Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması

Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatları

216 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ambalaj Tipi
Irk
Aroma
Sınıf
Ağırlık
Adet
Çoklu Paket
Mama Tipi

Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması

Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Shell Motor Yağı
 • MSI Monitör PC (All-in-One)
 • Taç Tencere / Tava Setleri
 • Else Bebek Odası Halı
 • Kaan Cep Telefonları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Schesir

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 216 Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması modeli içerisinde en ucuz Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı 15.3 TL iken, en yüksek Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı 649.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı ise 15.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Schesir Konserve-Yaş Kedi Maması Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Milo 24'lü 400 gr Biftekli Kedi Konservesi
  Milo 24'lü 400 gr Biftekli Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Schesir Konserve Yaş Kedi Maması

  Evlerde veya kapalı ortamlarda hayvan beslemek oldukça hassas davranılması gereken bir konudur. Kedilerin sağlıklı beslenmeleri sağlıklı gelişim süreci göstermeleri için oldukça önemlidir. Piyasada hayvan besin ürünleri üreten fazlaca markanın ürününü görmek mümkündür. Ürün seçimi yaparken zengin içeriklere sahip doğal ürünler tercih etmek gerekir. Yüksek kalitede ürünler üreten Schesir markası tercih edilen iyi markalardan biridir. Schesir kedi konservesinin kedinin cinsine, yaşına ve kilosuna göre seçim yapılabileceği birçok çeşidi vardır. Besin değerleri yüksek ve kaliteli ürünlerden üretilmiş mamalar kedilerin sağlıklı bağışıklık sistemi için gereklidir. Farklı besin içerikleri ile üretilen yaş mamaların farklı boyları vardır. Kedi maması, kedi çorbası gibi seçenekleriyle tamamen doğal içeriklerden üretilmiş mamalar alıcılara sunulur. Kedinin ihtiyacına göre seçim yapılabilecek geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Schesir markasında ürün üretirken öncelik içeriğin doğal bileşenlerden oluşması ve kedinin her türlü besin ihtiyacını karşılar nitelikte olmasıdır. Doğal ve organik ürünleri ile yavruluk döneminden ileriki yaşlara kadar her tür kedinin ihtiyacını karşılayacak çeşitte ürünleri mevcuttur. 

  Schesir Konserve Yaş Kedi Maması Çeşitleri

  Kedi mamaları üretilirken her tür kedinin ihtiyacını karşılar nitelikte ürünler üretilir. Schesir‌ ‌yaş‌ ‌kedi‌ ‌maması çeşitleri tamamen doğal ve organik içeriklerden üretilmiştir. Kedinin yaşına, ırkına, cinsine ve aktivite durumuna göre alınması gereken ürünlerde geniş ürün alternatifine sahiptir. Yavru kedilerin sağlıklı gelişimi için zengin yağ, protein ve mineral içeren mamalar üretmiştir. Yavru kedilerin ve yetişkin kedilerin besin ihtiyacı birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kullanılacak ürünlerde birbirinden farklılık gösterir. Farklı boylarda üretilen bu ürünler farklı aromalarla tatlandırılmıştır. Kedinin hangi gelişim evresinde olduğu belirlenerek seçimler yapılabilir. Farklı formlarda ve ambalajlarda üretilen ürünlerin tercihi tamamen kedinin zevkine ve ihtiyacına göredir. ‌Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌ton‌ ‌balıklı çeşidi 85 gramlık ve 100 gramlık boylarda üretilir. Yetişkin ve yavru kedilerin kullanımına uygundur. İçeriğinde %61 oranında ton balığı, yaklaşık %11 oranında protein ve çeşitli mineraller yer alır. Doğal soslu ve farklı tatlarla lezzeti çoğaltılmış ürünlerde mevcuttur. Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌tavuklu çeşidi farklı aromalarla tatlandırılmıştır. %61 oranında tavuk eti içerir. A ve E vitamini gibi vitamin ihtiyaçlarını giderir. Tavuklu ve aleoa veralı konserveleri yavru kedilerin kullanımı için idealdir. Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌somonlu çeşidi %31 oranında su içerir. İçeriğinde somon dışında ton balığı gibi tatlara da yer verilmiştir. 50 gramlık konserve ve 100 gramlık jel formda üretilen çeşitleri vardır. E vitamini kaynağıdır ve %12 protein içerir. Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌karidesli çeşidinin farklı boylarda üretimi vardır. İçeriğinde karidesle birlikte ton balığı ve tavuk eti bulunanları da vardır. Karides kedi için omega kaynağıdır. Omega 3 ve omega 6 yağları kedinin deri ve tüy sağlığını desteklerken aynı zamanda beyin ve görme gelişimini de destekler. 1 yaştan itibaren yetişkin kediler için kullanımı uygundur. İçeriğinde tahıl bulunanları ve tahılsız olanları mevcuttur. Konserve yaş mamalar açıldığı gün tüketilmediği takdirde bozulma olabilir. Sürekli kullanımlarda kedinin sağlığı için kuru mamalar ile desteklenmesi gerekebilir. Yavru ve genç hareketli kedilerde enerji ihtiyacını karşılamak için yüksek enerji kaynağı içeren ürünler üretilmiştir. Yaşlı veya hareketsiz kilo problemi olan kedilerin kullanımı için ise az yağlı ürünleri bulmak mümkündür.

  Schesir Konserve Yaş Kedi Maması Fiyatları

  Piyasada kedi ve köpek mamaları üreten birçok marka bulunur. Kedinin sağlığı için içeriği doğal ve besleyici ürünler almak doğru olacaktır. Mama fiyatlarını belirleyen faktörlerin başında ürünün markası, ürünün boyu ve ürünün içeriği gelir. Ürün boyları büyüdükçe mama fiyatlarının yükselmesi normaldir. Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌fiyatları alınan ürünün besin değerlerine göre değişir. Tamamen doğal içeriklerden üretilen bu ürünler tüm kullanıcılara hitap edecek şekilde üretilir. Farklı formlarda ve ambalajlarda üretilen mamaların fiyatları değişiklik gösterebilir. Düşük gramajlı ürünlerin tek tek alınması çoklu paketlere göre daha maliyetli olabilir. Farklı tatların bulunduğu karma paketler ekonomik olacaktır. Schesir kedi konservelerinde yavru kedi mamaları ile yetişkin kediler için kullanılacak mamaların fiyatları birbirinden farklıdır. Jel formunda olan ürünler, soslu ürünler, tek malzemeden oluşan ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Kedinin ihtiyacına göre ve yaşına göre alınması gereken yaş mama çeşitlerine cimri.com sayfasından kolayca ulaşılabilir ve en uygun fiyatlı ürün tercih edilebilir.

  Schesir Konserve Yaş Kedi Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Evcil hayvanların bakımında kullanılan besin maddelerinin kedinin ihtiyacını karşılar nitelikte olması gerekir. Mamanın sadece doyurucu özellikte değil aynı zamanda kedinin günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılaması gereklidir. Tek tip beslenme düzeni kediler için sağlıklı olmayacağından dönüşümlü olarak yaş ve kuru mama kullanılmalıdır. Alınacak ürünün tamamen doğal içeriğe sahip olması ve kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekir. Kedinin yaşına, kilosuna ve hareketlilik durumuna göre ürün seçmek daha doğru olacaktır. Yaşı ilerlemiş ya da kilo problemi olan kedilerde az yağlı ve protein değeri yüksek ürünler seçilmelidir. Yavru kediler için yavru kedilere özel üretilmiş yüksek enerji kaynakları içeren jel veya kıyılmış formdaki ürünler tercih edilebilir. Ürünler alınırken fazla stok yapılmadan kedinin beğenisine göre ürün alma miktarı artırılabilir. Schesir‌ ‌kedi‌ ‌konservesi‌ ‌85‌ ‌gr‌ olan boyları yeni ürün denemeleri için ve ödül maması olarak verilmek için idealdir.  Doğal lif kaynağı ve doğal omega yağları içeren ürünler kedinin bedensel ve beyin gelişimini desteklemeye yardımcı olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery