Kız Çocuk Tayt

En Ucuz Kız Çocuk Tayt Fiyatları

862 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    casio oceanus
Kız Çocuk Tayt fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Tayt modelleri ve Kız Çocuk Tayt fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Tayt kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Koton, Adidas, Lc Waikiki, Nike. 862 adet Kız Çocuk Tayt fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Columbia Wl1058 Kadın Mont
Columbia Wl1058 Kadın Mont
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Adidas CD4298 Erkek Eşofman Üstü
Adidas CD4298 Erkek Eşofman Üstü
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Günümüzde, teknoloji ve onun paralelinde endüstrinin giderek gelişmesi sonucunda, tekstil ve hazır giyim sektöründe de önemli ölçüde ilerlemeler olmuştur. Çocuk ve bebek hazır giyim sektörü için üretilen giysiler de en az yetişkinler için üretilen giysiler kadar çeşitli olmaktadır. Çocuk ceketleri, çocuk pantolonları, çocuk kabanları, bebek tişörtleri, çocuk gömlekleri ve çocuk taytları gibi birçok çeşitte çocuk giysisi vardır. Bluekey ve Nike kız çocuk taytlarını en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Kız Çocuk Tayt Modelleri Nelerdir?

Tayt, oldukça rahat ve hareket serbestliği sağlayan bir giysi olduğundan dolayı, yetişkinler gibi, çocuklar tarafından da oldukça sevilir ve tercih edilir. Çocuklar için üretilmiş, birçok farklı renk ve desende taytlar vardır. Kız çocuklar, koyu ve düz renklerden hoşlanabileceği gibi, üzerinde çizgi film karakterlerinin veya renkli desenlerin basılı olduğu taytları da severler. Kış aylarında çocukların üşümemeleri için pantolonlarının altına veya tek olarak çocuk kadife taytları giydirilebilir. Kadife kumaşı, kalın ve tüylü bir kumaş olduğundan dolayı, oldukça sıcak tutar. Kadife taytların dışında birçok farklı kışlık çocuk tayt modelleri de üretilmiştir. Termal özellikte olan kışlık taytların çoğu, ısıyı içeride muhafaza edecek şekildedirler. Çocuk tayt modelleri genellikle yaş gruplarına göre ayrılır. Genellikle, 7-8 yaş tayt, 9-10 yaş tayt, 11-12 yaş tayt diye bedenlenirler. En ucuz 11-12 yaş tayt modellerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Oldukça değişik modellerde üretilen çocuk taytları vardır. İspanyol paça çocuk taytı hem etek hem de tayt görünümünde olduğundan birçok kız çocuk tarafından sevilerek giyilir. Bazı tayt modelleri capri tarzında olabildiği gibi bazıları ayak bileğine kadar uzun şekildedir. Buna ilaveten batik taytlar da her renk düz tişörtle giyilebilen, oldukça şık taytlardır.

Kız Çocuk Taytlarının Fiyatları Ne Kadardır?

Kız çocuklar için üretilen taytların fiyatları, taytın modeline ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz kız çocuk taytlarını, cimri.com sitesinde, kız çocuk giyim ve iç giyim kategorisi altında yer alan, kız çocuk tayt sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, taytları karşılaştırabilirsiniz.