track source
track source

Keçe Uçlu Kalem

Keçe Uçlu Kalem Fiyatları

2201 Ürün gösteriliyor.
Keçe Uçlu Kalem fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Keçe Uçlu Kalem modelleri ve Keçe Uçlu Kalem fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Keçe Uçlu Kalem kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Faber Castell, Bigpoint, Gıpta, Schneider, Zig. 2201 adet Keçe Uçlu Kalem fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Keçe Uçlu Kalem Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Keçe Uçlu Kalem markası:

2021 yılı Keçe Uçlu Kalem Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2201 Keçe Uçlu Kalem modeli içerisinde en ucuz Keçe Uçlu Kalem fiyatı 1.8 TL iken, en yüksek Keçe Uçlu Kalem fiyatı 14862.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Keçe Uçlu Kalem fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Keçe Uçlu Kalem fiyatı ise 39.99 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Keçe Uçlu Kalem Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Keçe Uçlu Kalem

Yazma, kaligrafi ve diğer projeler için en iyi kalemi seçmek için bazı özellikleri bilmek gerekebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla kategori vardır ve hepsinin belirli avantajları, en iyi kullanımlar şekilleri bulunur. Bugün piyasada birçok farklı markanın keçe uçlu kalem modelleri vardır. Boyama için çocuklar da kullanabilir. Taş, cam veya plastik etiketleme için kalıcı işaretleyiciler ve beyaz tahtalara kolayca yazmak ve silmek için bu modeller kullanılabilir. Geniş kullanım alanı sayesinde kolaylık sağlar. Keçeli kalemlerin arkasında zengin bir tarih bulunur. Keçeli kalemler basit bir tasarıma sahiptir. Keçe ucunu yapmak için birbirine bastırılan gözenekli liflerden yapılmış bir uç bulunur. Bazen emici bir malzemede mürekkebi tutmak için bir tüp veya rezervuar da bulunur. Kapağı kapatmak gerekir yoksa çabucak kurur. İlk keçeli kalem 1910'da Lee Newman tarafından üretilir ve keçeli bir uca bağlı mürekkeple dolu bir silindir şeklindedir. Başlangıçta bir sanat olarak tasarlanan kalemler, yakında birçok başka durumda ve uygulamada kullanılır. Boyaları taşımak için kullanılan çözücülerde, ksilen veya toluen gibi toksik çözücülerden günümüzde kullanılan daha güvenli alkol bazlı çözücülere de değişiklikler yapılır. Modern fiber uçlu kalem ayrıca diğer bileşenler arasında pH oranları, yüzey aktif maddeler, biyositler ve kıvamlaştırıcılar içerir. Hepsi mürekkebin düzgün bir şekilde akmasını ve yüzeyde istenen işaretten başka bir şey bırakmamasını sağlamak için tasarlanır.

Keçe Uçlu Kalem Modelleri

Renkli keçe uçlu kalem modelleri markadan markaya farklı tasarımlara ve kalınlıklara sahip olabilir. Keçe uçlu imza kalemi ise farklı nokta türlerine sahiptir. Bu nokta türleri kullanım sırasında uygulanan inceliği yansıtır. Ekstra ince nokta boyutuna sahip olan kalemler genellikle imza kalemleri olarak adlandırılır. Boyaları ise siyah ve kahverengi olabilir. Dolma kalem uç türüne sahip olan kalemler imza kalemleri için idealdir. Bu kalemlerin kullanım ömürleri kullanım sıklığına göre değişir. Keçeli kalem modelleri yoğun renklere sahipse boyama kalemleri olarak kullanılabilir. Keçeli boya kalemi ürünleri ise setler halinde satın alınabildiği gibi tek tek de satın alınabilir. Set halinde gelen keçeli kalemler geniş bir renk spektürüne sahiptir. Kokusuz su bazlı mürekkep kullanılarak üretilen bu kalemlerin kalınlıkları kalem türlerine göre değişiklik gösterir. Renk ve çok yönlülük açısından mükemmel seçim önemlidir çünkü farklı renklerle farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Keçeli kalemler ve markerlar çeşitli mürekkep türlerine sahip olabilir. Örneğin, bazı mürekkepler diğerlerinden daha kalıcıdır, diğerlerinin zamanla bulaşma veya solma olasılığı daha yüksek olabilir. Bazı mürekkepler su bazlı, bazıları ise yağ veya alkol bazlı olarak üretilir. Sizin için doğru mürekkep ve keçeli kalem bulmak kişisel ihtiyaç ve tercihlerinize bağlı olarak değişir. İnce uçlu kalemler veya kalın uçlu kalemler farklı çizimleri ile değişiklik gösterir. Bu nedenle satın almadan önce hangi bazların kullanıldığını dikkate almanız gerekir. Bunun yanında kalemlerin tutma tasarımı ve hangi renklerle birlikte bir set olarak geldiğini de düşünmek isteyebilirsiniz. Çocuklar için boyama keçeli kalemleri alıyorsanız set halinde almak iyi bir fikirdir. Çocukların hangi renkleri kullanacakları ruh hallerine ve tercihlerine göre değişebilir ve böyle bir durumda zengin renk seçeneklerini sunmak iyidir. Bunun yanında keçeli kalem satın alırken dikkat etmeniz bazı özellikler bulunur. Bu özellikler kalemlerin ürün detaylarından ulaşılabilir.

Keçe Uçlu Kalem Fiyatları

Keçe uçlu kalem seti fiyatları markadan markaya değişiklik gösterir. Bunun yanında tasarımsal farklılıklar, kullanılan bazlar, boyaların yoğunluğu da fiyatların etkilenmesinde bir nedendir. Set halinde satın almak tek tek satın almaya göre daha ekonomiktir. Hem de birçok renkle gelen bu setlerde geniş bir renk seçeneği sizlere sunulur. Tasarımlarınızda ve boyama aktivitelerinde bu setlerden dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Kalıcı ve yoğun renkler tercih ederseniz pigmentleri yoğun olan ve uç tipleri de bu oranda uygun olan kalemleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Keçe uçlu kalemlerin fiyatları modelden modele değişse de piyasada çok fazla seçenek olduğunu fark edersiniz. Bu durumda hangisinin sizlerin amaçlarına daha doğru hizmet ettiğine karar vermek için internet üzerinden modelleri ve ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Belirli filtreleme yöntemleri ile hangi kalemin sizin için daha ideal olduğuna karar verebilirsiniz.

Keçe Uçlu Kalem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnce keçe uçlu kalem satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Bunlar arasında ürün detaylarında bulunan uç kalınlıkları, mürekkep bazları, içerisinde bulunan maddelerin kullanıma uygun oluşu, sağlık testlerinden geçmesi gibi özellikler bunlardan birkaçıdır. Bazı setler 10’lu, 20’li, 30’lu ve 40’lı olan paketlerde gelir. İçerisinde bulunan boyanın kalıcı çıkmayan boya oluşu da boyama yaparken önemli olabilir. Canlı renklerin boyama aktivitelerinde kullanılması daha eğlenceli olabilir. Çizimleri ve notları renklendirmek için kullanabileceğiniz bu setlerde bulunan renkler oldukça çeşitlidir. Satın almadan önce ilk olarak bu keçeli kalemleri hangi alanlarda kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Farklı alanlarda kullanmak için farklı keçeli kalemler üretilir. Boyama yapmak, çizim yapmak ve kalıcı renkler için ürün detaylarını inceleyerek istediğiniz model kalemlere ulaşabilirsiniz. Set ya da tek tek satın almak size kalmış bir durumdur. Kalemler arasında seçim yaparken ince mi yoksa kalın mı bir çizim elde etmek istediğinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery