track source
track source

Tankini

Tankini Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Tankini fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tankini modelleri ve Tankini fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tankini kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, DeFacto, Angelsin, Estiva. 11 adet Tankini fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Tankini Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Tankini markası:

2021 yılı Tankini Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Tankini modeli içerisinde en ucuz Tankini fiyatı 59.99 TL iken, en yüksek Tankini fiyatı 175.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tankini fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Eylül 2021 tarihinde ortalama Tankini fiyatı ise 81.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Tankini Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Tankini

Tankini kadınlar için üretilen ürünlerin arasında bulunur. Sıcak havalarda ve deniz havuz gibi yerler için üretilen ve kullanılmak için tercih edilen bayan ürün çeşididir. Tankini kısaca ifade edersek tank üstü ile bikini altının birleşimi sonucu oluşan kombin olarak karşımıza çıkan ürün olduğu görülür. Üst kısım bir nevi askılı bluz gibi farklı desen ve modellerde üretilerek kullanıcılara sunulan parçadır. Alt kesimde bikini çeşitlerinde olduğu farklı desen ve modelleri bulunur. Bu iki parçanın buluşması sonucu ortaya çıkan kadınlara yönelik bir üründür. Tankini adını tank üstü ve bikini birleşiminden aldığını görüyoruz. Üreticiler bu kombinasyonda farklı ürünlerde kullanarak farklı tankini modelleri oluşturdukları görülür. Sadece üreticiler bu farklılığa girmediklerini görülür. Kullanıcılar da farklı şekilde tankini kombinasyonları oluşturarak kullanmaya başladıkları görülür. Tankini sıcak havalarda ve deniz kenarın farklı ürün kullanmak için tercih edilen bir ürün olarak kullanıcılar tarafından tercih edilir. Tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise hem deniz kullanılabilmesi hem suya girdikten sonrada kullanabilmesidir. Tankini sunduğu bu özelliği ve farklı modelleri ile kadınların tercih ettiği bir ürün olduğu görülür. 

Tankini Çeşitleri

Tank üstü ve bikini altı ile oluşan tankini farklı kombin modelleri ile de kullanıcılara sunulduğu görülür. Tankini üstü düz, desenli, farklı model ve tarzlarda üretilerek kullanıcılara birbirinden farklı modeller ile sunulur. Tankini bikini çeşitleri de tankini üst kısmında olduğu düz, desenli ve farklı modelleri bulunur. Üreticiler bu iki parçayı ayrı ayrı olarak üreterek kullanıcıların tercihlerine sundukları gibi ikisini bikini takımı gibi şeklinde farklı model ve desenlerde kullanıcılara sundukları görülür. Kullanıcılar da bu kendi tercihlerine uygun olan şekilde tercih ederek kullandıkları görülür. Tank şeklinde ürünler genelde spor yapanlar tarafından tercih edildiği görülür. Tank ürünü bikini ile yapılan kombin türünde bayanlar rahat bir giyim tarzını yanında tank kapattığı kısmının görünmesinin önüne geçmek istemeleri yada daha şık bir görüntü elde etmek için tankini ürününü tercih ederler. Tankininin gerek üst kısmı gerekse alt kısmının farklı şekillerde olması kullanıcılara bu isteklerini gerçekleştirebilecekleri çok farklı imkanlar sunduğu görülür. Tankini ürünün tankini takım şeklinde kullanmak isteyenler iki ayrı parça olan tank üstü ve bikini altının birleşiminin aynı çizgiden çıkmış ürünlerini rahatlık ile tercih ederek güzel bir görünüm elde edebilirler. Tankini üreten firmalar daha farklı kombinler yaparak tankini takımlarını bu şekilde de kullanıcılara sunar. Tankini mayo ürünü tankiniyi mayo şeklinde kullanıcıların tercihlerine sundukları görülür. Tankini ve mayo karması olan bu üründe farklı ürün çeşidi ve farklı modelleri ile kullanıcılara sunulur. Tankini mayo şeklinde ürününün dışında şortlu olan modellerinin de olduğu görülür. Tankini şortlu olarak bilinen bu ürün tankini ürünün farklı bir çeşidi olarak karşımıza çıkar. Tankinin şortlu modeli olan bu ürün kullanıcılara kullanım alanı olarak daha geniş bir alan sağladığı görülür. Şortun verdiği kullanım imkanı ile farklı yerlerde ve ortamlarda kullanılabilecek ürün olarak kullanıcılar tarafından tercih edilir. Tankini kadınlara yönelik bir ürün olarak farklı çeşitleri ve modelleri ile onlara kullanım kolaylığı ve yazın daha şık görünebilecekleri bir ürünü sağlar. 

Tankini Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tankini farklı model ve çeşitleri olan bir ürün olarak piyasada alınır. Tankini tercih ederken en önemli unsur tabiki kumaş kalitesi ve kullanılacak mevsime göre bir ürün olmasıdır. Diğer unsur ise kaliteli bir şekilde üretilmiş olması olarak görülür. Tankini hangi amaç ile kullanacak isek ona göre uygun bir model tercih edilmelidir. Hazır giyim sektöründe önemli olan diğer bir konusu ile ürünlerin kalıbıdır. Tercih edilen tankini modelinin kalıbını bize uygun olan modellerinin tercih edilmesi hem güzel durması açısından hem de kullanım açısından önemli bir husus olarak karşımıza gelir. Tankini bilindiği üzere tank üstü ile bikini altının birleşiminden meydana gelen bir ürün çeşididir. Tankini mayo, tankini şortlu çeşitlerde bikini tercih etmeden tankini kullanmak isteyenler için farklı bir ürün çeşidi olarak onlara sunulur. Tankini modelleri üreticiler tarafından çok farklı olarak piyasaya sunulduğu görülür. Kullanıcılarda kendi giyim tarzlarına göre yakışan tankini çeşidini alarak kullanabilirler.

Tankini Fiyatları

Tankini üreticileri bu ürünü uygun fiyatlara üreterek kullanıcılara sumaya çalışırlar. Tankini fiyatlarını etkileyen birçok maliyet unsurunu en uygun şekilde olarak yapmaya çalıştıkları görülür. Tankini maliyetini ilk etkileyen unsur kullanılan kumaşın kalitesi olarak karşımıza gelir. Kumaşta ne tür karışımlardan meydana geldiği ve kullanırken tahriş etme gibi sorunları yapıp yapmadığı önemli bir husus olarak görülür. Diğer konu ise işçilik kalitesi tankini kullanım süresini etkilediği için önem arz eden bir husus olarak karşımıza çıkar. Tankininin tank ve bikini olarak değil de farklı bileşenler oluşması da maliyeti etkileyen bir unsurdur. Tankini şortlu olması bu hususa örnek olarak gösterilebilir. Tankininin tasarımı da maliyetleri etkileyen bir faktördür. Tasarıma göre kumaş ve işçilik kullanımı farklılık oluşturan bir durum olarak görülür. Üreticiler bu hususları göz önüne alarak tankini fiyatlarına ona göre belirleyerek kullanıcılara sunarlar. Kullanıcılar da bütçelerine ve zevklerine uygun bir ürün tercih ederek kullanabilirler. Cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun tankini üst seçimi yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery