track source
track source

Kız Çocuk Tayt

Kız Çocuk Tayt Fiyatları

866 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Tayt fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Tayt modelleri ve Kız Çocuk Tayt fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Tayt kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Koton, Nike, DeFacto. 866 adet Kız Çocuk Tayt fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Tayt Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Tayt markası:

2021 yılı Kız Çocuk Tayt Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 866 Kız Çocuk Tayt modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Tayt fiyatı 4.95 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Tayt fiyatı 379.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Tayt fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Tayt fiyatı ise 117.35 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Tayt Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Tayt

Tayt son zamanlarda özellikle gençler arasında moda olmuş spordan şıka pek çok tarzda üretilebilen ve kullanılabilen bir kıyafet parçası haline gelmiştir. Bedene yapışan yapısı sayesinde rahat hareket olanağı sunmasından dolayı özellikle tercih edilir. Kız çocuk taytların da en büyük avantajının bu olduğu söylenebilir. Enerjik ve hareketli olan çocukların rahatça ve özgürce oyun oynayabilmesi için taytın bulunmaz bir parça olduğu yadsınamaz. Öte yandan genelde ince bir vücut yapısına sahip olunan çocukluk çağlarında yetişkinler için tasarlanmış klasik pantolon modelleri çocuk bedenine uygun durmayabilir. Bu gibi durumlar için de taytın oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Üzerine giydirilecek gerek uzun gerekse kısa bir üst ile çok farklı tarzlar yakalanabilir. Kolay giyilebilirlik özelliği de özellikle küçük yaştaki çocuklar için büyük bir avantajdır. Taytları sayesinde kendi kıyafetlerini kendi kendilerine giyebilmeye daha erken yaşta başlayabilirler. Tüm bu olumlu yönlerinden dolayı giyim alanında üretim yapan pek çok marka tayt da üretir. Bunların arasında spor markaları olabileceği gibi günlük giyim markaları da bulunabilir.

Kız Çocuk Tayt Modelleri ve Özellikleri

Taytlar artan taleple birlikte her mevsim için termal, pamuk veya naylon kumaşlardan üretilebilir hale gelmiştir. Yalnızca spor bir giyim ürünü olmaktan çıkan taytlarda tasarımsal açıdan çok geniş bir renk ve desen skalası bulmak mümkündür. Siyah kız çocuk taytın en çok kullanım alanına sahip tayt rengi olduğu söylenebilir. Söz gelimi kızınıza kışın giydirdiğiniz bir elbisenin altına siyah bir taytı giydirebilirsiniz. Vücuda oturan yapısı sayesinde pantolonların içine giymek için de uygun olacaktır. Siyah rengin her renge uyması dolayısıyla da üzerine pek çok farklı renkle kombin yapabilirsiniz. Kız çocuk tayt pembe renk modeller ise daha cıvıl cıvıl ruhlar için tasarlanmıştır. Beyaz, sarı veya pembe gibi eğlenceli renklerle bir arada kullanılabilir. Bunun yanında spor markaları da pek çok tayt modeli piyasaya sürer. Bu alanda önde gelen isimlerden olan Nike ve Adidas bu markalara örnek verilebilir. Nike kız çocuk tayt markanın spor kıyafetlerini tasarlarken gösterdiği özenin izlerini taşır. Tüm tayt modellerinin özenle seçilen kumaşı sayesinde çocuğunuzun cildi rahat nefes alır. Adidas kız çocuk tayt modellerinde de benzer özellikleri bulmak mümkündür. İki markada da tasarım ve renk skalası olarak oldukça geniş bir yelpaze bulmak mümkündür. Kız çocuk tayt kısa boyları çocuklarınızın yaz aylarında kullanımı için uygundur. Boy olarak bilek yukarısında biten veya diz üzerinde biten modelleri bulmak mümkündür. Mevsimsel farklar dışında eğer çocuğunuz özel bir sporla uğraşıyorsa da kısa tayt modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Söz gelimi bisiklet sporu ile uğraşanlar genelde diz üzerinde biten tayt modellerini kullanırlar. Kız çocuk tayt uzun ise hem yaz hem de kış kullanımları için uygundur. Termal özellikteki bir kumaş ile incecik ve rahat bir ürünü çocuğunuza kışın da giydirebilirsiniz. Özellikle çizme giymeyi seven çocuklar için tayt iyi bir alt giyim tercihi olacaktır. Bunun yanında havadar kumaşlar da yazın tercih edilebilir. Yaz için olan modellerde daha geniş bir renk skalası bulmak mümkündür.

Kız Çocuk Tayt Fiyatları

Kız çocuk tayt fiyatları üzerinde etkili olan en önemli faktörün marka olduğu söylenebilir. Spor markaları tarafından imal edilen ürünler hem markanın itibarından dolayı hem de spor için özel olarak tasarlanmış kumaş ve hava geçirgenlik özelliklerine sahip olduklarından dolayı daha pahalı olabilirler. Bunun yanında tasarımsal özelliklerin de fiyatlar üzerinde etkili olduğu söylenebilir. Lisanslı çizgi film karakterlerinden oluşan tasarımlar daha pahalı olabilir. Ülke ekonomisindeki ve döviz kurlarındaki değişimler yabancı markaların ürünlerinde fiyat dalgalanmalarına sebep olabilir. Türkiye’de imal edilmeyen ürünler ekstra vergilere ve taşıma maliyetlerine sahip olacaktır. Moda sektöründeki diğer ürünlerin aksine tayt tasarımlarının zamansız olduğu söylenebilir. Bu yüzden yeni sezon girişlerinde veya eski sezon sonlarında tasarımsal özelliklerden kaynaklı fiyat dalgalanmalarının genelde daha az olacaktır. Öte yandan mevsim geçişleri yazlık veya kışlık modellerin fiyatlarında değişime sebep olabilir. Bunların yanında satış mecrasının da fiyatlar üzerindeki etkisi yadsınamaz. Genelde online mecraların en avantajlı olduğu bilinse de alışveriş öncesinde cimri.com sayfasından karşılaştırma yapmakta fayda vardır.

Kız Çocuk Tayt Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kız çocuk tayt modelleri farklı tür kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu kumaşlardan bazıları çekmeye müsait olabilir bu yüzden satın almadan önce beden seçimi yaparken bunu göz önünde bulundurmalısınız. Öte yandan kumaş özelliklerinden ve kullanılan boyanın niteliğinden dolayı bazı modellerde renk atması yaşanabilir. Bu yüzden özellikle daha incelikli tasarımlara sahip kız çocuk tayt desenli modelleri arasından seçim yaparken yıkama ve kullanım talimatları konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Bunlara ek olarak taytların çocukların bedenlerine yapışan dar kıyafetler olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bu yüzden hava alan bir kumaşa sahip olmaları ve zararlı boyalar içermemeleri özellikle önemlidir. Özellikle yaz aylarında hava almayan bir kumaş çocuğunuzun cildinde sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Öte yandan eğer günlük kullanımdan ziyade spesifik bir spor dalı için alışveriş yapıyorsanız daha dikkatli olmalısınız. Söz gelimi, binicilik veya bisiklet sporu için tercih edeceğiniz tayt oturma yüzeyine iyi tutunmalı ve kaymamalıdır. Bunun yanında yoga veya koşu için olan taytlarda hava alma ve esneklik özelliklerini aramalısınız.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery