Victoria's Secret Kadın Parfümleri

Victoria's Secret Kadın Parfümleri Fiyatları

84 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Parfüm Tipi

Victoria's Secret Kadın Parfümleri

Victoria's Secret Kadın Parfümleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Victoria's Secret Kadın Parfümleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Victoria's Secret Kadın Parfümleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Victoria's Secret Kadın Parfümleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Kanz Bebek Arabası ve Pusetler
 • Bosch Kahve Makineleri
 • Fawori Boyalar
 • Superga Spor Ayakkabı
 • Oral-B Diş Fırçaları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Victoria's Secret Kadın Parfümleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Victoria's Secret
  Cimri'nin Seçimi

  Victoria’s Secret Parfüm

  Uzun yıllardır faaliyet gösteren, giyim ve kozmetik alanında neredeyse en çok bilinen markalardan biri olan Victoria’s Secret, parfüm konusunda da gerçekten çok başarılıdır. Meyve, odunsu, çiçek ve baharat kokularının muhteşem birleşimleriyle üretilen ve kalıcılığı su götürmez bir gerçek olan Victoria’s Secret parfümlerini hemen hemen her kullanıcı çok sevmektedir.

  Ancak markası ne olursa olsun parfüm alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli özellikler vardır. Şimdi kısaca bu konuda bilgi verelim ve yeni bir parfüm almak isteyen kullanıcılara rehber niteliğinde bir yazı oluşturalım.

  Parfüm Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  Hemen hemen herkesin kullandığı bir parfüm vardır. Ancak bazı kullanıcılar birden fazla parfüm kullanmayı severler. Bu durumda yeni kokular denemek isteyen kullanıcılar için birkaç tavsiyede bulunalım.

  1. Öncelikle denemek istediğiniz parfümü bileğinizin iç kısmına sıkarak bir süre orada kalıp ilk sıktığınız zamanki yoğun kokusunu atmayı beklemelisiniz. Böylece vücudunuza yakışan bir koku olup olmadığını anlayabilirsiniz.

  2. Diğer bir tavsiyemiz ise parfümün teninizde ve kıyafetlerinizde farklı kokacağıdır. Bu yüzden eğer mümkünse yanınızda ince bir şal ya da fular götürüp onun üzerinde denemeniz yararınıza olacaktır. Böylece yaklaşık 3-4 dakika sonra kıyafetinizde kalacak olan asıl parfümün kokusunu rahatça alabilirsiniz.

  3. Bir başka konu da alacağınız ya da kullandığınız parfümün kıyafetlerinize ya da mekâna uyumudur. Günlük parfümler olarak adlandırılan kokuları normal kıyafetlerinizle ve sıradan mekânlarda rahatça kullanabilirsiniz. Ama şık bir restorana yemeğe giderken ya da bir düğüne giderken giydiğiniz ağır kıyafetinize elbette daha ağır ve akılda kalıcı kokular yakışacaktır.

  En Çok Tercih Edilen Victoria’s Secret Parfümleri

  1) Victoria’s Secret Bombshell

  Koku notaları; mor tutku meyvesi, Shangri-la şakayık ve vanilya orkide olan meyveli çiçek kokularından oluşmaktadır.

  2) Victoria’s Secret Noir Tease

  Siyah vanilya, donmuş armut ve çiçekli gardenya koku notalarından oluşan meyveli çiçek temalı parfümdür.

  3) Victoria’s Secret Coconut Passion

  Hindistan cevizi koku notasına sahip olan şekerli bir parfümdür.

  4) Victoria’s Secret Night

  Kadife, tatlı elma ve kara eriğin mükemmel birleşiminden oluşan koku notası ile meyve temalı kokusu olan bir parfümdür.

  En Ucuz Victoria’s Secret Parfümleri Nerede Bulabilirim?

  Bu konuda imdadımıza Cimri.com koşacaktır. Fiyat karşılaştırmalarını istediğiniz ürünler ve özellikleri ile sınırlayarak zevkinize ve bütçenize en uygun ürünlere ulaşmanızı sağlayan Cimri.com, tasarruflu alışveriş yapmanıza olanak tanır.