track source
track source

Karabina

Karabina Fiyatları

95 Ürün gösteriliyor.
Karabina fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Karabina modelleri ve Karabina fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Karabina kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Eltos, Evolite, Wildo, Coghlans, Rox. 95 adet Karabina fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Karabina Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Karabina markası:

En Çok İncelenen Karabina Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Karabina Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 95 Karabina modeli içerisinde en ucuz Karabina fiyatı 6.5 TL iken, en yüksek Karabina fiyatı 1096.76 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Karabina fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Karabina fiyatı ise 97.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Karabina Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
Korkmaz A638 Freedom Colours Termos Bardak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Karabina

Tırmanış ve dağcılık sporları ile ilgilenen kişilerin en önemli güvenlik aksesuarlarından biri karabina çeşitleridir. Açıkken kanca, kapalıyken halka işlevi gören karabina çeşitleri farklı malzemelerden üretilir. Çelik, alüminyum ve krom gibi dayanıklı malzemelerden üretilen karabina çeşitleri farklı formlara sahiptir. Kullanışlı ve sağlam tasarıma sahip karabina çeşitlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Günlük hayatta bile sıkça kullanılan karabina çeşitleri çanta, evcil hayvan zaptı, anahtarlık ve kemere takılan eşyaların sabitlenmesi için kullanılır. Tırmanış sporu yaparken elzem bir araç olan karabina, inşaat ve gemicilik gibi alanlarda da kullanılır. Ergonomik tasarımı ile hayatı kolaylaştıran bir araç olan karabina çeşitleri tasarım özelliklerine göre farklı formlarda üretilir. D şekilli, yuvarlak ve üçgen karabina çeşitleri sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Farklı madenlerden üretilen karabina çeşitleri tasarım özelliklerine göre çeşitli ağırlıktaki yükleri çekebilir. Kalın ve ince çubuk tasarımlarına sahip karabina çeşitlerini tırmanış sırasında güvenlik için kullanabilirsiniz.

Karabina Çeşitleri

Bir çeşit kanca olan karabina çeşitleri günlük hayatta sık kullanılan araçlar arasında yer alıyor. Kanca ve halka olarak kullanılabilen karabina çeşitleri, farklı forma sahip tasarımları ile çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif karabina çeşitleri anahtarlık, evcil hayvan zaptı ve kemerde eşya taşımak için tercih edilir. Ağır karabina çeşitleri daha fazla yük çekme özelliği sayesinde inşaat, gemicilik ve tırmanış sporu gibi alanlarda emniyet sağlamak için kullanılır. Kapı olarak adlandırılan karabinanın açılan kısmı tel kapı, düz kapı ve eğik kapı olarak bilinir. Karabina çeşidine göre kapı tasarımı da farklılık gösterir. Karabina yaylı mekanizması ile kapıyı kilitler ve yük taşırken açılmasını önler. Önemli bir emniyet aracı olan karabina kilit sistemin doğru çalışır olması kullanıcı güvenliği için oldukça önemlidir. Farklı tasarımlara sahip karabina çeşitlerinin kullanım şekilleri birbirinden farklıdır. Karabina vidalı çeşitleri somun sıkıştırarak kullanılan ürünlerden biridir. Vidalı yapısı ile maksimum güvenlik sunan karabina çeşitleri ergonomik tasarımları ile birçok alanla konforlu kullanım deneyimi sağlar. Hırdavat ve dağcılık malzemeleri üreten birçok marka ürün yelpazesinde çeşitli karabina modellerine yer verir. Hafif ve ağır kullanıma uygun üretilen karabina çeşitleri farklı madenlerden üretilir. Çelik ve alüminyum malzemelerden üretilen karabina çeşitleri sık tercih edilen modeller arasında yer alır.Uzman markalardan biri olan Karabina Climbing Technology, ürün yelpazesinde çeşitli karabina modellerine yer verir. Vidalı ve yaylı karabina çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip marka, her ihtiyacı karşılayan ürünler sunar. Tel alaşımlı karabina anahtarlık çeşitleri renkli tasarımları ile göze hitap eden ürünlerdendir. Canlı renkleriyle dikkat çeken karabina anahtarlık çeşitleri ergonomik tasarımları ile kolay kullanım imkanı sağlar.  Karabina çeşitleri ürün özelliğine göre 1 tona kadar ağırlık çekebilir. Karabina çeşitlerinin açılıp kapanan kısmına kapı adı verilir. Kapı tasarımına ve duruşuna göre karabina çeşitlerinin isimleri de farklılık gösterir. Tel kapılı, eğik kapı ve düz kapı olarak adlandırılan karabina çeşitleri tek hamle ile kolayca açılır ve kapanır. Karabina çeşitlerinin kapı tasarımlarının farklı olması ürün çekişini etkilemez. 

Karabina Fiyatları

Emniyet mandalı olarak da bilinen karabi çeşitlerinin kullanım alanı oldukça yaygındır. Tırmanış sporu, inşaat, gemicilik ve günlük hayatta sıkça kullanılan karabinalar, farklı tasarımlarda üretilir. Alüminyum ve çelik gibi dayanıklı madenlerden üretilen karabina çeşitlerinin çekme güçleri boyutlarına göre farklılık gösterir. Halka ve kanca olarak kullanılan karabina çeşitleri tırmanış faaliyetlerinin olmazsa olmaz emniyet araçları arasında yer alır. Günlük hayatta anahtarlık ve kemerde eşya taşıma askısı olarak kullanılan karabina çeşitleri, her ihtiyacı karşılar. Anahtarlık karabina çeşitleri canlı renk seçenekleri ile dikkat çeker. Tırmanış sporcuları için önemli bir araç olan karabinalar, tasarımlara göre farklı isimlendirilir.   Karabina fiyatları her bütçeye hitap eden seçenekler sunar. Karabinaların çekme güçleri, markaları ve malzeme özellikleri ürünlerin fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında yer alır. Kaliteli malzemelerden üretilen karabina çeşitleri uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz.Dilerseniz sayfamızda yer alan karabina çeşitlerini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Aradığınız karabina çeşidi kolay bulabilmek için sayfamızın filtreleme araçlarını kullanabilirisiniz. 

Karabina Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tırmanış sporcuları için önemli bir güvenlik aracı olan karabinalar, farklı formlarda tasarlanır. Tasarım formlarına göre adlandırılan karabina çeşitleri, özelliklerine göre 1 tona kadar yük çekebilir. Üçgen ve yuvarlak karabina çeşitleri sık kullanılan modeller arasında yer alır. Karabina kanca ve halka olarak kullanılabilir. Yaylı yada vidalı bir mekanizmaya sahip karabina çeşitlerini satın alırken bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. Kullanım amacına uygun karabina modelleri tercih etmek sizler için güvenli bir seçim olur. Karabina çeşitlerinin üretildiği malzemlerin kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Karabinaları uzun süre sorunsuz kullanabilmek için paslanmaz özelliğe sahip olması gerekir. Paslanan malzemelerden yapılan karabinalar verimli çalışmayabilir ve kazalara yol açabilir. Bu yüzden karabina çeşitlerinin çelik ve alüminyum gibi dayanıklı ve paslanmayan malzemelerden yapılmış olması sizlere maksimum güvenlik sağlar.  Emniyet için kullanılan karabina çeşitlerinin sağlam olması, kullanıcı güvenliği için önemlidir. Hafif ve ağır kullanım için farklı karabina çeşitleri kullanılır. Kullanım alanını belirleyip, ihtiyaçlar doğrultusunda karabina seçimi yapmak, kullanıcı güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery