Kız Çocuk Patik Ayakkabı

Kız Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları

98 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Patik Ayakkabı modelleri ve Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Patik Ayakkabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Jump, Vicco, Penti, Ogobongo, Slipstop. 98 adet Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Patik Ayakkabı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Patik Ayakkabı markası:

En Çok İncelenen Kız Çocuk Patik Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kız Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 98 Kız Çocuk Patik Ayakkabı modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı 4.98 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı 179.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Patik Ayakkabı fiyatı ise 26.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Patik Ayakkabı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Patik Ayakkabı

Ayakkabılar aksesuar değil, ilk adımdan itibaren bebeklerde ortopedik gelişmeye desten olan bir yardımcı giyim ürünüdür. Bebeklerin gelişmeleri çok hızlıdır ve her gün farkı görmek mümkündür. İlk adım atmalarından itibaren ayak sağlıkları için kullanılan ayakkabıların büyük önemi vardır. Vücudu hızla gelişen bebeklerin ilk adımlarını atmaları ile birlikte artık yere sağlam başlamaları için ve korunmaları için sevimli ayakkabılara ihtiyaçları vardır. Fakat yürümeye başlamadan önce de ayaklarını korumak ısı dengesini de ayarlamak için patik kullanımına ihtiyaç vardır. Patik kullanımı ev içi ve kapalı alanlar için uygundur. Dışarıda ayakkabı kullanması için adım atmaya başlaması gerekir. Çocuk giyim ürünleri üreten birçok farklı marka çocuklar ve bebeklerin rahat adım atmaları ayak sağlıklarının korunması için bebek ve çocuk patikleri üretir. Birbirinden cici olan modeller ile satışa çıkarılan çocuk patik ayakkabı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Her çocuk giyim markasının koleksiyonunda var olan patik modelleri arasından çocuğunuz için en uygun ürünü seçmeniz mümkündür.

Kız Çocuk Patik Ayakkabı

Çocukların ayak sağlıkları gelişim haritalarında çok önemli bir yer tutar. Çocuklar için ev içi ve ev dışında kullanılan ayakkabıların büyük önem taşır. Bebeklik evresinden başlayarak çocukluğa kadar devam eden süreçte ev içerisinde de kullandıkları ayakkabı ve patikler ayak gelişimleri ve ortopedik ilerlemelerinde etken rol üstlenir. Hem bastıkları zeminin ısısından korumak hem de konforlu yürüme alanı sağlamak için patik kullanımı her ebeveyn tarafından tercih edilir. Birçok farklı bebek tekstil firmasının özenle üretimin sağladığı patik modelleri çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Genel anlamda patikler miniklerin ayaklarını soğuktan korumak ve sağlıklı kalmalarına katkı sağlamak amaçlı kullanılır. Bebek patik ayakkabı modelleri birbirinden sevimli tasarımları ile bebeklerin ve çocukların vazgeçilmez giyim aksesuarları olarak da kullanılır. Bebekler yürümeye başlamadan önce ebeveynlerin ayak ısılarını korumak için sıklıkla kullandığı patikler, bebeklerin sevimliliğine sevimlilik katar. Amaç olarak ev içi kullanıma uygun olan bebek ve çocuk patikleri çok çeşitliliği sayesinde artık ev içi ayakkabı olarak da kullanılır. Bebekler için ilk adım atmaya başladıklarından itibaren kullanıma uygun olan patikler sevimliliklerine sevimlilik katacak tasarımlarla satışa sunulur. Minik ayaklar için yüzlerce farklı seçenek içinden seçim yapmak biraz zor gibi görünebilir fakat, muhakkak zevkinize uygun bir ürün bulabilirsiniz. Bebek patik ayakkabı kışlık tasarımları ebeveynler tarafında daha yoğun talep edilir. Hem soğuk zeminden çocuğun ayağının ısısını korumak hem de güvenli adamlarla rahat hareket etmesini sağlamak için olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır. Ev içinde de rahat olması ve yumuşak basınç sağlaması nedeniyle bebek patik spor ayakkabı modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Tarzı olan minik bireyler için patik spor ayakkabılar oldukça şık bir görünüm oluşturur. Kız ve erkek çocuklar içinde birçok modeli bulunan patikler ev, ana sınıfı, kreş gibi kapalı alanlarda da kullanıma uygun olarak üretilir. Birbirinden sevimli model tasarımları yapan markalarda kız çocuk patik çeşitleri çok geniş bir skalaya sahiptir. Çocuğunuz için en sevimli modelleri seçebilir ve tarzında fark yaratabilirsiniz. Kız çocuk patik çeşitlerini birçok üretici markanın koleksiyonunda bulabilirsiniz. 

Kız Çocuk Patik Ayakkabı Fiyatları

Bebek ve çocuklar için ayak sağlığı çok önemlidir. Ayak sağlığını korumak ve ortopedik gelişimine katkıda bulunmak için seçilen ayakkabı ve patikler büyük önem taşır. Bebek ve çocuk giyim markalarının özenle hazırladığı ayakkabı ve patikler birçok farklı özellik gösterir ve bu özelliklerine göre de fiyatlandırılır. Çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan kız çocuk patik fiyatları da çok çeşitli etiketler gösterebilir. Hemen her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. Özellik ve fonksiyonelliğine göre değişim gösteren patikler fiyatta da çeşitlilik gösterir. Model ve kalitesine göre etiketlendirilen ürünler arasından kendi bütçenize uygun bir ürünü muhakkak bulabilirsiniz. Kumaş kalitesi ve taban formlarına göre çok çeşitlilik sağlayan patikler özelliklerine göre fiyatlandırılır. Birçok farklı markanın üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin fiyatları marka insiyatifine göre etiketlendirilir. Birçok farklı alanda satışı gerçekleşen patikler satış alanına göre de fiyatlarında değişkenlik gösterebilir. Tam bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Uygun fiyatlı ürün kategorisinde yer alan patikler kullanım malzemesi ve dayanıklılığına göre kategorilendirilir.

Kız Çocuk Patik Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuklar ve bebekler için ev içi ve ev dışı ayakkabı seçimleri çok önemlidir. Ayakkabı satın almadan önce birçok farklı özelliğe dikkat etmek gerekir. İlk dikkat edilmesi gereken özellik çocuğun ayağını tam kavramasında ortopedik gelişimine tam katkıda bulunmasıdır. İkinci önemli dikkat edilmesi gereken özellik ise nefes alabilen kumaşlardan tercih yapmaktır. Bebek ve çocuk ayakları, yetişkinlere oranla çok daha fazla ölçüde terleme yapar. Sürekli terleme yapan ayaklarda ayaklarda koku ve mantar gibi problemler doğurur. Bu gibi problemlerle karşılaşmamak için muhakkak terleme yapmayan tasarımlarda ürün satın almak gerekir. Çocuklar; yetişkinlere oranla çok daha fazla hareket ederler. Sürekli ayakta vakit geçiren ve sabit durmayan çocuklar için tercih edilen ayakkabı ve patiklerin dayanıklılığı da önemlidir. Kız çocuk patik modelleri arasından çocuğunuzun ayak ölçülerine uygun ürün tercih edebilir, birbirinden sevimli modeller arasından seçim yaparak satın alma yapabilirsiniz. Tüm bu özellikleri incelemek için cimri.com’u ziyaret edebilir, satış markalarına ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery