Kadın Kolluğu

Kadın Kolluğu Fiyatları

6 Ürün gösteriliyor.
Kadın Kolluğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Kolluğu modelleri ve Kadın Kolluğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Kolluğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Nike, Pacomarine, Mizuno, Asics, Miramar. 6 adet Kadın Kolluğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Kolluğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kadın Kolluğu markası:

2021 yılı Kadın Kolluğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6 Kadın Kolluğu modeli içerisinde en ucuz Kadın Kolluğu fiyatı 42.45 TL iken, en yüksek Kadın Kolluğu fiyatı 969.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Kolluğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kadın Kolluğu fiyatı ise 277.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın Kolluğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Kolluğu

Profesyonel ve voleybol sporuna yeni başlayan amatörler için voleybol bayan kollukları oldukça önemlidir. Özellikle acemi sporcuların voleyboldaki teknik bazı manşet vuruşlarını daha kolay öğrenip toptan korkmalarını da önleyen kadın voleybolcu kolluklarının en önemli özelliği darbe emici yapıda olmasıdır. Profesyonel voleybol topları içerik itibariyle amatör olarak plajda ya da okullarda beden eğitimi derslerinde kullanılan voleybol toplarına oranla daha ağır olduğu için özellikle manşet vuruşuna çıkarken kollarınızın acımasına neden olabilir. Profesyonel sporcular bu duruma alışsa da acemi sporcular için bu durum toptan korkup gelen toplara çıkamamaya ve özgüven düşüklüğüne hatta başarısızlığa yol açar. Kadın kullanıcıların tercih ettiği bu voleybolcu kollukları içeriğinde bulunan dolgu ve silikon birleşimi sayesinde hem kolunuzun voleybol topunun darbesinden zarar görmesini engeller hem de kolunuzu silikon yapısı sayesinde rahat hareket ettirebileceğiniz için topa vururken hareketlerinizde herhangi bir engellenme olmaz. Voleybol hareketli bir spor olduğu için profesyonel kullanıcılar için de tasarlanan kolluklar vardır. Onlar acemilerin kolluklarına oranla daha esnek olurlar. Hatta dikişsiz olmaları topun pürüzsüz bir yüzeye çarpması için önemli bir etkendir.    

Kadın Kolluğu Modelleri

Voleybol sporu sırasında kolunuzun daha rahat hareket etmesi için tasarlanan kadın kolluk modelleri kolluğun profesyonel ya da acemi sporcular için tasarlanıp tasarlanmadığına, tam ya da yarım kol olduğuna ya da rengine göre çeşitli ürünlerden meydana gelir. Kadın kolluk çeşitlerini seçerken oyuncunun seviyesine uygun bir model seçmelisiniz. Profesyonel voleybolcu kadınlar için hazırlanan kolluklar tüm kolu kapsayan esnek yapısıyla kullanıcının hem servise çıkarken rahat hareket etmesini sağlayan hem de manşet sırasında hareketlerini sınırlamayan bir model olması gerekir. Ayrıca profesyonel kullanıcılar için kollukların dikişsiz olması da topun kolda bir pürüze rastlamaması için önemlidir. Ayrıca profesyoneller için tasarlanan kolluklar kullanıcının kol anatomisine de uyum sağladığı için kullanıcının antrenman sırasında rahat hissetmesini sağlar. Antrenman yaparken kaslarınızın da doğru sıcaklık seviyesinde kalmasına yardımcı olan profesyonel voleybolcu kollukları bu şekilde sizin antrenman sırasında hareketlerinizde engel oluşumunun da önüne geçer. Profesyonel ya da yeni başlayanlar için voleybolcu kolluğu satın alırken ortak olarak dikkat edilmesi gereken nokta ürünün kumaşının nefes alabilir özellikte olmasıdır. Voleybol oyuncuların yoğun efor sarf ettikleri, başarılı olmak için uzun süren antrenmanlara katlandığı ve beden gücünün üst seviyede olması gereken bir spor olduğu için antrenman sırasında vücudun su kaybetmesi yani terlemesi çok normaldir. Sırt ya da diğer bölgelerde oluşan ter kullanıcıları fazla engellemez. Çünkü voleybolda el ve kol önemlidir. Servisi elle atarsınız, manşette kollar, blok yaparken de el ve kollar etkilidir. Bu yüzden voleybol sırasında el ve kollun terlemesi topun elinizden kaymasına neden olup etkili bir vuruş yapmanızın önüne geçer. Kadın voleybolcuların kolluk seçerken cilde nefes aldıran esnek kumaşları tercih etmesi bu sebeple önemlidir. Cilde nefes aldıran yapıdaki bir kumaş kullanıcının kolunun terlemesini önleyeceği için antrenman boyunca nemli bir kolluğun olumsuzluğuna maruz kalmazsınız. Bayan kolluk modellerini tercih ederken kol boyunuza uyumlu modelleri seçmenizde fayda var. Bu yüzden kolluk alacağınız alışveriş sitesinde kolluğun özelliklerini dikkatle okumalısınız.         

Kadın Kolluğu Fiyatları

Daha rahat ve doğru voleybol oynamak için tercih etmeniz gereken kadın kolluk fiyatları piyasadaki tüm kolluk modelleri için eşit olmaz. Kadın voleybolcular için tasarlanan kollukların modelleri ve sahip oldukları özellikler kolluk fiyatlarının değişiminde etkili faktörlerdir. Kolluğun yapımında kullanılan malzeme kalitesi, profesyonel ya da yeni başlayan kullanıcılar için tasarlanıp tasarlanmadığı, markası gibi özellikler kadın voleybolcu kolluğu fiyatlarının değişimine yardımcı olan özelliklerin bazılarıdır. Kolluğun esnek, dikişsiz ve cilde nefes aldıran bir kumaştan üretilmesi voleybol sırasında kullanıcının daha rahat hareket etmesini, kaslarının daha doğru ısınmasını ve topun daha pürüzsüz bir yüzeye düşmesini sağladığı için voleybol oynarken daha rahat olmanıza yardımcı olur. Kumaşın sahip olduğu özellikler maliyeti etkilediği için fiyatın da değişimine yardımcı olur. Kolluğun profesyonel ya da yeni başlayan sporcular için üretilmesi de fiyat değişimine katkı sağlayan faktörlerdendir. Acemi kullanıcılar için tasarlanan kolluklar içerik itibariyle profesyonel voleybolcularınkinden farklıdır. Kullanıcının kendine olan özgüvenini de geliştirmesine yardımcı olan bu modeller dolgulu yapısıyla darbe emer ve kullanıcının toptan korkmasının önüne geçer. Yapı itibariyle silikonlu ve dolgulu modellerinin fiyatları da diğerlerine oranla daha farklıdır.    

Kadın Kolluğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadın voleybolcuların topa daha rahat vurabilmek ayrıca kola gelecek darbeyi de en aza indirmek için tercih ettikleri kadın voleybol kolluk modellerini seçerken bazı konularda bilgi sahibi olmakta ve seçimleri ona göre yapmakta fayda vardır. Voleybol için kolluk alacaksanız öncelikle seviyenize uygun bir model seçmelisiniz. Yeni başlayanlar için voleybol sporundaki temel teknik hareketleri daha kolay öğrenmenizi ve doğru yapmanızı sağlayacak bir kolluk modeli seçmelisiniz. Profesyonelseniz tercih edeceğiniz kolluklar daha farklı olmalıdır. Özellikle yeni başlayanların toptan korkmasını da önleyip vuruşa daha rahat çıkmalarını sağlayan kollukların en büyük özelliği darbe emici olmasıdır. Bu yüzden acemi bir voleybolcu adayıysanız alışverişinizi yaparken buna uygun bir kolluk seçimi yapmalısınız. Satın alacağınız voleybol kolluğunda darbe emici köpük bileşenler olmalıdır ki manşet vururken topun kolunuza uyguladığı baskı en aza insin ve canınız yanmasın. Ayrıca silikon bantlı bir model olmalı ki kolluk kolunuzla uyum içinde olsun ve topa vururken zorlanmayın. Alacağınız kolluğun garantili bir model olmasına da dikkat etmelisiniz.     

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery