Kız Çocuk Yağmurluk

Kız Çocuk Yağmurluk Fiyatları

20 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Yağmurluk fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Yağmurluk modelleri ve Kız Çocuk Yağmurluk fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Yağmurluk kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Sportive, Panço, Wonder Kids. 20 adet Kız Çocuk Yağmurluk fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
DeFacto N3680A620SPBR185 Parlak Kumaş Kapüşonlu Kız Çocuk Yağmurluk

DeFacto N3680A620SPBR185 Parlak Kumaş Kapüşonlu Kız Çocuk Yağmurluk

Wonder Kids WK18SS5329 Katlanıp Çanta Olan Minik Çiçek Kız Yağmurluk

Wonder Kids WK18SS5329 Katlanıp Çanta Olan Minik Çiçek Kız Yağmurluk

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Yağmurluk Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Yağmurluk markası:

2021 yılı Kız Çocuk Yağmurluk Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 20 Kız Çocuk Yağmurluk modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Yağmurluk fiyatı 24.95 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Yağmurluk fiyatı 258.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Yağmurluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Yağmurluk fiyatı ise 105.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Yağmurluk Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Yağmurluk

Giyim sektöründe dış giyim kategorisi geniş yer kaplar. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı mevsim şartlarına ve kullanım alanına göre üretilen dış giyim ürünleri sektörün ürün yelpazesinde geniş bir yer tutar. Ürünlerin mevsimsel şartlara göre tasarımları ve kumaş özellikleri farklılık gösterir. Özellikle yağmurluk gibi ürün modellerinde su geçirmezlik ve rüzgara dayanıklılık özelliği kumaş kalitesi ile ön plana taşınır. Bu iki özellik yağmurluk modellerinin olmazsa olmazları arasında yer alır. Kız çocuk yağmurluk modellerinde birçok farklı desen ve kumaş türünden ürün çeşidi bulunur. Kız çocuklarının zevk ve beğenilerine hitap eden ürün modellerinde mor ve pembe renk tonları da ön plana çıkar. Günümüz modasının hızla değişen renk ve model seçenekleri kız çocuk kıyafetlerini de yakından etkiler. Bu etki modanın yön verdiği tüm kıyafet seçeneklerinde görülür. Kız çocuk yağmurluk modelleri Cimri.com üzerinden bulunabilir. Sitede ürünlerin özelliklerine dair ayrıntılı bilgilere de yer verilir. Online satış ağları üzerinden her markanın ürün yelpazesine ulaşılabilir.     

Kız Çocuk Yağmurluk Modelleri

Kız çocuk yağmurluk modelleri kalıplarına göre farklılık gösterir. Çocuklarda beden yerine yaşlar üzerinden etiket basılır. Bununla birlikte cm bilgileri üzerinden de ürünlerin bedenlerine dair detaylı bilgilere ulaşılabilir. Yağmurluk modellerinde düz renklerin yanı sıra desenli modeller de sıkça tercih edilir. Kız çocuk yağmurluk desenli modeller de özellikle lisanslı ürünler ön plana çıkar. Çizgi film karakterleri basılı olan modeller çocukların beğenisine daha çok hitap eder. Yağmurluk modellerinde cep ve kapüşon tasarımları ürünlere farklılık katar. Klasik kapüşonlu tasarımların yanı sıra çıkarıp takılan kapüşonlar ve katlanarak yaka kısmında saklanabilir kapüşonlarda kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yağmurluk modellerinde bir diğer tasarım farklılığı olarak ise ürünlerin boy uzunlukları ön plana çıkar. Kız çocuk yağmurluk modelleri kısa boy, orta boy ve uzun boy olarak 3 farklı tasarımda üretilir. Ürünlerin kullanışlılığına kişisel olarak karar verilebilir. Modellerin kalıpları ise bol, büyük beden, normal, oversize, dar ve slim gibi farklı kalıplarda üretilir. Ürünlerin kalıplarına bağlı olarak beden ölçüleri de farklılık gösterir. Kullanım alanlarına bağlı olarak da farklı tasarımlara sahip olan yağmurluk modellerinde en çok tercih edilen kullanım alanı günlük ve spordur. Bunun yanı sıra outdoor modellerde kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yağmurluk modellerinde ürünlerin tasarımlarının yanı sıra kumaş teknolojilerine üretim aşamasında titizlik gösterilir. Kumaş teknolojisi üretim aşamasında farklı ip ve boya seçenekleri ile geliştirilerek ürüne yansıtılır. Yağmurluklarda vazgeçilemez özellikler arasında yer alan suya dayanıklılığın yanı sıra hızlı kuruma özelliği de kullanıcıların satın alma aşamasında en dikkat ettiği özellikler arasında yer alır. Bir yağmurluğun hızlı bir şekilde kuruyabilmesi ürünün kullanımı açısından çocuklara oldukça kolaylık sağlar. Bununla birlikte çocuk ürünlerinde en dikkat edilen özellikler arasında yer alan leke tutmama özelliği çocuk yağmurluklarının kumaşlarında da bulunur. Rüzgara dayanıklı olma ve ultra hafif özelliklerde modellerin kumaş teknolojileri arasında yer alır. Tasarımsal özelliklere bakıldığında ise günümüzde yarım fermuarlı yağmurluklar modanın yön verdiği modeller arasında yer alır. Bununla birlikte çene koruması olan yağmurluk modelleri de kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilir.       

Kız Çocuk Yağmurluk Fiyatları

Kız çocuk yağmurluk fiyatları ürünlerin modellerine, tasarım özelliklerine ve kumaş teknolojilerine bağlı olarak farklı aralıklarda belirlenerek satışa sunulur. Satışa sunulan yağmurluk modellerinin fiyatları markanın yanı sıra mecra tarafından da belirlenir. Ürünlerin lisanslı olması gibi özel durumlar da fiyat üzerinde belirleyici bir rol oynar. Bununla birlikte kız çocuk yağmurluk modellerinde fiyat aralığı oldukça geniştir. Her fiyattan ürün çeşidi bulmak gibi bir kolaylık yağmurluk modelleri için geçerlidir. Tasarımsal özelliklere bakıldığında yağmurlukların kapşonlu, tam fermuarlı ya da yarım fermuarlı olmak özellikleri fiyatlarına yansır. Bunun yanı sıra su geçirmezlik, rüzgara dayanıklılık ve hızlı kuruyabilmek özellikleri de ürünün hem kalitesini hem de fiyatını birebir olarak etkiler. Yağmurluk çocukları yalnızca yağmurdan korumakla kalmayarak rüzgardan da korur. Bu nedenle ürünün fiyatını değerlendirirken performansını da göz önünde bulundurmak gerekir. Yağmurluk modellerinin fiyatları üretici firmalara göre de farklılık gösterir. Cimri.com üzerinden modellerinin tümünün fiyatlarına ve satış ağlarına ulaşılabilir. Cimri aynı zamanda fiyat karşılaştırmasında da kullanıcılara kolaylık sağlar. 

Kız Çocuk Yağmurluk Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kız çocuk yağmurluk modelleri satın alınırken belirli özelliklere dikkat etmek gerekir. Böylelikle alışveriş sonrası memnuniyette aynı doğrultuda artış gösterir. Bunun için karar verme aşamasında öncelikli olarak iyi bir araştırma yapmış olmak gerekir. Cimri.com ürünlerin hem modellerine ulaşmak hem de fiyatlarına dair daha detaylı bilgi edinmek için tercih edilebilir. Cimri.com’da yer alan filtreleme seçenekleri üzerinden istenilen ürün çeşitleri sınırlandırılır. Online satış ağları üzerinden birçok farklı özellikte yağmurluk satışı yapılır. Cimri tüm bu ürünleri tek bir sekme üzerinden kullanıcıya sunar. Üstelik tüm bunların yanı sıra Cimri’de yer alan kullanıcı yorumları sekmesi de ürün satın almaya karar verirken kullanıcılara yardımcı olabilir. Ürünü farklı sitelerden satın alarak deneyimleyen kullanıcıların yorumları karar verme aşamasında kolaylık sağlar. Bununla birlikte kız çocuk yağmurluk satın alırken ürünlerin beden ölçülerine dikkat etmek gerekir. Beden ölçüleri kalıplara göre farklılık göstereceği için modellerin kalıplarını da göz önünde bulundurmak gerekir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery