track source
track source

Kız Çocuk Sweatshirt

Kız Çocuk Sweatshirt Fiyatları

1042 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Sweatshirt fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Sweatshirt modelleri ve Kız Çocuk Sweatshirt fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Sweatshirt kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Koton, Nike, DeFacto, Hummel. 1042 adet Kız Çocuk Sweatshirt fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
DeFacto L1741A619AUPN547 Payet Baskılı Kız Çocuk Sweatshirt

DeFacto L1741A619AUPN547 Payet Baskılı Kız Çocuk Sweatshirt

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Sweatshirt Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Sweatshirt markası:

2021 yılı Kız Çocuk Sweatshirt Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1044 Kız Çocuk Sweatshirt modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Sweatshirt fiyatı 13.99 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Sweatshirt fiyatı 465.64 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Sweatshirt fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Sweatshirt fiyatı ise 93.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Sweatshirt Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Sweatshirt

Kız çocukları için çok tercih edilen kıyafet türlerinden biri sweatshirt modelleridir. Kız çocukları için pek çok farklı giyim alternatifi bulunur. Özellikle küçük yaştaki çocukların hareket kabiliyetini kısıtlamadan giyinebilmesi, günlük hayatta daha rahat edebilmelerini sağlar.Çocuklarının rahat ve özenli kıyafetler giymesi anne babaların en çok  önem verdiği konulardan biridir. Kız çocuk sweatshirt modelleri ile hem şık bir görünüm oluşturabilir hem de çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Sweatshirtlerin yazlık ve kışlık olarak pek çok farklı model alternatifi bulunur. Her mevsim giyilebilen kıyafet türlerinden biri olan sweatshirtlerin kapşonlu ve uzun kollu model alternatifleri de vardır. Çocuğunuzun giyim zevkine ve sizin tercihinize göre  bir sweatshirt modeli seçebilirsiniz. Sweatshirt seçimlerini kullanılacak mevsime göre yapmak da doğru olur. Örneğin kış aylarında çocuğunuzun kullanması için bir sweatshirt modeli düşünüyorsanız, uzun kollu ve kalın kumaşlardan üretilen sweatshirtleri tercih etmeniz daha kullanışlı olacaktır. Her mevsim giyilebilen sweatshirtleri yaz aylarında da tercih edebilirsiniz. 

Kız Çocuk Sweatshirt Modelleri

Küçük kız çocukları için pek çok farklı renk ve modelde kıyafet alternatifleri üretilir. Çocuk sweatshirt modelleri genellikle anne babaların en çok tercih ettiği kıyafet türlerindendir. Kız çocuk sweatshirt modelleri arasından tercih yaparken kullanmak istediğiniz modele göre seçim yapabilirsiniz. Sweatshirt modelleri uzun kollu ve kapüşonlu modeller olarak  farklı alternatiflerle üretilir. Çocuğunuzun yaz-kış rahat etmesini istiyorsanız siz de sivit şort modellerini tercih edebilirsiniz. Genellikle kalın ve uzun kollu sweatshirt modelleri kapşon alternatifleri ile üretilir. Kapüşonlu modeller özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda çocuklara ekstra koruma sağlayabilir. Sweatshirtler genellikle spor modeller olduğu için günlük kullanım için daha uygun olan kıyafet türlerindendir. Çocuğunuzun oyun alanında, okula giderken ya da günlük hayatında rahat etmesi için sweatshirt modelleri tercih etmek faydalı olur. Çocukların sevebileceği tarzda olan sweatshirt modellerinden biri baskılı sweatshirt modelleridir. Bu modeller genellikle çocuklara uygun olarak çocukların sevdikleri çizgi film karakterlerinin baskılarıyla hazırlanır. İlgi çekici renkler ve farklı modeller ile üretilen kız çocuk sweatshirt modelleri arasından siz de çocuğunuzun tarzına uyacak bir model seçebilirsiniz. Çocuklar için satışa sunulan  sweatshirt modelleri yazılı tasarımlarla da üretilir. Isterseniz yazılı baskı  sweatshirt modellerini tercih ederek de çocuğunuza spor ve tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sweatshirt modellerini kot pantolonlar ve spor ayakkabılar ile kombin yaparak çocuğunuzun gün boyu rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Çevrenizde olan küçük çocuklar için de sweatshirt modelleri güzel bir hediye alternatifi olabilir. Özellikle kız çocukları için üretilen kız çocuk sweatshirt modelleri canlı renkler ve göz alıcı tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Sweatshirt seçimi yaparken mevsimine göre kısa kollu modelleri de tercih edebilirsiniz. Çocukların her mevsim rahat edebilmeleri için hava koşullarına uygun olarak giyinmeleri önemlidir. Yaz aylarında ince kumaşlardan üretilen sweatshirt modelleri ile terlemeden daha rahat bir kullanım sağlayabilirler. Günlük kullanımda rahat etmek için en sık tercih edilen kıyafetlerden biri olan sweatshirt modellerini siz de kız çocukları için seçebilirsiniz. 

Kız Çocuk Sweatshirt Fiyatları

Sweatshirt modelleri hem kız çocukları hem de erkek çocukları için farklı alternatiflerde üretilerek satışa sunulur. Her bütçeye hitap edebilecek fiyat aralığında olan kız çocuk sweatshirt fiyatları da genellikle ürünün kalitesine göre değişebilir. Çocukların terlemeden rahat edebileceği kumaş türleri genellikle pamuk oranı yüksek olan kumaşlardır. Küçük çocuklar için sweetshirt seçimi yaparken yüksek oranda pamuk kumaştan üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekir. Bu ürünlerin fiyatları genel olarak diğer modellerden daha pahalı olabilir ancak çocuğun uzun vadede daha rahat etmesini sağlayacaktır. Kız çocukları sweatshirt fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir diğeri ürünün markasıdır. Son moda ve tanınmış markalarından birinin ürünlerini tercih ediyorsanız fiyat olarak daha fazla ödeme yapmanız mümkün olabilir. Pek çok marka tarafından farklı fiyat alternatifleri ile üretilen  sweatshirtleri uygun fiyatlarla alabilmek için piyasada fiyat araştırması yapmak faydalı olabilir. Cimri.com sayfasını ziyaret ederek ürün ve fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. Modellerin özelliklerine ve kumaş türüne göre de seçim yapabilirsiniz. Kız çocukları için en rahat giyim türlerinden biri olan sweatshirtleri, kaliteli markaların ürünlerinden seçerek, çok daha uzun yıllar kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Kız Çocuk Sweatshirt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yetişkinlerin en çok tercih ettiği kıyafet türlerinden biri olan sweatshirtler, çocuklar tarafından da beğenerek kullanılır. En rahat kıyafet çeşitlerinden biri olmasının avantajı ile sweatshirt modelleri günlük hayatta rahat etmenizi sağlar. Kız çocuk sweatshirt satın alırken kullanılacak mevsime göre tercih yapmak önemlidir. Örneğin kış aylarda kullanmak için sweatshirt  almayı düşünüyorsanız kapşonlu modelleri tercih etmek ekstra korunması sağlar. Olumsuz hava koşullarından çocuğunuzun etkilenmemesi için, kız çocuk kapşonlu sweatshirt modellerini de seçebilirsiniz. Kapşonlu  sweatshirt modelleri başı koruyarak ıslanmasını ya da üşümesini engelleyebilir. Çocuklar için sweetshirt seçimi yaparken dikkat edilecek bir diğer husus ise çocuğun yaşına ve boyuna göre model seçimi yapmaktır. Çocuğun hareket kabiliyetinin kısıtlanmaması için üzerine tam uyacak bir model tercih etmek önemlidir. Model seçimi yaparken çocukların sevebileceği renkler ve tasarımlarla hazırlanan baskılı sweatshirt modellerini de tercih edebilirsiniz. Aldığınız ürünün çocuğun üzerinde tam olması için boy oranının da uygun olmasına dikkat etmek gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery