Kız Çocuk Terlik & Sandaleti

Kız Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları

1040 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Terlik & Sandaleti modelleri ve Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Terlik & Sandaleti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Slazenger, Nike, Pierre Cardin. 1040 adet Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Terlik & Sandaleti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Terlik & Sandaleti markası:

En Çok İncelenen Kız Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kız Çocuk Terlik & Sandaleti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1039 Kız Çocuk Terlik & Sandaleti modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 11.95 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı 1367.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Terlik & Sandaleti fiyatı ise 197.9 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Terlik & Sandaleti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
İgor S101800-O89 Kırmızı Kız Çocuk Sandalet
İgor S101800-O89 Kırmızı Kız Çocuk Sandalet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Terlik ve Sandaleti

Giyimde rahatlık, yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de önemlidir. Özellikle ayakların rahat etmesini sağlayacak ürünler tercih edilmesi, çocuklarınızın gün boyunca daha rahat hareket etmesini ve ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bilhassa sıcak yaz günlerinde, ayağın hava almasını sağlayan terlik ve sandaletler, çocuklarınızın çok daha fazla rahat hareket edebilmesini ve ayaklarının nefes alabilmesini sağlar. Kız çocuklar söz konusu olduğunda rahatlık kadar şıklık da önemli bir hale gelir. Minik kızların özellikle yaz günlerinde tercih ettikleri renkli ve şık kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak, kız çocuk sandalet harika bir alternatiftir. Renkli ve şık tasarımları, rahatlık ve ferahlık ile birleştiren kız çocuk sandaletleri, kız çocuklarının beğenisini kazanır. Hem ev içinde hem de dışarıda, terlik kullanımı da kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. Rahat giyilip çıkarılması ve ayağa hava aldıran yapısı sayesinde pek çok kız çocuğu terliklere ihtiyaç duyar. Kız çocuk terlik modelleri, zengin çeşitleri ve şık yapıları sayesinde kız çocuklarınızın dışarıdaki rahatlık ihtiyacını karşılarken, evde de ayaklarının korunmasına yardımcı olur.

Kız Çocuk Terlik ve Sandalet Modelleri

Yazın güzel havalarda çocuklar dışarıda oynayarak vakit geçirmekten büyük keyif alır. Kız çocukları, oynadıkları oyunlar esnasında rahat hareket etmek isterler ve bu süreçte ayaklarının hava alıp rahat etmesi de oldukça önemlidir. Uzun süreler boyu dışarıda vakit geçiren kız çocuklarının belirli ihtiyaçlarını gidermek için sık sık eve girip çıkması da kaçınılmazdır. İşte bu sırada pek çok kız çocuğu özellikle giyip çıkarması rahat olduğu için kız çocuk günlük terlikleri tercih eder. Kız çocukları için üretilen terlikler genellikle farklı malzemelerden imal edilmekle beraber, hemen hemen hepsinin ortak amacı rahat bir kullanım sunmak ve ayak sağlığını korumaktır. Elbette kızlar söz konusu olduğunda şıklık da olmazsa olmazdır. Dolayısıyla üreticiler üretim esnasında, ortopedik özelliğiyle ayağı rahat ettiren ve gerek renk gerek model olarak zengin çeşitler sunan tasarımları ortaya koyarlar. Örneğin, kız çocuk terlik kırmızı çeşitleri, kızlar tarafından en çok tercih edilen renklerden biridir. Sokak terliklerinin tasarımında kaydırmaz taban yapısına sahip olmasına özellikle dikkat edilir; çünkü sokakta oyun sırasında koşuşturan kız çocuklarının kayıp düşerek zarar görmemesi için bu son derece önemlidir. Ev terlikleri söz konusu olduğunda rahatlık ve hafiflik önemlidir. Ev terlikleri açık ya da kapalı yapıda olabilir. Kız çocuklarının ayaklarını üşütüp hasta olmasını engellemek için, kışın kullanılan ev terliklerinin kapalı modellerden tercih edilmesi oldukça yaygındır. Yazın ise evlerde, hafif ve ayağın hava almasını sağlayan, genellikle açık yapıdaki terliklerin kullanımı oldukça yaygındır. Minik kızlar arasında terlik kullanımının en yaygın olduğu yerlerden biri de plajlardır. Renk renk ve çeşit çeşit plaj terlikleri, deniz keyfi yapmayı seven minik prenseslerin, şıklık anlayışlarını da ortaya koymalarına yardımcı olur. Kız çocuk ayak giyiminde terliklerle benzer kullanım alanına sahip ve en az onlar kadar tercih edilen bir diğer ürün de sandaletleridir. Sandaletler, hem sokakta oynarken hem de aile bireyleriyle yapılan gezmelerde, minik kızların en çok tercihi ettiği seçeneklerden biridir. Sandaletler kolay kolay ayaktan çıkmadıkları için ayrıca ayakların hava almasına da izin verdiği için adeta ayakkabıların şıklığıyla terliklerin rahat kullanımını bir araya getirir.

Kız Çocuk Terlik ve Sandalet Fiyatları

Piyasada pek çok marka kendi tasarım ve kalite anlayışına uygun olarak çeşitli sandalet ve terlikler üretir. Dolayısıyla kız çocuk terlik fiyatlarının çeşitlilik gösterdiğini ön görmek mümkündür. Fiyatların çeşitlilik göstermesi, her ekonomik düzeyden kullanıcının kendi ihtiyacına ve bütçesine uygun terlik ve sandalet seçeneklerine ulaşabileceği anlamına gelir. Çocuklarınızın ayak sağlığı her şeyin önünde geldiğinden, pek çok firma ortopedik modelleri de kullanıcılara sunar. Ortopedik özelliği olan kız çocuk terlik ve sandaletlerin fiyatları, standart modellere göre bir miktar daha farklı olabilir. Çocuğunuzun yaş grubunun da terlik fiyatları üzerinde etkisi olabilir. Terlik ve sandalet üreticileri genellikle farklı yaş grubundan kızlar için farklı tasarımlarda ve numaralarda modeller üretir. Bu da farklı yaş grupları için üretilmiş modellerin fiyatlarında farklılığı beraberinde getirebilir. Terliklerin parmak arası ya da klasik tokalı modellere sahip olması, üzerinde çocukların sevebileceği çizgi film ya da animasyon karakterlerinin baskıları olması gibi özellikler de fiyatlar üzerinde etkili olabilme potansiyeline sahip diğer bazı değişkenlerdir.

Kız Çocuk Terlik ve Sandaleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuklarınıza terlik veya sandalet satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri, ayağına uygun ölçülerde olanları tercih etmenizdir. Çocukların gelişme çağında oldukları ve ayak gelişimlerinin hala devam ettiği unutulmamalıdır. Gereğinden büyük terlikler satın almak çocuğun oyun sırasında takılıp düşmesine sebep olacağı gibi, ayağını sıkan terlik ve sandaletler de canını acıtarak rahatsız olmasına sebep olur. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken konu da kız çocuk terlik ve sandaletlerinin sağlığa zarar vermeyen ve ayağa hava aldıran malzemeden yapılmış olmasıdır. Özellikle ayağı terletmeyen kız çocuk terlik modelleri tercih edilmelidir. Ev terliği söz konusu olduğunda kullanışlılık ve hafiflik ön planda olmalıdır. Evde giyilen terlikler sürekli ayakta olduğundan, ayağa ağırlık yapmayan ve terletmeyen yapıda olması oldukça önemlidir. Plaj terliği seçiminde ise kaydırmaz yapıda olan ve suya dayanıklılık özelliği olan modellerin seçilmesi, güvenli ve uzun süreli kullanım sağlar. Elbette satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken bir konu da çocuğunuzun beğenileridir. Giydiği zaman kızınızı mutlu edecek renk ve modellerde terlik ve sandaletleri tercih etmeniz, çocuğunuzun kendisine değer verdiğinizi anlamasına yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery