Kışın soğuktan ellerimizi eldiven aracılığıyla soğuktan koruruz. Eldiven modelleri kadınlara ve erkeklere göre farklılaşır. Kadın eldivenleri tasarım olarak daha zarif haldedir. Ogobongo, Regatta, Moraine, Defacto, Lofuma, The North Face gibi markaların kadın eldiveni modelleri sizler için bir araya getirilmiştir. Bu ürünleri uygun fiyat garantisiyle Cimri.com da bulabilirsiniz.

  • KADIN ELDİVENİ NEDİR?

    Soğuktan ellerimizi korumamızı sağlayan üründür. Kışın yanımızdan ayırmadığımız parçadır. Deri, yün, polar, suni süet ve örme gibi maddeler aracılığıyla oluşur. Eldivenlerin iki eşit modelleri vardır. Parmaklı ve kesik parmaklı modeller. Parmaklı modellerde eli tümüyle saran eldivenlerden bahsedilirken kesik parmaklı modellerde ise parmak kısmının yarısının olmadığı tasarımlardır. Kesik parmaklı modeller de ellerin ısınması zor bir durumdur. Fakat günümüzde akıllı telefonların hayatımızda yer almasından kaynaklı kesik parmaklı eldiven modelleri kurtarıcımız haline gelmiştir. Ellerinin üşümemesi için ve akıllı telefonları hala kullanmaya devam etmek için de özel eldivenler üretilmiştir. Bu üründe eldivenin parmak kısmı ısıya duyarlı haldedir. Buda akıllı telefonlarda parmağın algılanmasına neden olur. Kadın eldiveni modelleri genel olarak bilekten bağlamalı şekildedir. Bunun nedeni ise kadınların ellerinin daha narin ve ince olmasından kaynaklıdır. Herkesin zevk ve tercihine göre birden fazla modelde ve renkte eldivenler bulunmaktadır. Günlük kıyafetinize uygun renk ve modelde eldivene sahip olduğunuz zaman şık bir görüntü yakalamış olursunuz. Kadın eldiveni fiyatları ise Cimri.com da 20 tl ile 200 tl arasında değişmektedir. Eldivenin üretildiği malzemenin kalitesi ve modeline göre fiyatlar değişmektedir. Eldivenler boyut olarak da farklılık gösterir. Bazı kadınların elleri küçüktür, bu kadınlar S bedeni tercih etmelidirler. S, M ve XL bedenli eldivenler Cimri.com da satışa sunulmaktadır.

  • KADIN ELDİVENİ NASIL TEMİZLENİR?

    Kış boyunca sürekli kullandığımız eldivenler kış sonuna doğru yıkanmalıdır. Üretilen malzemeye göre temizlenme şekli de değişir. Deri eldivenleri özel temizleyiciyle yıkamak gereklidir. Süet içinde aynısı geçerlidir. El örgüsü eldivenler ise ılık suda elle yıkanmalıdır. Yukarı da bahsedilen kadın eldiven modellerini zevk ve tercihinize göre bakabilirsiniz.