track source
track source

Köpek Düdükleri

Köpek Düdükleri Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Köpek Düdükleri fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Lavabo Açıcı Fiyatları
 • Kedi Oyuncakları Fiyatları
 • Kedi Mama-Su Kabı Fiyatları
 • Reçel Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Köpek Düdükleri Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Köpek Düdükleri markası:

  En Çok İncelenen Köpek Düdükleri Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Köpek Düdükleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Köpek Düdükleri modeli içerisinde en ucuz Köpek Düdükleri fiyatı 35.41 TL iken, en yüksek Köpek Düdükleri fiyatı 129.26 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Düdükleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Düdükleri fiyatı ise 63.36 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Köpek Düdükleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Köpek Düdükleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 4 Köpek Düdükleri modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Köpek Düdükleri

  Köpeksavar olarak da adlandırılan bu modeller köpeklerin eğitiminde kullanılan ürünler olarak bilinir. Bu düdükler aynı zamanda köpeklere karşı fobi sorunu yaşayanlar tarafından da istenmeyen köpeklerin uzaklaştırılmasında kullanılır. Bu cihazlar ise çalışma sistemi olarak ultrasonik özelliklere sahiptir. Birçok kullanıcı yaşadığı alanlarda bulunan yüksek köpek popülasyonu sebebi ile de kullanır. Fobiye sahip olanlar ise genellikle tedbir olması açısından da bu düdükleri yanında taşımak isteyebilir. Piyasada birçok farklı markanın köpek düdüğü modelleri yer alır ve genellikle bu köpek düdükleri aynı sistem ile çalışma sağlar. 27000 hertz olan frekanslara çıkan bu düdükler oldukça yüksek bir seviyededir. Özellikle saldırgan ya da saldırma eğilimi gösteren köpekler üzerinde kullanılan bu düdük modelleri köpeklerin bu yüksek sesten rahatsız olup durması ile çalışır. Bu cihazların küçük tasarımları da taşırken kolaylık sağladığı için tehlike anında hemen kullanım sağlayabilir. Köpek düdükleri sayesinde de yüksek desibelde olan seslerden rahatsızlık duyan köpeklerin kaçması da istenilen sonuçları verir. 

  Köpek Düdüğü Modelleri

  Köpek kaçırıcı düdük modellerie enerji olarak pil kullanır ve bu pillerin volt değerleri ise 9-10 volt arasında olabilir. Hayvanların sağlığına bir zarar vermeden kullanım sağlayan bu düdükler özellikle işi gereği evlerin bahçelerine girmesi gereken görevliler tarafından kullanılabilir. Birçok kargo görevlisi ya da postacı istenmeyen köpek saldırıları ile karşılaşabilir ve bu durumda bir köpek korkutma düdüğü ihtiyacı olabilir. Düdük tarafından çıkarılan sesler ise ultrasonik olduğu için insanların duyma imkanı bulunmaz. Saniyede titreşim sayısına göre ses desibelleri ölçülür ve bu düdükler köpeklerin duyabilecekleri sesleri çıkarır. Bu sesler ise duyulabilen seslere göre kat kat daha fazla enerji içerir. Kedi ve köpeklerin duyabildikleri bu sesler hayvanlara zarar vermeden etkisiz hale geçmelerini sağlar. Pilli olan modellere ek olarak şarjlı olan da köpek düdükleri yer alır. El tipi olarak da adlandırılan pilli modeller ise 9 voltluk bir pille çalışır. Köpek eğitim düdüğü olarak da kullanılan bu modeller birçok köpek türünde çalışır. Özellikle çok fazla ses yapan ve havlayan köpekler için kullanılan bu düdükler köpeklerin susmasını sağlar. Birçok köpek sahibi ise istenmeyen davranışların tekrarlanması için bu düdüğü kullanır. Evde birden fazla köpeğe sahip olanlar için bu düdükler bir ihtiyaç haline gelebilir. Küçük tasarımı bir oyuncak izlenimi verse de çıkarılan ses sayesinde istenilen etkiyi yapar. Köpek korkutma düdüğü modellerinde kullanılan enerji tipleri ve markasal değişimleri incelemek isteyebilirsiniz. Ultrasonik ses teknolojisi sayesinde ise bu yüksek güçte olan ses frekansları üretilir. Bu yüksek güçte olan sesler ise hayvanlara zarar vermeden bir tıkla uzaklaştırma sağlar. Bu seslerin ulaşma alanı ise 6-7 metre olarak belirlenir. 27000 hz ses frekansı köpekler tarafından algılanır ve sadece köpek değil aynı zamanda kedi, kurt ve çakal gibi hayvanlar için de duyulabilen bir sestir. Sessiz köpek düdüğü modelleri farklı üretici firmalar tarafından farklı tasarımlarda ve renklerde üretilebilir. Köpek düdüklerinin avantajlı taraflarından biri de insanlar tarafından duyulmaması ve rahatsızlık vermemesidir. Ne kadar insanlara sessiz gelse de bu düdüğü kullanırken sadece eğitim amaçlı ya da sadece tehlike anlarında kullanmanız gerekir aksi takdirde hayvanları uzun süre rahatsız edebilirsiniz. Kullanırken bu özelliklere dikkat ederek köpek düdüklerini birçok alanda da ihtiyaca göre kullanabilirsiniz. 

  Köpek Düdüğü Fiyatları

  Köpek düdüğü fiyatları genellikle üretici firmaların kullandıklar pillerin kapasitesine, malzemesine ve tasarımlarının kullanışlı olmasına göre artı ya da eksi yönde etkilenebilir. Köpek uzaklaştıran düdük fiyatları arasında görülen bu değişimler genellikle pratiklik ve uzun ömürlülük olarak kalite gösteren ürünlerden kaynaklanır. Piyasada bulunan pilli ya da şarjlı köpek düdükleri arasında seçim yaparken fiyat olarak da değişimleri incelemek isteyebilirsiniz. Köpek düdüklerini daha önce kullanmadıysanız ve etkisii hakkında şüpheleriniz var ise de köpek düdüğü kullanan kullanıcıların görüş ve yorumlarına ulaşarak daha net kararlar vermek isteyebilirsiniz. Köpek düdük fiyatlarını ve modellerini cimri.com üzerinden kontrol edebilir ve dilerseniz fiyat olarak bütçenize hitap eden köpek düdük modellerini seçebilirsiniz. Şarjlı ya da pilli modeller arasında karar verirken de seçiminizi kolaylaştıran bazı faktörleri göz önünde tutmak isteyebilirsiniz. Modellerin el tipi olması da hafiflik sunarak kolay taşıma imkanları sağlar. Köpek düdük fiyatları ebatlarına ve ağırlıklarına göre de etkilenebilir.

  Köpek Düdüğü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Köpek çağırma düdüğü aynı zamanda köpek eğitim düdükleri olarak da bilinir. Bazı modeller ise çift sesli olacak şekilde tasarlanır. ABS malzeme kullanılarak üretilen gövdeler ve düdüklerin kaybolmamasını sağlamak için askılı bir tasarım tercih edilir. Darbelere karşı dayanıklılık gösteren bir köpek düdüğü modeli satın alarak olası çatlamalardan ya da kırılmalardan etkilenmeyen bir köpek düdüğü sahibi olabilirsiniz. Köpek eğitim düdüklerinin menzil mesafeleri ise modelden modele göre değişiklik gösterir. Menzil mesafesi 250 metre olan birçok köpek eğitim düdüğünü piyasada internet üzerinden bulabilirsiniz. Eğitim amaçlı alınan düdükler ise genellikle komutlara paralel olarak kullanılır. Köpek düdüğü satın alırken kullanım talimatlarını ve nasıl kullanmanız gerektiğini internet üzerinden araştırarak bu düdüğü kullanabilirsiniz. Modeller arasında değişen kalite ve tasarım özelliklerini göz önünde tutarak almak istediğiniz köpek düdüğü modelini belirleyebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery