modeli içerisinde en ucuz Köpek Göz Temizleme Sütü fiyatı 12.95 TL iken, en yüksek Köpek Göz Temizleme Sütü fiyatı 59.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Göz Temizleme Sütü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Köpek Göz Temizleme Sütü fiyatı ise 25.63 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Göz Temizleme Sütü Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Göz Temizleme Sütü

  Tüylü dostunuzun sağlığı oldukça önemlidir. Özellikle vücutlarındaki en hassas bölge olan göz ve göz çevresinin sağlığının korunması büyük önem taşır. Göz ve göz çevresi sağlığını korumak için köpek göz temizleme solüsyonu son derece kullanışlıdır. Göz temizleme solüsyonu, köpeğinizin günlük göz bakımının yapılmasını sağlarken alerji ya da çevre kaynaklı enfeksiyonların giderilmesine yardımcı olur. Bunlara ek olarak patili dostunuzun gözlerinde gün içinde çapak oluşması doğaldır. Ancak bu çapakların ve kirlerin temizlenmesi için en iyi seçenek köpek göz temizleme solüsyonlarıdır. Aynı zamanda köpeğiniz başka sağlık problemleri yüzünden de rahatsız edici anlar yaşıyor olabilir. Bu rahatsız edici anlara sebep olan en önemli sorunlardan biri de göz kuruluğudur. Göz kuruluğunu gidermek için köpek göz temizleme solüsyonu son derece kullanışlıdır. Ayrıca, dostunuzun sulanan gözleri nedeniyle oluşan göz çevresinde lekelenme de köpek göz temizleme sütü sayesinde geçebilir. Aynı zamanda temizleme solüsyonu gözlerinin tekrar sulanması da önler ve bu sayede yeni lekelenmeler oluşmaz. Tüylü dostunuzun göz sağlığı için istediğiniz marka göz temizleme solüsyonunu rahatlıkla seçebilirsiniz. 

  Köpek Göz Temizleme Sütü Çeşitleri

  Can dostlarınızın göz sağlığı için farklı köpek göz damlası çeşitleri bulunur. Bu çeşitler; markalarına, içeriklerinin özelliklerine, boyutlarına ve şişe kullanışlılığına göre farklı kategorilere ayrılır. Köpeklerinizin göz sağlığını korumak için pek çok farklı marka köpek göz temizleme losyonu çeşitleri üretir. Bu markalardan dilediğinizi tüylü dostunuz için seçebilirsiniz. Buna ek olarak bu solüsyonlar markanın tercihlerine göre farklı içeriklere sahip olabilir. Genellikle köpek göz temizleme sütü içerikleri berrak renkli viskoz çözelti, hyaluronik asit, disodyum fosfat, benzalkonium klorid, sodyum klorür, disodium EDTA, borik asit, sodyum klorür, saf su ve bitkisel içerikler ihtiva eder. Ancak bu içeriklerin oranları ve ek içerikler köpek göz temizleme çeşitlerinde farklılık gösterebilir. Bu içerikler solüsyonunu steril ve işlevsel olması için özel olarak üretilir. Bazı içeriklerde köpeklerinizin kornea tabakasını yenilemek için özel maddeler de bulunur. Bazı köpeklerde uzun süre göz sulanmasına bağlı olarak göz çevresinde koyu renkli lekeler görülür. Bu lekeler kuruduğu için kolay çıkmaz. Bu nedenle özel içerikli köpek gözyaşı leke temizleyici bu lekeleri yumuşatmaya, kir ve mukus tabakasını def etmeye yarar. Dostunuzun göz ve göz çevresini hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Tüm bunlara ek olarak, köpek göz temizleme solüsyonlarının boyutları da birbirinden farklılık gösterir. Kullanım alanına ve sıklığına göre uygun köpek göz temizleme sütü tercih edilebilir. Buradan hareketle köpek göz temizleme solüsyonları en çok 50 mililitre, 100 mililitre ve 200 mililitre olacak şekilde piyasaya sürülür. Bazı köpek göz temizleme sütleri kullanım kolaylığı sağlaması açısından jel şeklinde ya da mendil formatında olabilir. Kullanıcılar bu solüsyon çeşitlerini kendi kullanım tercihlerine göre tüylü dostları üzerinde uygulayabilirler. Köpek göz temizleme sütleri ambalaj anlamında da farklılık gösterir. Bu ambalajlar kullanıcılara kullanım kolaylığı ve pratiklik sunar. Köpek göz temizleme sütünün ambalajları farklı gramajlara ve kullanım alanına göre çeşitlendirilir. Örneğin bu ambalajlar; sprey, damlalık ve kapaklı şişe şeklinde olabilir. Farklı şişelerde kullanım sunan göz temizleme solüsyonları bu sayede pamuğa damlatılarak ya da doğrudan kapalı göze uygulanabilir. Pamuk yardımıyla fazla solüsyonun alınır ve kaşıntı, tahriş ve gözyaşı gibi durumlar kolaylıkla giderilir.  

  Köpek Göz Temizleme Sütü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Köpek göz temizleme damlası satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar kullanım alanınıza göre köpeğinizin sorununu daha çabuk halletmenizi sağlayacak şekilde işinizi kolaylaştırabilir. Marka seçimi, kullanıcıların bireysel tercihine bağlı olarak birbirinden farklılık gösterebilir. Ancak özellikle hassas gözlere sahip bir tüylü dostunuz varsa bitkisel içerikli ürünler sizin için daha uygun olabilir. Bu sayede daha az tahriş olan göz çevresinin iyileşmesi daha kolay sağlanabilir. Patili dostunuzun gözyaşı lekeleri varsa özellikle göz yaşı lekesi çıkartmak için üretilmiş köpek göz yaşı leke çıkarıcı tercih etmek akıllıca olacaktır. Birden fazla köpeğinizde aynı sorun varsa miktarı daha fazla olan ürünlere yönelmeniz de kullanım süresini uzatması açısından iyi olabilir. Damlalıklı şişeler kullanım kolaylığı açısından daha avantajlı olabileceği gibi dileyen kullanıcılar sprey şişelere ya da pamuk yardımıyla uygulamak için kapaklı şişelere yönelebilir. Bu tamamen kullanımın bireysel olarak nasıl kolay olduğu ile ilgili bir durumdur. Enfeksiyon görülmesi ve sorunun iyileşmemesi durumunda ise veteriner hekime danışmak oldukça önemlidir.  

  Köpek Göz Temizleme Sütü Fiyatları

  Farklı kullanım alanlarına göre pek çok köpek göz temizleme sütü bulunur. Bu köpek göz temizleme sütleri farklı fiyat aralıklarından satışa sunulur. Bu fiyatların belirlenmesinde dikkate alınan bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar markadan markaya değişiklik gösterebilir. Marka farklılıkları dışında ürünün içeriği de fiyatı etkileyen önemli bir faktördür. Bitkisel içerikli ürünler üretiminin daha meşakkatli olması nedeniyle daha yüksek fiyatlardan satışa çıkarılabilir. Ayrıca 50 mililitrelik ürünler, 100 ya da 200 mililitrelik ürünlere göre daha düşük fiyatlardan satışa çıkarılsa da genellikle miktarı fazla olan ürünler uzun vadede daha ekonomiktir. Şişenin şekli de fiyatların belirlenmesinde önemli bir detaydır. Özel damlalıklı şişeler kapaklı şişelere göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Kullanıcılar dilerlerse cimri.com aracılığı ile tüylü dostları için uygun köpek göz temizleme damlası ürünlerini inceleyebilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery