Kapı Durdurucu

En Ucuz Kapı Durdurucu Fiyatları

16 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
İlgili Etiketler
    bebek arabasıpuset
Kapı Durdurucu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kapı Durdurucu modelleri ve Kapı Durdurucu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kapı Durdurucu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Babyjem, Chicco, Miny Baby, Baby&Plus, Miniso. 16 adet Kapı Durdurucu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bebeğiniz, iş yeriniz ve eviniz için Dreambaby, Chicco, Evybaby, BabyJem, Mini Baby, Sevi Bebe, Diall, Hafele, Elro ve Bosfor markalı kapı durdurucuları, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kapı durdurucu nasıl yapılır?

Kapıların hızla açılması durumunda, kapı kolu, kapının arkasında bulunan duvara çarpıp, duvar boyası üzerinde çatlak ve istenmeyen izlere sebep olabilir. Bunu önlemek için kapı arkalarında kapı durdurucu denilen objeler kullanılır. Diğer adı kapı stoperi/kapı önü ağırlığı olan bu obje, evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan kapıları sabitlemek ve hızlı çarpmasını önlemeye yarar. Özellikle çocuk ve bebek odalarında kullanılan kapı stoperi, kapının cereyan veya herhangi bir sebepten hızla çarpıp ses çıkartmasını önlediği için, bebeklerin sağlıklı uyumalarına yardımcı olur. Kapı önü ağırlıkları, sıklıkla kullanılan bebek güvenlik ürünleri arasındadır. Kapı stoperlerini, en ucuz alternatifleri inceleyerek cimri.com sitesinde bulabileceğiniz gibi, tahta veya mukavva kullanarak kendiniz de yapabilirsiniz.

Kapı durdurucu modelleri nelerdir?

Duvara monte edilen ve yere sabitlenen kapı stoperleri vardır. Duvara monte edilen kapı durdurucular, kapının belirli bir yere kadar açıldıktan sonra duvara çarpmadan durmasını sağlar. Kapı kolu, kapıdan daha önde olacağı için, kapının hızla açılması durumunda, duvara ilk ve en hızlı biçimde çarpacak olan yer kapının koludur. Bu nedenle kapı stoperleri kapı kolunun duvar ile temas ettiği bölgeye yerleştirilir. Yere sabitlenen kapı önü ağırlıkları ise, kapının açıldığı yerin arkasına konularak, kapının fazla açılıp, kapı kolunun duvara çarpmasını ve duvarda istenmeyen izler bırakmasını engellerler. Bazı kapı stoperleri, menteşesi nedeniyle açık konumda kalmayan, kendiliğinden kapanan kapıları açık tutmak amacıyla, kapı açık konumda iken, kapının altına sıkıştırmak suretiyle kullanılır. Bebek ve çocuk odaları için üretilmiş, sevimli tasarımları olan kapı stoperleri vardır.

Kapı durdurucu nereden satın alınır?

Eviniz veya iş yeriniz için bir kapı stoperi almak isterseniz, ‘en ucuz’ şekilde satılan online alışveriş mağazalarını cimri.com sitesinden listeleyebilirsiniz. Cimri.com sitesinde, bebek güvenlik kategorisinin altında bulunan, kapı durdurucu sekmesine tıkladığınızda, farklı ürün alternatifleri tek tıkla ekranınıza gelir.