track source
track source

Kız Çocuk Bot

Kız Çocuk Bot Fiyatları

736 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Bot fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Bot modelleri ve Kız Çocuk Bot fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Bot kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Slazenger, Kinetix, Polaris. 736 adet Kız Çocuk Bot fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Bot Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Bot markası:

En Çok İncelenen Kız Çocuk Bot Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kız Çocuk Bot Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 736 Kız Çocuk Bot modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Bot fiyatı 29.11 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Bot fiyatı 839.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Bot fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Bot fiyatı ise 102.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Bot Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Akınalbella 1055.116  Kız Çocuk Bot
Akınalbella 1055.116 Kız Çocuk Bot
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
16
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
Adidas RUNFALCON Beyaz Erkek Koşu Ayakkabısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Botu

Soğuk kış aylarında piyasaya sunulan botlar, kız çocukları için farklı model ve özelliklerde bulunur. Sadece soğuktan korunmanın yanı sıra zorlu hava koşullarında çocuğunuzun emin adımlarla yürüyebilmesine olanak sağlayan bot modellerinden birini tercih etmeden önce ayak sağlığına uygun özelliklerde bulunup bulunmadığına dikkat etmek oldukça önemli olur. Kız çocuk bot kategorisinde yer alan ürünleri modeller ve yapım aşamasında  kullanılan materyalleri kıyaslayarak doğru bir ürün elde edebilirsiniz. Farklı alternatifler ile çocukların beğenisine sunulan modeller arasından renk tercihi yapabilirsiniz. Bu sayede her çocuğun hoşuna gidebilecek renkteki bir modeli bulabilmesi oldukça kolay olur. Kız çocukları için özel tasarımlar ile üretilen bot modelleri, soğuk ve yağışlı havaların vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Bu bot modellerini hem bahar aylarında hem de kış aylarında yoğun yağışın yaşandığı mevsimsel dönemlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Su geçirmez yapıya sahip olan kız çocuk botu modelleri ile daha sağlıklı bir kış mevsimi çocuğunuz için mümkün olur.

Kız Çocuk Bot Modelleri

Kız çocukları için özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri arasında botlar en önemli ihtiyaçlar arasında bulunur. Hassas bir yapıya sahip olan çocuklar için bot modeli tercihinde bulunurken dikkat etmek oldukça önemlidir. Genellikle tasarım olarak birbirine benzeyen modeller bulunsa da her modelin kendine has ayrı bir fonksiyonu bulunur. Genellikle karlı ve yoğun yağışın yaşandığı zamanlarda sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri olarak piyasada yer alır. Aynı zamanda modellerden birini tercih etmeden önce alt taban kısmının kaymaz malzemelerden elde edilip edilmediğine dikkat etmek, çocuğunuzun daha sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşayabilmesi için oldukça önemli olur. Çocuğunuzun daha rahat ve kendinden emin adımlar atabilmesine olanak sağlayabilmek için modellerin kauçuk tabanlı modellere yönelmek daha doğru olabilir. Genellikle suni deri kullanılarak üretilen kız çocuk bot deri modelleri de sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında bulunur. Bağcıklı ya da fermuarlı seçenekler ile satışa sunulan ürünler arasından çocuğunuzun kullanımı için en rahat olacak modeli kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Poliüretan tabandan elde edilen bu modeller kış aylarında yere daha sağlam basabilmeye imkan tanır. Bu bot modellerinin tekstilden elde edilen iç materyali sayesinde çocuğunuz için sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Kız çocuk bot kürklü modeller ise birbirinden farklı tasarım ve renk alternatifleri ile kız çocuklarının vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasında bulunur. Genellikle fermuarlı bir şekilde satışa sunulan bu modeller kolay giyilebilir özellikleri ile beğenileri toplar. İç kısmının kürklü olması sayesinde soğuk kış aylarında çocuğunuzun sağlığı için en iyi olanağı sunar. Bununla birlikte bu modellerde kullanılan saya malzeme de ayakkabının iç kısmının her zaman sıcak olabilmesine imkan tanır. Aynı zamanda yüksek aşınma dayanımı sağlayan termo taban kullanılan kürklü bot modelleri karda kullanıma da oldukça uygundur. Görünümü açısından da sıklıkla tercih edilen bir diğer model ise kız çocuk bot süet modelleridir. Bu modeller kış aylarında günlük kullanımda ya da gezme zamanlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Kız çocuk bot nar çiçeği modelleri ise, hem bağcıklı hem fermuarlı tarzı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda bu modellerin üzerinde bulunan tasarımlarda kız çocuklarının beğenisini toplar. 

Kız Çocuk Bot Fiyatları

Bu ürünlerde fiyatlar açısından en önemli husus ayakkabıda kullanılan taban materyali ve botun markası olur. Bu gibi unsurların modeller arasında fiyat olarak ön plana çıkmasının yanı sıra tasarımlar konusunda da farklı fiyat seçeneklerinde bot modelleri bulabilmek mümkün olur. Çocukların beğenebileceği çizgi film karakterlerinden ya da renklerinden kaynaklanan fiyat artışı da görülebilir. Özellikle markalar, hem farklı ürün sunmakta hem de fiyat konusunda değişikliklerin oluşabilmesinde çok önemli bir yere sahip olur. Bununla birlikte bot modellerinin taban kısmında kullanılan materyallerin dayanıklılığı ve sağlamlığı gibi unsurlarda fiyat konusunda oldukça etkilidir. Genellikle su geçirmez özelliklere sahip olan bot modelleri hem yoğun yağışın yaşandığı bölgelerde hem de karlı bölgelerde kullanıma oldukça uygundur. Süet modellere nazaran su geçirmez özelliklere sahip olan kız çocuk bot modelleri biraz daha yüksek fiyat aralığında satışa sunulabilir. Yürürken çocuğun dengesini bozmayacak ve gün içerisinde ayaklarının ekstradan yorulmasına sebebiyet vermeyecek hafif bot modelleri genellikle her kullanıcının ulaşabileceği fiyatlarda satışa sunulur. Kız çocuk bot fiyatları için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kız Çocuk Bot Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Genel olarak botlar değerlendirildiği zaman hem uzun hem de kısa modeller ile çocukların beğenisine sunulduğu görülür. Uzun özelliklere sahip olan bot modellerinden birini tercih ederseniz çocuğunuzun bacaklarının kış aylarında daha sıcak kalabilmesine imkan tanımış olursunuz. Aynı zamanda bu tip bot modelleri fermuarsız ve bağcıksız olduğu için çocuğunuzun yardıma ihtiyaç duymaksızın kolaylıkla giyebilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Özellikle çocuklar için tercih edilen bot modellerinin topuksuz bir tasarıma sahip olup olmadığına dikkat etmek oldukça önemlidir. Yere daha rahat basabilmeleri ve özgürce kışın tadını çıkarabilmeleri için kayma yapmayan topuksuz taban materyalleri kullanılarak üretilen ürünlerin tercihi daha doğru olur. Bununla birlikte çocuğunuzun ayak yapısı ile tam olarak uyum sağlayan bir bot modeli tercihinde bulunmak oldukça elzemdir. Esnek yapıya sahip olan modeller ayak sağlığı için büyük katkı sağlar ve bu modeller çocuğunuzun ayaklarının daha rahat gelişebilmesine katkı sağlar. Farklı modellerde ve tasarımlarda kız çocuklarının kullanımı düşünülerek tasarlanan kız çocuk bot modelleri arasından tasarımı ve özellikleri en uygun olan modeli çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery