track source
track source

Kız Çocuk Atlet

Kız Çocuk Atlet Fiyatları

229 Ürün gösteriliyor.
Kız Çocuk Atlet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kız Çocuk Atlet modelleri ve Kız Çocuk Atlet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kız Çocuk Atlet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Koton, DeFacto. 229 adet Kız Çocuk Atlet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kız Çocuk Atlet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kız Çocuk Atlet markası:

2021 yılı Kız Çocuk Atlet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 229 Kız Çocuk Atlet modeli içerisinde en ucuz Kız Çocuk Atlet fiyatı 6.95 TL iken, en yüksek Kız Çocuk Atlet fiyatı 246.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kız Çocuk Atlet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kız Çocuk Atlet fiyatı ise 47.77 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kız Çocuk Atlet Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kız Çocuk Atlet

Bebeklerin büyümesi ve gelişmesi ile birlikte iç giyim ihtiyaçları da hızlı bir şekilde büyür. Atlet, vücut üzerine direkt olarak giyilen tişört ya da gömlek gibi ürünler arasında katman oluşturan bir iç çamaşırıdır. Hem yaz aylarında hem kış aylarında kullanıcıların sağlığını korumak için kullanılan önemli bir üründür. Çocukların tenine direkt olarak temas ettiğinden dolayı seçimi sırasında oldukça dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca  çocukların aşırı terlemesinden dolayı meydana gelebilecek rahatsızlıkları da önler ve teri emer. Kız çocuk atlet, özellikle kış aylarında çocukların kıyafetlerini tamamlayan ve onların vücut sıcaklığını koruyan en önemli iç giyim modellerindendir. Kız çocuklarına özel baskılı, dantelli veya kurdeleli olarak onların ilgisini çekecek renklerde ve modellerde üretilir. Kullanıcıları rahatsız etmeyen dokusuyla içlik olarak kullanabilmelerinin yanı sıra pamuklu veya klasik modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca atletlerin vücudu tam olarak saran body çeşitleri de vardır. Bu body çeşitleri kullanıcılar tarafından atletizm veya triatlon gibi spor dallarında teri dışarı atması amacıyla kullanılır.

Kız Çocuk Atlet Modelleri ve Özellikleri

İç giyim ürünleri arasında olmazsa olmazlar arasında yer alan kız çocuk atletler, her zaman giyilmesi gereken ürünlerden biridir. Vücut sıcaklığını korumak için kullanılan kız çocuk atletleri; genel olarak kollu, ip askılı, kalın askılı, fanila, büstiyer, çıtçıtlı, dantelli veya baskılı modeller olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Kaşındırmayan kumaşlardan üretilen atletler, esnek ve rahat ürünlerdir. İdeal bir esnekliği olan atletler kullanıcılarda rahatsızlığa yol açmaz ve hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Kollu atlet modelleri vücudu daha sıkı kavrar ve daha kapalı olması sebebiyle kış aylarında tercih edilir. İp askılı ve kalın askılı modelleri daha çok yaz aylarında kullanılan atlet modelleridir. Renk renk üretimi yapılan modeller arasındadır. Fanila atletler modelleri birçok farklı materyallerden üretilir. Bu materyaller yün, pamuk ve polyesterdir. Özellikle yün ve polyester içeren modeller vücut ısısının sabit kalmasını sağlar. Farklı tasarımı olması nedeniyle çocukların ilgisini çeken büstiyer atletler genelde alıştırma sütyeni olarak kullanılır. Ayrıca büstiyerler atletizm sporu ile uğraşan kullanıcıların da tercih ettiği ürünlerdir. Body olarak kullanılan atletler vücudu tam sardığı için tasarımı mayoyu andırır. Çıtçıtlı veya klipsli üretilen bu modeller vücudu tam olarak kavrar, aşağıdan tutturulması sayesinde belin açılmasını önler ve kış aylarında daha çok tercih edilir. Her iki modelde kullanılan çıtçıtlar kullanıcı için büyük avantaj sağlar ve çok tercih edilen modeller arasındadır. Çocukların rahatlığı açısından çıtçıtlı bodyler daha fazla tercih edilir. Dantelli veya ürünlerin üzerine yapılan çeşit çeşit baskılarla üretilen kız çocuk atlet modelleri çocukların ilgisini çeker ve renk renk olması sebebiyle genellikle yaz aylarında dış giyim olarak da kullanılır. Kullanıcıların vücutlarının hızla gelişmesi ve boylarının uzaması sebebiyle bu atlet modelleri farklı beden ve yaş aralıklarında üretilir. Çocuk atlet modelleri üretilirken en çok kullanılan kumaş türü pamuktur ve pamuk; sağlıklı ve doğal yapısıyla cildin nefes almasını sağlar, vücudun nem ve sıcaklık dengesinin korunmasına yardımcı olur. Sıcak havalarda terleme nedeni ile vücuttaki teri emer, soğuk havalarda ise vücudu sıcak tutma özelliğine sahiptir. 

Kız Çocuk Atlet Fiyatları

Kullanıcılar için satışa sunulan renk renk ve çok sayıda atlet modelleri vardır. Kız çocuk atlet fiyatlarının belirlenmesinde; kullanılan kumaş, ürünün rengi ve üretim maliyeti gibi faktörler rol oynar. Fiyat araştırması yaparken ihtiyaçları doğru belirlemek ve bu doğrultuda fiyat analizi yapmak gerekir. Her mevsim, ürünlerin fiyatları kullanılan materyallerden kaynaklı farklılık gösterir. Alınacak ürünün rengi, modeli, tasarımı veya kullanılan kumaşın kalitesi fiyata etki eden unsurlar arasındadır. Ürünün renkli, baskılı veya tasarım olması da fiyatını arttırır. Beyaz kumaştan üretilen ürün ile renkli kumaştan üretilen ürünün fiyatlarının farklı olmasında üretim maliyeti, kumaşta kullanılan boyanın kalitesi rol oynar. Kız çocuk atlet renkli modellerinde fiyat farkı olmasının nedeni budur. Kullanıcıların bu unsurları göz önünde bulundurarak tercihlerini doğru belirlemeleri gerekir. Tekli satılan ürünlerin yanı sıra set şeklinde satılan her bütçeye uygun ürünler vardır. Üretilen birden fazla model hakkında bilgi almak, ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırmak veya yapılan yorumları okuyup incelemek için cimri.com sayfasına uğrayabilirsiniz.

Kız Çocuk Atlet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcıların Kız çocuk atlet renkli modelleri satın alırken dikkat etmesi gereken en önemli şey sağlık açısından kullanılan kumaşın türüdür. %100 pamuktan üretilmiş ürünler yazın terlemeye bağlı oluşan hastalıkları önler ve kışında ısı kaybını engeller. Ayrıca aşırı terlemeye bağlı olarak vücutta bir sürü bakteri oluşur. Hastalıklardan korunabilmek için bakteri oluşumunu önlemek gerekir. Bu yüzden  atlet alırken teri emen veya dışarı atan modelleri tercih edebilirsiniz. Kıyafetin içine giyilen çıtçıtlı bir atlet sayesinde soğuktan korunabilir ve belinizin açılmasını engelleyebilirsiniz. İçeriğindeki yüksek kaliteli pamuk kumaşlar ile termal atletler zorlu kış aylarında bile sıcak kalmayı sağlar. Teri dışarı atan atlet modelleri ise vücut sıcaklığını muhafaza ettiği gibi nem dengesini de sağlıklı oranda tutar. Sunduğu bu avantajın yanı sıra bakteri oluşumu da önlediği için tercih edebilirsiniz. Sağlık açısından önemli bir iç giyim ürünü olan atleti satın alırken ürünün kullanılacağı zaman ve mevsimi göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery