track source
track source
track source
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Buffer Evcil Hayvanlarınız İçin Tırnak Makası

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Buffer Pratik Kedi Tırmalama Ve Kaşıma Tahtası Tırnak Törpüleme Oyuncağı

Buffer Pratik Kedi Tırmalama Ve Kaşıma Tahtası Tırnak Törpüleme Oyuncağı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Tırnak Makası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Tırnak Makası markası:

En Çok İncelenen Kedi Tırnak Makası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kedi Tırnak Makası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 31 Kedi Tırnak Makası modeli içerisinde en ucuz Kedi Tırnak Makası fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Kedi Tırnak Makası fiyatı 98.12 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Tırnak Makası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Tırnak Makası fiyatı ise 47.01 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Tırnak Makası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Tırnak Makası

Kedi, köpek gibi hayvanlar doğası gereği bulundukları ortamda tırnaklarını düzeltmek amaçlı nesneleri tırmalarlar. Uzamış tırnaklarından rahatsız olan hayvan onları törpüleme ihtiyacı duyar. Sokakta doğal ortamlarında yaşayan hayvanlar pati, tırnak bakımlarını ağaç, taş gibi nesnelerle giderir. Ancak evlerde yaşayan evcil hayvanlar ise bakıcılarının yardımı ile bu ihtiyaçlarını giderebilir. Tıpkı kuş ve köpeklerde olduğu gibi kediler için de tırnak bakımı sağlık açısından ve kaldığı ortam açısından önemlidir. Uzayan tırnaklar hem  kedinin kendine hem de sahibine zarar verebilir.  Ayrıca uzun tırnaklar hayvanın çevresindeki eşyalara da zarar verecektir. Halı, koltuk gibi yumuşak zeminlere kedinin tırnakları takılarak kırılabilir veya mobilya gibi sert yüzeyler uzun tırnaklardan çizilebilir. Kedi tırnak makası sayesinde kolaylıkla kedilerin tırnak bakımları yapılır. Farklı markalar tarafından birçok çeşide sahip evcil hayvan tırnak makası üretimi yapılmıştır. Hayvanın cinsine göre seçilmesi gereken bu ürünlere internet siteleri üzerinden ulaşmak oldukça kolaydır. Farklı renklerde ve boylarda üretilen ürünlerin üretildiği malzemeler de birbirinden farklıdır. 

Kedi Tırnak Makası Modelleri ve Özellikleri

Dışarıda yaşayan hayvanlar için tırnak bakımı gerekmezken evlerde yaşayan evcil hayvanların tırnak bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Doğal ortamlarında yaşayan hayvanlar bu ihtiyaçlarını kendileri giderirken evlerde yaşayan hayvanların ise bakıcıları tarafından tırnak bakımları yapılır. Evcil hayvanların sağlıklı olması için tırnaklarının kırılmaması gerekir. Tırnakları kesilerek veya törpülenerek kısaltılmayan hayvan bu durumdan rahatsız olacağı için tırnakları ile bulunduğu ortama veya kendine zarar verebilir. İnsanlar için üretilen tırnak makası tarzındaki tırnak bakım ürünlerinden hayvanlar için kullanılabilen tip de ürünler de üretilir. Evlerde beslenen evcil hayvanların beslenmesi kadar pati bakımlarının düzenli olarak takip edilmesi de önemlidir. Kedi, köpek, kuş gibi veya küçük kemirgenler gibi evde beslenilen hayvanların tırnak bakımları bakan kişiler tarafından yapılacağı için en rahat yöntem seçilir. Kedi, köpek gibi hayvanların tırnak bakımlarının rahat ve kolay yapılabilmesi için kedi köpek tırnak makası çeşitleri üretilir. Farklı markalar tarafından farklı modellerde üretilen bu ürünleri kullanmak hem kolay hem de hayvan için en sağlıklı olanıdır. Pratik ve rahat şekilde tırnak bakımı yapmayı sağlayan makaslar doğru kullanımda hayvana zarar vermez. Makaslar hayvanların cinslerine göre üretilir. Birçok renk ve boy alternatifi olan bu ürünlerin 7 cm, 8 cm, 10 cm, 12 cm gibi seçenekleri vardır. Yine kolay bakım için LED’li ve büyüteçli uçlara sahip ürünler üretilmiştir. Kedi‌ ‌tırnak‌ ‌makası‌ ‌Trixie markası paslanmaz ve çizilmeyen çelik uçlu yapıya sahiptir. 8 cm, 11 cm, 12 cm gibi uzunluk seçenekleri ve farklı modelleri olan bu makasın ergonomik, plastik ve kauçuk kaplı sapları tutma kolaylığı sağlar. Ayrıca emniyet kilidinin olması da olası her türlü kazanın önüne geçer. Anatomik yapılı makas ucu tek sefer de kesme işlemini gerçekleştirir. Küçük boylardaki kedi makasları evler yaşayan kuş, tavşan, küçük cins köpekler gibi evcil hayvanlarda da kullanılabilir. Eastland kedi tırnak makası markasında da yine farklı boylarda, renklerde ve modellerde üretim mevcuttur. Normal makas yapısında çalışan modelleri kolay tutum sağlar. Kullanılacak hayvanın yapısına göre farklı tutum özelliğinde ve boyutta makas üretimi yapılmıştır.

Kedi Tırnak Makası Fiyatları

Evcil hayvan bakımında hayvanın beslenmesi kadar diğer bakım ihtiyaçlarının giderilmesi de önem taşır. Ev ortamında tırnak bakımını kendisi gerçekleştiremeyecek olan evcil hayvanların bakımları bakıcıları tarafından giderilmelidir. Tırnak bakımını kolay ve rahat yapabilmek için üretilen tırnak makasları en iyi yardımcılardır. Piyasa da farklı markalar tarafından üretilen fazlaca çeşit mevcuttur. Köpek, kedi tırnak makası fiyatları alınan ürün özelliğine göre değişiklik gösterir. Alınan ürünün markası, üretim aşamasında kullanılan malzeme ve boyutları fiyatı etkileyen faktörlerdir. Küçük boy makasların fiyatları daha ekonomiktir. Ürün boyu büyüdükçe aynı oranda fiyatın artması beklenir. Farklı markalar tarafından üretilen tırnak makasları arasında da belirli bir fiyat farkı bulunur. Bazı markalar tarafından LED’li ve büyüteçli modellerde üretilir. Bu ürünler klasik tırnak makaslarına göre biraz daha yüksek fiyattan satışa sunulur. İhtiyaca ve hayvana en uygun fiyatlı ürün seçilir. Dilerseniz cimri.com sayfası üzerinden kedi tırnak makası ürünlerini inceleyebilirsiniz. Farklı markalara ait ürünlerin fiyatlarını karşılaştırarak sizin bütçenize en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. 

Kedi Tırnak Makası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvanların tırnak bakımları evde bakıcıları tarafından veterinere gitmeden yapılabilir. Hayvanlara özel üretilmeyen tırnak makasları hayvanın tırnağını kırabilir, zedeleyebilir veya etine zarar verebilir. Evcil hayvanlara özel üretilmiş ürünleri tercih etmek gerekir. Kedi için tırnak makası alırken öncelikle hayvanın cinsine, kilosuna ya da boyuna göre ürün seçilmelidir. Farklı modellerde ve renklerde üretilen bu ürünlerin ergonomik saplı olanları kolay tutum sağlar. Kullanıcının alacağı ürünü seçerken en rahat şekilde tutabileceği ürünü alması hayvana zarar vermeden bakım yapmasına olanak tanır. Küçük yapılı evcil hayvanlar için ve küçük kediler için yavru kedi tırnak makası seçilmelidir. Küçük hayvanlar için en ideal boy 8 cm uzunluğunda olan tırnak makaslarıdır. Tırnak makasının modeli kadar ucu da önemlidir. Tırnağı tek hamle de kesmeyi sağlayan anatomik giyotin uçlu makaslar hayvanı rahatsız etmeyecektir. Yeni bakım yapmaya başlayanlar ise LED ışıklı ve ürünleri seçebilir. Farklı modellerde üretilen makaslarda renk seçeneği fazladır. Renkli ürün sevenler kedi tırnak makası pembe, kırmızı mavi gibi renkler tercih edebilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery