track source
track source

Kitap Tutucu / Desteği

Kitap Tutucu / Desteği Fiyatları

69 Ürün gösteriliyor.
Kitap Tutucu / Desteği fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kitap Tutucu / Desteği modelleri ve Kitap Tutucu / Desteği fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kitap Tutucu / Desteği kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Euro Flora, IKEA, Biggmark. 69 adet Kitap Tutucu / Desteği fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kitap Tutucu / Desteği Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kitap Tutucu / Desteği markası:

En Çok İncelenen Kitap Tutucu / Desteği Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kitap Tutucu / Desteği Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 69 Kitap Tutucu / Desteği modeli içerisinde en ucuz Kitap Tutucu / Desteği fiyatı 3.02 TL iken, en yüksek Kitap Tutucu / Desteği fiyatı 634.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kitap Tutucu / Desteği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kitap Tutucu / Desteği fiyatı ise 25.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kitap Tutucu / Desteği Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kitap Tutucu

Kitap okumak her yaştan birey için oldukça önemli bir konudur. Kişisel gelişimin temel gereksinimlerinden biri sayılan kitap okuma eylemini gerçekleştirmek için düzenli olarak kitap temin etmek gerekir. Kitap okuma alışkanlığını edindikten belirli bir süre sonra kişilerin sahip olduğu kitap sayısı çoğalacağından özellikle evlerde oluşturulan kitaplıklar gün geçtikçe zenginleşebilir. İşte böyle durumlarda kitapların zarar görmemesi için kitap rafları içinde kullanılacak ek materyallere ihtiyaç duyulabilir. Adına kitap tutucu denilen bu ürünler genel olarak aksesuar niteliğinde bulunan ürünler olduğundan üretici markaları daima değişkendir. Kitap tutucu desteği olarak da bulunabilecek bu ürünler, farklı tasarımları sayesinde dekoratif olarak da kullanılabilir. Bu ürünler genellikle ahşap, metal veya farklı malzeme seçenekleri ile üretilir. Kitap tutucu modelleri farklı model, fiyat ve satıcı seçenekleri ile cimri.com sayfalarında listelenir.

Kitap Tutucu Modelleri

Kitap okumayı seven ya da kitap okumayı yeni alışkanlık haline getirmek isteyenler tarafından kitaplık oluşturma süreçlerinde gerekli olan ürünlerden biri de kitap tutuculardır. Bu kitapların bir şekilde zarar görmeden muhafaza edilmesi gerekir. Henüz bir kitaplığa sahip olmayan okuyucular tarafından kitaplarını farklı alanlarda muhafaza etmek üzere dekoratif kitap tutucu ürünler temin edilebilir. Bu ürünler bir ya da birkaç sayıda kitabı dik konumda tutmak üzere tasarlandığı için herhangi bir rafa gerek duymadan çeşitli alanlarda kitap bulundurmayı mümkün kılar. Ancak ürünlerin kitaplık raflarında da kullanılan çeşitleri olduğu söylenebilir. Dekoratif kitap rafları içinde en çok tercih edilen türleri, kitap tutucu kaktüs ve benzeri çiçekli modellerdir. Kimi kullanıcılar tarafından bu tip dekoratif eşyalar çok sevildiğinden, bu tip kitap tutucular yaratıcı bir hediye seçeneği de olabilir. Metal olan kitap tutucular ortama oldukça modern bir hava katar. Ancak kitap tutucu ahşap çeşitler de dekoratif açıdan oldukça şık dokunuşlar yaratabilecek modeller arasında gösterilir. Dileyen kullanıcılar kitap tutucu modelleri arasından metal ürünleri de tercih edebilir. Üstelik tün bu ürünler arasında harf ve benzeri tasarımlar da bulunduğundan, kitaplık oluştururken alanlar kişiselleştirilebilir. Bu harfli tasarımlar da yine kişiye özel hediye hazırlamayı sevenler tarafından en uygun hediye seçenekleri arasında gösterilir. Kitap tutucu ürünler, birçok farklı tasarım ve farklı marka etiketleri ile üretilir. Kimi tasarımcılar tarafından ilk okuma dönemlerinde alışkanlık kazanması gereken çocuklara özel olarak kitap tutucu ürün tasarımları geliştirilmiştir. Bu ürünler de çocukları okumaya ve kitaplık oluşturmaya teşvik etmek için çeşitli figürlerle üretilir. Kedi ve benzeri sevimli hayvan figürleri ile tasarlanan bu ürünlerin yanında Monster High gibi karakterleri yansıtan kitap kılıfları da çocuklar için temin edilebilir. Kitap tutucu seçenekleri içinde anlaşılacağı üzere daha birçok model seçeneği bulunabilir. Bu ürünler evler dışında ofis ve benzeri alanlarda, kitap kafelerde, apart otel, hostel ya da benzeri butik işletmelerde de misafirlerin konforu düşünülerek kullanılabilir. Bu sebeple birçok farklı seçenekle bulunabilecek olan kitap destekleri cimri.com sayfalarından incelenebilir.

Kitap Tutucu Fiyatları

Kitapların belirli bir alanda sabit durması için kullanılan kitap tutucu ve desteği, çeşitli malzemelerden üretilir. Bu ürünler genel olarak ahşap veya metal malzemeler kullanılarak çeşitli formlarda bulunabilir. Kişiye özel tasarımlar, hem kitap tutucu hem de dekoratif amaçlı kullanım olanağı bulunanlar, çocuklara özel figürlü modeller gibi farklı birçok modeli bulunacağından kitap tutucu fiyatları da birbirinden farklı olarak şekillenir. Bu sebeple ürünlerin fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenlerin öncelikle ürünlerin üretim malzemesi, tasarımı, markası gibi detaylara bakması gerekir. Kitap tutucuların fiyatlarını etkileyen en önemli etkenler başlangıçta üretim malzemeleri olsa da bu ürünlerin modelleri ve boyutları da fiyatları etkileyen faktörlerdir. Bir kitap tutucu satın alırken ürünün maksimum kaç kitap tutacağı da önemli etkenler içindedir. Bu yüzden de tüm bu etkenlerin fiyatlar üzerinde etkisi olduğu söylenebilir. Her renkten çeşidi bulunabilecek olan kitap tutucular farklı marka etiketleri ile bulunabilir. Kitap tutucu satın almak isteyenler satıcı seçeneklerini cimri.com üzerinde bulabilir. 

Kitap Tutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kitap tutucular, çeşitli alanlarda kitapların düzgün bir biçimde muhafaza edilmesi için kullanılan ürünlerdir. Dekoratif malzeme olarak adlandırılabilecek olan bu ürünler, pek çok marka etiketi ile satışa sunulduğundan, ürün seçimleri konusunda kullanıcılar kimi zaman kararsızlık yaşayabilir. Bu noktada da satın alma öncesinde dikkat edilmesi gereken bir takım detaylara bakmak, ürünler arasında karar verme sürecini bir nebze daha kısa hale getirebilir. Kitap tutucu modelleri genel olarak ahşap ve metal malzemeler kullanılarak üretilir. Bu yüzden satın alım yaparken öncelikle üretim malzemesi konusunda karar vermek gerekebilir. Bu durumda da genel dekorasyona uyumu bakımından değerlendirme yapmak, tercih yapmayı kolaylaştıracak faktörlerdendir. Kitap tutucu seçenekleri içinde birçok farklı stilde ürün bulunduğu için kullanıcılar ürünler arasından en özgün tasarımlara sahip olmak isteyebilir. Bu durumda da fonksiyonel olarak tasarlanan ve dekoratif amaçlı da kullanılabilecek olan modeller incelenebilir. Bu ürünler arasından hangi model tercih edilirse edilsin ürünlerin alacağı kitap kapasitesi, dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biridir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery