track source
track source

Kız Çocuk Jeans / Kot Etek

Kız Çocuk Jeans / Kot Etek Fiyatları

18 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Jeans / Kot Etek modelleri ve Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Jeans / Kot Etek kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Koton, DeFacto, Lc Waikiki, Patrizia Pepe. 18 adet Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Jeans / Kot Etek Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Kız Çocuk Jeans / Kot Etek markası:

2021 yılı Kız Çocuk Jeans / Kot Etek Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 18 Kız Çocuk Jeans / Kot Etek modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatı 27.99 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatı 99.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Jeans / Kot Etek fiyatı ise 43.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Jeans / Kot Etek Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Kot Etek

Kız çocukları için her yaşta kullanabilecekleri farklı modellerde kot etek ürünleri bulunur. Kız çocuk kot etek uzun ya da kısa model çeşitleri, görsel tasarımı, üretim materyali gibi farklı detayları ile sektörün önemli markaları tarafından üretilir. Çocukların rahat edebilecekleri bu harika etek modellerini pek çok farklı markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Kot etekler ile küçük çocuklar Hem daha rahat hareket edebilir hem de daha sevimli bir görüntüye sahip olabilirler. Anne ve babaların küçük çocukları için tercih edebileceği pek çok farklı giyim modelleri bulunur. Kız çocukları için üretilen jean etekler de bu modellerden biridir. Çocuğunuzun boyuna, kilosuna ve yaşına uygun olan modeller arasından siz de model tercihi yapabilirsiniz. Çocukların kıyafet seçiminin günlük aktivitelerini ve oyun saatlerine etkilememesi önemlidir. Güzel görüntülerinin yanında rahat olmaları sebebiyle de kot etekler kız çocukları için çok tercih edilir. Siz de çocuğunuzun hem şirin görünmesini hem de hareket kabiliyetini kısıtlamayacak bir kıyafet giymesini istiyorsanız, kız çocuk kot etek modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kız Çocuk Kot Etek Modelleri

Kız çocuklar için farklı uzunluk ve modellerde kot etekler üretilir. Kot etek modelleri genellikle çocukların yaşına göre değişiklik gösterir. Küçük çocuklar için üretilen kot etekler genellikle çocukların sevebileceği çizgi film karakterlerinin işlemesi veya sevimli renklere sahip motiflerle üretilir. Kız çocukları için kot etek almayı düşünüyorsanız uzun ya da kısa modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Kot etek kısa modelleri genellikle küçük yaştaki çocuklar için daha kolay hareket edebileceğim modellerden biridir. Etek seçimini çocuğun boyuna uygun oranda yaparak daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Kot etek modelleri genellikle her sezon değişen farklı tarzlarda üretilir. Kız çocukları için üretilen etek modelleri fırfır ve fermuar gibi farklı detaylara sahip olabilir. Bu modeller ile Çocuğunuz Hem rahat eder hem de sevimli bir görünüm kazanır. Kız çocukları için kot etek modeli seçerken çocuğun yaşına uygun olan modelleri seçmek faydalı olur. 10 yaşından büyük çocuklar için kot etek seçimleri yapmayı düşünüyorsanız  çocuğun boyuna uygun modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Küçük çocuklar için uzun etek modelleri genellikle kullanışlı olmayabilir. Etek ve kıyafet seçiminde çocuğun oyun ve hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına dikkat etmek gerekir. Kız çocukları için pek çok farklı tarzda kot etek modelleri üretilir. Çok tercih edilen modellerden biri kot etek fırfırlı olan modeldir. Genellikle eteğin alt kısmında bulunan fırfır detayı ile hareket kazandırılmış bu etek modeli, küçük çocukları oldukça sevimli gösteren kıyafetlerden biridir.  Siz de hem kendi zevkinize hem de çocuğun isteğine göre farklı tarzlarda kot etek modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kot etekler her mevsim giyilebilen kıyafet çeşitlerinden biridir.  Çocuğun kış aylarında  giymesi için kot etek almayı düşünüyorsanız, renkli çoraplarla kombin yapabilir ve kız çocuğunuzun daha sevimli ve rahat bir görünüm elde etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Kız Çocuk Kot Etek Fiyatları

Çocuklar için üretilen kot etek fiyatları genellikle marka ve modellere göre farklılık gösterir. Kız çocuk kot etekleri genellikle üst ve orta segmentteki her bütçeye hitap edecek fiyat etiketlerine sahip olarak satışa sunulur. Çocuğunuza uygun ölçülerde etek almayı düşünüyorsanız kot etek fermuarlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Fermuarlı olan etek modelleri kolay giydirilebilir olmasının avantajı ile anne babalar tarafından çok tercih edilir. Çocuklar için üretilen etek modellerinin fiyatlarına etki eden faktörler arasında genellikle eteğin kumaş kalitesi ön plana çıkar. Kaliteli kot kumaşlardan üretilen etek modellerini tercih ederek çocuğunuzun uzun yıllar giymesini sağlayabilirsiniz. Kış aylarında giymek için kız çocuğu etek modeli almayı düşünüyorsanız daha kalın kumaşlı olan kot etekleri tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ise nefes alabilen ve ince kot kumaştan üretilen etek modellerini tercih ederek çocuğunuzun daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Etek fiyatları genellikle yaz sezonu sonunda indirime girebilir. Bu dönemlerde alışveriş yapmayı tercih ederek de avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kız çocuk jeans ve kot etek fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için cimri.com sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Kız Çocuk Kot Etek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kız çocukları için pek çok farklı renk ve modelde kot etek kıyafetleri üretilir. Kız çocuk jeans ve kot etek satın alırken dikkat edilecek bazı hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi ürün tercihini çocuğun yaş, boy ve kilo oranına göre yapmaktır. Kız çocukları için eteklerin yanı sıra kot etek pantolon ürünlerini de Tercih edebilirsiniz. Etek pantolonlar özellikle  küçük yaştaki kız çocuklarının oyun esnasında rahat edebilmeleri için doğru bir tercih olur. Her yaşa ve zevke uygun farklı modellerde üretilen kız çocuk jeans modelleri bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen bu kıyafetleri tercih ederken dikkat edilecek bir diğer husus ise kullanılacak mevsime göre ürün seçimi yapmaktır. Yaz aylarında kullanması için çocuğunuza etek almayı düşünüyorsanız ince kot kumaşlardan üretilen etekleri tercih edebilirsiniz. Her mevsim giyilebilen kot etekleri kış aylarında giydirmeyi düşünüyorsanız, kalın çoraplar ile kombin yapabilir ve bu sayede çocuğunuzun vücudunun sıcak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Kız çocukları için etek seçimi yaparken dikkat edilecek bir diğer husus ise çocuğun boyuna uygun uzunlukta etek seçimi yapmaktır. Kısa boylu çocuklar için çok uzun olmayan etekleri tercih etmek daha rahat hareket edebilmelerini sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery