Stride Rite ve Ceyo kız çocuk klasik ayakkabılarını, en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinden görüntüleyebilir, fiyat ve özellikleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Çocuk ayakkabısı sektörü nasıl gelişti?

Günümüzde endüstri ve teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, çocuk hazır giyim sektörü de gelişti. Çocuk giysileri alternatifleri en az yetişkinler kadar fazla olmakla birlikte giderek gelişmeye devam ettiğini de söyleyebiliriz. Çocuk hazır giyimi tamamlayan bir diğer unsur da çocuk ayakkabıları sektörü oldu. Spor, abiye, günlük tarzda birçok çocuk ayakkabısı üretilip çocukların beğenisine sunuluyor. Kız çocuk ayakkabıları, erkek çocuk ayakkabılarına göre biraz daha süslemeli olabileceği gibi sade de olabilmektedir.

Kız çocuk klasik ayakkabı modelleri nelerdir?

Abiye tarzda kız çocuk ayakkabıları genellikle daha süslü olup, mevsimine göre, rugan, boncuk işlemeli, tüllü, çiçekli, kelebekli gibi pek çok modelde olabiliyor. Kız çocuklar, annelerinin ve ablalarının topuklu ayakkabılarını giymeye bayılırlar. Evde annesinin topuklu ayakkabılarıyla yürümeye çalışan kız çocuğu tiplemesi oldukça klasiktir. Çocukların topuklu ayakkabı merakını fark eden ayakkabı üreticileri, çocukların ayak sağlığını ve gelişimini etkilemeyecek formlarda çocuk topuklu ayakkabıları ürettiler. Çocukların ayak formunu bozmayan bu topuklu ayakkabılar, özellikle abiye çocuk kıyafetleriyle oldukça şık durmaktadır. Klasik kız çocuk ayakkabıları ise, çocuğun rahatça hareket edebileceği kalıplarda, deri ve genellikle kumaş kaplamalı olurlar. Önünde 1 veya 2 bant bulunan bu modeller, kolaylıkla giyilip çıkarılabilir özelliktedirler. Bantlı ayakkabılar, giyip çıkarma kolaylığından dolayı çocukların kullanımı için daha çok tercih edilirler. Bazı klasik ayakkabılar ise bağcıklı ve güderi olabilir. Kız çocuk spor ayakkabı modellerine baktığımızda ise aynı yetişkin spor ayakkabıları gibi pek çok çeşitte renkli çocuk spor ayakkabı modellerini görebiliriz. Kız çocuklar için klasik ayakkabı modellerini, en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinden inceleyebilir, ayakkabıları kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Kız çocuk klasik ayakkabı fiyatları ne kadardır?

En ucuz çocuk ayakkabılarını Cimri.com sitesinde, kız çocuk ayakkabısı kategorisi altında bulunan, kız çocuk klasik ayakkabı sekmesinden görüntüleyebilir, ayakkabıları karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız klasik kız çocuğu ayakkabısının satışını yapan sanal alışveriş mağazalarını sizin için gezerek, en ucuz fiyatlı kız çocuk ayakkabılarını tek tıkla ekranınıza getirecektir.