Kadın Pijama & Sabahlık

Kadın Pijama & Sabahlık Fiyatları

5033 Ürün gösteriliyor.
Kadın Pijama & Sabahlık fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Pijama & Sabahlık modelleri ve Kadın Pijama & Sabahlık fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Pijama & Sabahlık kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bayan Pijama, Bayan Gecelik ve Sabahlık. 5033 adet Kadın Pijama & Sabahlık fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Sistina 1506 6'lı Penye Dantelli Gecelik ve Sabahlık Takımı
Sistina 1506 6'lı Penye Dantelli Gecelik ve Sabahlık Takımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Pierre Cardin 5010 6'lı Penye Gecelik Sabahlık Takım
Pierre Cardin 5010 6'lı Penye Gecelik Sabahlık Takım
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Pijama ve Sabahlık

Gün sonu rahatlığı, kişisel şıklık sunabilen pijamaların hayatımızdaki etkisi büyüktür. Her gün giyilen bir ürün olup, kişisel tercihlere göre modelleri farklı olabilir. Günlük kullanım için daha rahat kadın pijama modelleri seçilebilir. Uyku esnasında rahat edilebilecek modellerin seçilmesi doğru olur. Vücut yapısına uygun beden ile kumaşın kalitesi de doğru seçilir ise rahat bir uyku konforu sunar. Mevsim koşullarına göre ince veya kalın dokulu kumaşlar seçilebilir. Sadece ihtiyaç dışında kişisel beğenilere göre farklı kumaş dokuları ve kombinlerin de tercihi yapılabilir. Günlük kullanım dışında özel günlerde daha farklı kumaş modellerine sahip pijama türleri de alınabilir. Örneğin, doğum veya balayı için özel üretilen ürünlerin seçimi yapılması doğru olur. Bu noktada önce rahatlık, doğru beden ve kişisel beğeniye uygunluk önemlidir.  Doğru seçilen kumaş kalitesi ile uyku esnasında doku bozulmaz ise daha uzun süre kullanım imkanı sunar. Ürünün yıkama özelliklerine de dikkat edilmesi deforme olmasının önüne geçer. Kullanıcı kaliteli kumaş sayesinde uzun süre konfor sunan pijamayı giymeye devam eder.

Kadın‌ ‌Pijama‌ ‌ve‌ ‌Sabahlık‌ Modelleri

Kadın pijama modelleri, kumaş yapısı, renk seçeneği ve parça sayısına göre değişiklik gösterebilir. Vücut yapısına uygun  ve kombinlerin çeşitliliği oldukça fazla olduğu söylenebilir.  Mevsim koşullarına, bedene ve kişisel beğeniye göre bu noktada ürünlerin incelenmesi doğru olur. Özellikle takım olarak değil sadece kadın pijama üstü tek olarak alınabilir. Bu noktada günlük kullanılan bir şortun üzerine de tek olarak kombin yapma imkanı sunar. Ayrıca bir tişört altına kadın pijama altı da giyilebilir.  Bu sayede farklı kıyafetlerin altına rahatlıkla kullanım imkanı sunar. Uyku için değil gün içinde de rahatlıkla bu modeller kullanılabilir. Hem günlük kıyafet gibi görüntü avantajı sunar hem de konforlu olur.  Günlük kullanım dışında kendini daha şık hissetmek isteyen kullanıcılar sabahlık gecelik olarak hazırlanan  modelleri de tercih edebilirler. Bu açıdan tekli, ikili ve üçlü kombin seçenekleri mevcuttur. Sabahlık kullanımı sunan ürün ek olarak kombini tamamlayan bir üst parça sunar. Pijama üzerine giyilme imkanı veren ek bir sabahlık ile hem şık hem de daha rahat hissedilir. Vücuda tam oturmasının istenmediği durumlarda ise sabahlık saten model seçimi yapılabilir. Saten modeller sunduğu kumaş seçeneği ile daha şık bir hava sunar. Ayrıca vücuda tam oturmaz, dökümlü bir hava katar. Saten kumaş yaz aylarında terletme yapabildiği için mevsim koşullarına göre seçim yapılması kullanım açısından daha sağlıklı olur.  Özellikle sabahlığa ihtiyaç duyup spor bir pijama ile tamamlamak isteyen kullanıcılar ise sabahlık pijama takımı da tercih edilebilir. Böylece mevcut pijama takımı gece uyku esnasında kullanılır sabah üstüne giyilen bir sabahlık ile rahat kullanım imkanı sunar. Kahvaltı sırasında ve belli bir saate kadar rahatlıkla giyilebilir. Bedenin rahat etmesi dışında kumaş seçimi de önemli noktalardan biridir. Gece boyu vücudu saran bir model olduğu için terletmeyen kumaş ve dokuların seçiminin yapılması doğru olur. Kumaş yapısının ve dokusunun iyi olması terlemeyi azaltır ve derinin hava almasına yardımcı olur.  Konforun artması için kumaş kalitesinin de yüksek olması gerekir. Gece boyu ve her gün kullanılan pijamalar seçilen doğru kumaş sayesinde daha uzun süreler giyilebilir.

Kadın‌ ‌Pijama‌ ‌ve‌ ‌Sabahlık‌ Fiyatları

Seçenek imkanı sunan ve farklı modelleri ile geniş bir ürün aralığı olan pijamaların kullanım yerleri ve kombinleri oldukça fazladır.  Bu noktada kullanılan kumaş türü, rengi ve parça sayısına göre fiyatları değişiklik gösterir. Kıyafetin kumaş türüne göre seçim yapılmasına ek olarak sabahlık modelleri ile de kombin çeşitliği yapılması fiyat aralığına etkisi olduğu söylenebilir. Kombin olarak alınabilen bu ürün normal pijama takımı üzerine ek bir sabahlık imkanı sunar. Bu noktada pijama takımının üzerinde bir fiyat aralığı söz konusudur. Düz ve spor modellerin dışında saten, farklı desen ve dokularda da modellerin seçiminin de yapılması piyasa koşullarına göre fiyat aralığına etki eder. Ayrıca takım olarak değil mevcut pijama takımına ek olarak tek parça sabahlıkta tercih edilebilir. Bu noktada ürünü istenilen pijama veya günlük kıyafet üzerine giyilmesine imkan sunar. Kullanıcının ilgisi ile tercih edilen bir ürün olan pijama modellerinin fazla olması istenilen bütçeye uygun ürün seçebilme avantajı sunar. Bu açıdan istenilen modele göre uygun fiyat aralıkları ile ulaşılması mümkündür.

Kadın‌ ‌Pijama‌ ‌ve‌ ‌Sabahlık‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her gün kullandığımız günlük kıyafetlerden sonra  pijamalarımızın da önemi büyüktür.  Özellikle gün sonu akşam üstü rahatlığı için pijamalarımızı giyer ve günü tamamlarız. Uyku boyunca üzerimizde olan pijamaların rahat seçilmesi önemlidir. Ayrıca sadece uyku için değil ev içinde günlük rahatlık sağlamak için üretilen pijama modelleri de söz konusudur. Ev içinde de rahatlık için pijama giyilir. Gün içinde rahatlıkla giyilen spor görünümlü kadın pijama takımlarını kullanıcılar giymeyi tercih edebilirler. Pijama tercihi için öncelikle hangi kullanım için giyileceğini belirlemek önemlidir. Örneğin, sadece günlük değil daha şık bir hava vermesi için gecelik de giyilebilir. Bu noktada kişisel zevke göre istenilen renk ve modelde ürün alınması doğru olur. Mevsimsel geçişlerden etkilenen kullanıcılar dönemsel ve mevsimine göre pijama alabilirler. Böylece mevsime uygun bir model ile daha rahat bir kullanım olur. Seçim yapılması sırasında bedene uygun olması ve kumaş türüne göre esneklik payına dikkat edilmesi beden ölçülerine uyması için yardımcı olan konulardan biridir. Ayrıca kumaş kalitesinin yüksek olması uzun süre kullanım imkanı sunar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery