Kadın Pijama & Sabahlık

En Ucuz Kadın Pijama & Sabahlık Fiyatları

448 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kadın Pijama ve Sabahlık Ürünleri Nelerdir?

Kadın pijama ve sabahlık kategorisinde bulunan bayan gecelik ve sabahlık modelleri, geceleri daha rahat bir uyku geçirmek için kullanılmaya başlansa da zaman ile partnerinizi heyecanlandırmak için de kullanılmaktadır. Gecelikler bu noktada ikiye ayrılmaktadır. Rahat bir uyku geçirmek için seçilen geceliklerin asıl amacı ve önceliği, sağlıklı ve rahat olmalarıdır. Giyerken ve çıkarırken rahat olması ve gece uyurken vücudunuzun hava almasını sağlayan gecelik modellerini tercih etmeniz, uyku kaliteniz açısından da önemli bir unsurdur. Bu tip geceliklerde kullanılan kumaşlar genellikle ipek, pamuk ya da satenden oluşmaktadır. Bu kumaş türlerinden oluşan gecelikler terlemenizi engeller ve terlediğiniz zaman ise terinizi emerler.  Genellikle pamuklu kumaşlardan üretilmiş, yazlık ve kışlık modelleri bulunan, alt ve üst olarak iki farklı parçadan oluşan bayan gece giysisidir. Gecelik ile rahat edemeyen bayanların tercihi; bayan pijama takımından yana olur. Bayan pijama üstü uzun kollu, kısa kollu veya askılı şekilde üretilir. Bayan pijama altı ise; uzun, kapri ve şort şeklinde piyasaya sunulurlar. Kadınlara ait her şeyde olduğu gibi pijamalarda da çok fazla çeşitlilik vardır. Genel olarak yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılır. Yazlık bayan pijama; pamuklu ince kumaşlardan üretilir. Yazlık pijamalar genelde kısa kollu üste ve şort alta sahiptir. Sıcak havalarda terletmeyen yapısıyla rahat uyku imkânı sunar. Kışlık bayan pijama; nispeten daha kalın pamuklu veya polar kumaşlardan imal edilirler. Uzun kollu üst ve uzun alt olarak takım yapılırlar. Özellikle kış gecelerinde sıcak tutan yapısı sebebiyle çok tercih edilirler. Ayrıca sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız giyim ve iç giyim kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kadın Pijama ve Sabahlık Ürünleri Nasıl Yıkanmalıdır?

Açık tonlu ve pamuklu kadın pijamalar 40 derecede yıkanması gerekirken, açık tonlu ve ipek, narin, yünlü kadın pijamalar 30 derecede yıkanması gerekmektedir. Koyu tonlu kadın pijamalar genellikle 40 derecede yıkanırken, siyahlar için 30 derece uygun görülmektedir. Beyazlara gelecek olursak kirleri daha çok gösterdiği için 60 derece yıkanması uygundur fakat narin veya ipek kumaşı olan beyaz bir pijamanızı 60 derecede yıkamanız önerilmez. Bu nedenle bu tür pijamaların yıkama aşaması için etiketindeki yıkama talimatına bakmanızda fayda vardır. Kadın pijama ve sabahlık yıkama işlemi bittikten sonra ütü yaparak tüm mikropları ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca pijamalardaki yıkama talimatlarına uyarak da yıkama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın Pijama ve Sabahlık Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Kadın pijama ve sabahlık ürünlerinin fiyat aralıkları markaya, modele ve kullanılan kumaşa göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan kadın pijama ve sabahlık ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız kadın pijama ve sabahlık ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde haberdar olabilirsiniz.