Kadın Plaj Giyimi

En Ucuz Kadın Plaj Giyimi Fiyatları

1319 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kadın Plaj Giyimi Ürünleri Nelerdir?

Denize girmek için giydiğimiz kıyafete mayo denir. Yüzme amacıyla tasarlanmıştır. Boyundan bağlamalı, askılı, etekli, uzun şortlu, elbise gibi birçok çeşitte modelleri vardır. Mayolar bikiniler gibi değildir. Mayolar genel anlamıyla iki tipi oluşturur. Ya vücudu sıkı bir şekilde sararlar ya da bol bir şekilde giyilebilirler. Vücudun üst bölgesini tümüyle kaplar. Etekli modellerde alt kısımda kısa bir etek bulunur. Uzun şortlu modelde de diz üstüne kadar şortla tasarlanır. Elbise gibi olan modellerde ise üst kısımdan sonra etekten oluşur. Tesettür mayo olarak bilinen model ise tesettürlü bayanlar için tasarlanmıştır. Bu modelde üst kısmı kollara kadar kapalı, alt bölgesinde ise giyilen tayt bacakların tümünü kaplar. Mayolar denize girilmeye uygun kıyafetlerdir. Bu yüzden bu amaç doğrultusunda tasarlanmışlardır. Kumaş seçimi çok önemlidir. Denize girip çıktıktan sonra kumaşın vücudun mahrem bölgelerini belli etmemesi gereklidir. Ayrıca bu kumaşın hafif olması gereklidir. Bunun sebebi de denize girip çıktıktan sonra kıyafetin sudan kaynaklı olarak ağırlaşmamasıdır. Denizlerin tuzluluk oranının bazı bölgelerde fazla olmasından dolayı kumaşın tuzu emmemesi de önemlidir. Bikini ve tanga giyerken öncelikle vücut tipinize uygun modelleri seçmelisiniz. Her kadının vücut tipi birbirinden farklıdır ve seçmesi gereken ürün çeşitleri de buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Tanga giymek için kalçaların çok geniş olmaması gerekir. Aksi takdirde tanga yapı itibariyle teni kesecek ve ortaya rahatsız edici bir görünüm çıkaracaktır. Eğer geniş kalçalara sahipseniz yarım tanga bikini modelleri sizin için daha uygun olacaktır. Tankini mayolar güneşten kaçmak isteyen kişiler için idealdir. Gövde kısmı bikiniye göre daha kapalıdır. Ayrıca mayo giymek istemeyen ve bikini giymekten de rahatsız olanlar için son derece modern bir seçenektir. Tankini üstü, hamilelerin göbeklerini kapatarak bikini giymeleri ve mayonun darlığından doğacak göbek bölgesi rahatsızlıkları olmaksızın yüzmelerine olanak veren bir plaj giysisidir. Bikini ya da mayonun üzerine giyilen pareo sayesinde plaj şıklığını yakalayabilirsiniz. Bikini ile mayo arasında bir plaj giysisi olan mayokini, güneşlenirken de havalı görünmek isteyenlerin tercih ettiği bir tasarıma sahiptir. Şık bir plaj giysisi olan mayokini, genellikle bikinin iki parçasını ince bir bağla birbirine bağlayan bir tasarımla sunulur. Ayrıca plaj giysisi alarak da rahatlığınızı ve şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Plaj Giyim Ürünleri Nasıl Temizlenmelidir?

Plaj giyim ürünlerinizi, denize ve havuza girdikten sonra iyice yıkayıp, durulamanız ve tuzlu ya da klorlu sudan arındırmanız onların kullanım ömrünü uzatacaktır.

Kadın Plaj Giyim Ürünleri Fiyat Aralıkları Nedir?

Kadın plaj giyim ürünleri fiyat aralıkları marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatlar değiştiği anda anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız giyim ve iç giyim kategorisi adı altında sayfaları ziyaret edebilirsiniz.