Bayan Pijama

Bayan Pijama Fiyatları

1607 Ürün gösteriliyor.
Bayan Pijama fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan Pijama modelleri ve Bayan Pijama fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan Pijama kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Koton, Avon, Ayyıldız. 1607 adet Bayan Pijama fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan Pijama Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan Pijama markası:

2021 yılı Bayan Pijama Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1609 Bayan Pijama modeli içerisinde en ucuz Bayan Pijama fiyatı 15.9 TL iken, en yüksek Bayan Pijama fiyatı 639.2 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan Pijama fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bayan Pijama fiyatı ise 139.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan Pijama Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bayan Pijama

Günlük yaşantı içerisinde birçok giyim ürünü kullanılır. Giyim sektöründe gelişen teknolojik imkanlar ile birlikte ürün çeşitliliği de oldukça fazla hale gelmiştir. Ev içlerinde ve dışarıda farklı özelliklerde birçok ürüne ihtiyaç duyulur. Dışarıda giyilen kıyafetlerin seçimi kadar ev içerisinde kullanılacak ürünlerin seçimi de önemlidir. Ev giyimi denildiğinde rahat kullanımı ile ilk akla gelen ürünlerin başında pijamalar yer alır. Pijama çeşitleri markalar tarafından kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için farklı kalıplarda ve tasarımlarda üretilir. Bayan pijamaları tek alt halinde veya takım olarak üretilen ürünlerden tercih edilebilir. Ürünlerde mevsime göre farklı tasarımlar yapılır. Yazın tercih edilen bayan pijama çeşitleri şortlu, tişörtlü seçeneklerde ve ince yapılı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kışın ise daha sıcak tutacak ürünlerin kullanımı yapılır. Kışlık pijama takımlarına kalın pamuk, kadife, polar gibi kumaşlardan üretilerek sıcak tutma özelliği kazandırılır. Pijamalarda farklı kumaşlar, renk seçenekleri ve beden alternatifleri oldukça fazladır. Her bütçeden kullanıcının kendi zevkine ve bedenine uyan özelliklerde ürün bulması mümkündür.

Bayan Pijama Modelleri

Ev giyiminde rahat kıyafetlerin kullanımı sıklıkla tercih edilir. Giyim sektöründe çeşitliliğin artması ile birlikte ev giyiminde de çeşitlilik çoğalmıştır. Pijamalar kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için farklı tasarımlarda ve ürün seçenekleri ile piyasada yer alır. Kadın pijama çeşitleri yaz ve kış sezonu için değişen kumaş seçeneklerine sahiptir. Bayan alt pijama modelleri yaz ve kış için farklı tasarımlarda üretilir. Farklı üst seçenekleri ile de rahatlıkla kombinlenebilir. Yazın şort, bermuda şeklinde üretilmiş alt giyim ürünleri tercih edilirken kışın uzun formda üretilen ürünler daha fazla kullanılır. Pijamalarda beden seçenekleri oldukça fazladır. Kadın pijama koleksiyonunda hamilelik döneminde ve lohusalık döneminde kullanılabilecek ürün alternatifleri de mevcuttur. Hamile ve lohusa pijama takımları alt, üst ve sabahlık şeklinde olabileceği gibi elbise formunda üretilenler de vardır. Dantelli, baskılı ve desenli pijama takımları bu dönemlerde sıklıkla kullanılır. Bayan pijama takımı kışlık modellerde genellikle sıcak tutma özelliği olan kumaşlar seçilmiştir. %100 pamuk, polar, kadife gibi malzemelerden üretilen ürünler soğuk havalarda maksimum sıcaklık sağlarken aynı zamanda hava alan yapıda olan çeşitleri terlemeyi de önler. Kışlık pijama modellerinde alt - üst takımlarda kapüşon detayına yer verilen ürün seçenekleri de bulunur. Ayrıca kışlık elbise formunda üretilen pijamalar da rahatlıkla ev içinde veya yatarken kullanıma uygundur. Bayan çizgili pijama modelleri arasında bulunan gömlek yaka detaylı ürünler ev giyimine ayrıca şıklık katar. Penye kumaştan üretilen ürünler olduğu kadar saten kumaşlardan üretilmiş birçok ürün çeşidi de üretilir. Ev giyimine özen gösteren ancak rahatlık konusuna da dikkat eden kullanıcılar için şık ve zarif tasarımlarda ürün seçenekleri mevcuttur. Tek renk, desenli, baskılı, işlemeli gibi çok sayıda ürün seçeneği bulunan pijama modelleri keyifle kullanılabilir. Bayan pijama altı büyük beden kullanıcılar için de oldukça rahat ve kullanışlıdır. Hemen her beden de kullanıcının ölçüsüne uygun esnek yapılı ürünler markalar tarafından üretilmiştir. Pijama modellerinin çeşitliliğinin fazla olması sebebi ile her mevsimde dolaplarda yer bulabilecek ürün seçenekleri kolaylıkla temin edilebilir. Kullanıcının zevkine ve tarzına hitap edeceği ürünleri seçmesi ile ev içinde de şıklık yakalanmış olur. 

Bayan Pijama Fiyatları

Günlük yaşantı içerisinde evde kalınan vakitlerde rahat kıyafetlerin tercih edildiği görülür. Ev giyim ürünleri içerisinde yer alan pijamalar farklı tasarımlarda ve kumaşlardan üretilir. Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş oldukça fazla ürün çeşidi vardır. Pijamaların fiyatları ürünün tasarımına, markasına ve üretim malzemesine göre değişkenlik gösterir. Bayan pijama altı çeşitleri tek temin edildiğinde daha ekonomik olurken takım halinde alınan ürünlerde fiyat yükselir. Pijamalar hangi sezon için üretildiğine göre de farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Yazlık ve kışlık ürünler arasında fiyat farklılıkları mevcuttur. Kadın pijama takımlarında hamile ve lohusa setleri yüksek fiyatlı ürünler arasındadır. Yine içerisinde sabahlığı bulunan takımlarda maliyet yüksektir. Ürünün tasarımında kullanılan detaylar, ek aksesuarlar fiyatı etkiler. Her bütçeden kullanıcının ihtiyacını karşılayacak özelliklerde ürün bulması mümkündür. Ürünlerde kullanılan desenler, baskılar ve ürünün beden seçenekleri yine fiyatı etkileyen faktörler arasında sayılabilir. Çeşitli fiyatlar ile kullanıcılara sunulan kadın pijama modellerine cimri.com’dan kolayca ulaşılabilir ve uygun fiyat avantajları ile hızlıca temin edilebilir.

Bayan Pijama Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Giyim sektöründe kullanıcıların ihtiyacına göre ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Evlerde tercih edilen giyim ürünlerinin başında ise pijamalar gelir. Pijamalar rahat yapıları ile hemen herkes tarafından ev giyiminde sıklıkla tercih edilir. Pijama çeşitleri kadın kullanıcılar için birçok bedende üretilmiştir. Kadın pijama koleksiyonları yaz ve kış sezonu için ayrı özelliklerdedir. Ürün seçimi yapılırken öncelikle hangi hava şartlarında giyileceği göz önünde bulundurulur. Yazın daha serin tutacak ürünler tercih edilirken, kışın sıcak tutma özelliği olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Kışlık pijamalarda polar, kadife gibi kumaşlar fazlaca kullanılır ancak terletmeyen özellikte olması önceliklidir. Pijamalar tek alt, üst olarak ayrı ayrı alınarak farklı kombinler oluşturulabilir. Bayan pijama takımı çeşitleri farklı tarzlarda ve tasarımlarda üretilir. Kullanıcının zevkine hitap eden ürünleri tercih etmesi daha keyifli kullanım yapma imkanı sunar. Ayrıca pijama alırken bedenle uyumlu olması rahatlık açısından önemlidir. Bedene fazla oturan veya büyük gelen ürünlerin kullanımı konforlu olmayacağı için tam beden ölçüsünde ürün seçilmelidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery