Kadın Boyunluğu

Kadın Boyunluğu Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Kadın Boyunluğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Boyunluğu modelleri ve Kadın Boyunluğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Boyunluğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Koton, DeFacto, Penti, Nordbron. 16 adet Kadın Boyunluğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Vienetta Desenli Polar Boyunluk

Vienetta Desenli Polar Boyunluk

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Boyunluğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kadın Boyunluğu markası:

En Çok İncelenen Kadın Boyunluğu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kadın Boyunluğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16 Kadın Boyunluğu modeli içerisinde en ucuz Kadın Boyunluğu fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Kadın Boyunluğu fiyatı 111.96 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Boyunluğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kadın Boyunluğu fiyatı ise 37.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın Boyunluğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Boyunluğu

Moda, herkesin günlük hayatının vazgeçilmez bir hal alır. Şık ve bakımlı görünmek, özellikle kadınlar için oldukça önemlidir. Bir yandan iyi görünürken bir yandan da rahat olmak da dikkat edilen konulardan bir tanesidir. Farklı mevsimlerde giyilecek kıyafet parçaları ve yapılacak kombinler ciddi şekilde değişir. Yazın daha ferah ve ince kıyafetler tercih edilir. Kış aylarında ise soğuktan ve kötü hava koşullarından korunmak oldukça gereklidir. Bunun için mont, kaban ve ceket gibi kalın kıyafet parçaları tercih edilir. Aynı zamanda aksesuarlar da hava koşullarına uygun şekilde tercih edilir. Kış aylarında genellikle atkı, şal, eldiven ve bere gibi aksesuarlar tercih edilir. Yine çok tercih edilen bir kıyafet parçası da kadın boyunluğu modelleridir. Kadın boyunluğu atkıya oldukça benzeyen bir giyim ürünüdür. Atkıdan farkı, boyunluğun iki ucunun birbirine bağlı olmasıdır. Bu sayede kadın boyunluğu boyna kolaylıkla geçirilir ve düşme ya da kayma gibi sorunlardan da kaçınılmış olur.

Kadın Boyunluğu Modelleri ve Özellikleri

Birçok moda ürünü ve kıyafette de olduğu gibi kadın boyunluklarının da çok farklı modelleri ve bu modellerin farklı özellikleri bulunur. Moda oldukça değişken bir alandır. Bu yüzden farklı şekiller, tarzlar ve materyaller önem teşkil eder. Aksesuarların diğer giyim ürünleri ile uyumlu olması ve kolay kombinlenmesi için bu çeşitlilik önemlidir. Kadın boyunlukları öncelikli olarak bere ve eldivenler ile birlikte kombinlenir. Kış aylarında boyun, kafa ve ellerin üşümemesi için bu ürünlerin hepsi önemlidir. Aynı zamanda sonbahar aylarının sonlarında da iyi görünmek için kullanılabilirler.Kadın boyunlukları aynı zamanda mont ve kabanlar ile de uyum içinde olmalıdır. Boyunluk kadın modelleri genelde örgü ipi ile üretilir. Örgü ipinde kullanılan doğal malzemeler yün, pamuk, keten, ipek ve kaşmirdir. Aynı zamanda polyester gibi yapay ürünler de kullanılabilir. Kadın boyunluk örgü modelleri üretilirken çok farklı örgü tarzları ve şekilleri de kullanılarak desenler oluşturulur. Örgü dışında da kadın boyunluk çeşitleri bulunur. Bunların yaygın bir örneği suni kürk kullanılarak üretilen boyunluklardır. Şal görünümlü kumaş boyunluklar da yine tercih edilen modellerden bir tanesidir. Daha spor modelleri tercih eden kadın kullanıcılar için şişme boyunluk modelleri de oldukça modern duruşları ile dikkat çeker. Kadın boyunluklarını her türlü renkte bulmak mümkündür. Çok farklı mont ve kaban çeşitlerine uyum sağlayacak renkler bulunur. Sonbahar aylarında bordo, yeşil ve kahverengi tonları sıklıkla tercih edilir. Daha sade modelleri tercih edenler için siyah her zaman idealdir. Birçok kadın siyah gibi koyu renk montlar tercih ettiği için bu siyah kadın boyunlukları da iyi görünür. Diğer bir seçenek ise bir zıtlık yaratmak için beyaz gibi açık renkleri tercih edebilir. Kadın boyunluklarının soğuktan korunmak ve iyi görünmek dışında da işlevleri bulunur. Örneğin; tesettürlü kadınların hayatını kolaylaştıran seçenekler de bulunur. Boyunluk kadın tesettür modelleri sayesinde boyun ve omuz bölgeleri rahat bir şekilde kapatılır. Moda dışında kullanılan bir bir ürün ise boyunluk kadın medikal ürünleridir. 

Kadın Boyunluğu Fiyatları

Kadın boyunlukları oldukça uygun fiyatlı kabul edilen giyim ürünleridir. Aksesuar oldukları için diğer birçok giyim ürününe göre uygun fiyatlıdır. Birçok kadın kullanıcı, dolabında birden fazla boyunluk olmasını tercih eder. Farklı renklerdeki mont ve ceketler ile kombinleyecek boyunluklar isteyen kadın kullanıcılar, bu uygun fiyat segmentinden oldukça memnun kalır. Boyunluk kadın modellerinin fiyatlarını etkileyecek birbirinden farklı etmenler bulunur. Öncelikli olarak boyunluğun üretiminde kullanılan materyaller fiyatları doğrudan etkileyebilir. Örgü boyunluklar ve kumaş boyunluklar arasında fiyat farklılıkları olması doğal bir durumdur. Örgü boyunlukların ipinin neyden yapıldığı da bu durumu etkiler. Şişme ve kürk boyunluk modellerinin özel yapıları sebebiyle daha yüksek fiyatlı olması da oldukça beklenen bir durumdur. Boyunluğun ekstra süsleri olması da bazı değişikliklere sebep olabilir. Tüm bu detayları göz önüne alarak kullanıcılar bütçelerine en uygun tercihleri kolaylıkla yapabilir. Kadın boyunluğu satın almak isteyen kullanıcılar, cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğinden faydalanarak hayallerindeki alışverişi kolaylıkla gerçekleştirebilir. 

Kadın Boyunluğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadın boyunluğu satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı konu bulunur. Bu konuların neredeyse hepsi kullanıcıların bireysel tercihleri ile bağlantılıdır. Öncelikle boyunluğun rengi hakkında karar verebilirsiniz. Bu kararda en önemli etmen gardırobunuzdaki diğer kışlık kıyafetlerin renkleridir. Boyunluğunuzu montunuz ve bereniz ile uyumlu tercih ederek oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadın boyunluk modelleri ile ilgili diğer bir önemli seçim ise ürünün üretiminde kullanılan materyaldir. Daha gündelik ve samimi bir görüntü tercih edenler en sık kullanılan örgü modellere yönelebilir. Daha sportif bir ürün tercih edenler ise şişme modelleri değerlendirebilir. Şık modellere yönelmek isteyenlerin ise ilk baktığı seçenek genelde suni kürk ürünlerdir. Süslü modeller isteyenlerin tercih edebileceği püsküllü modeller de bulunur. Kadın boyunluklarının uzunlukları da değişiklik gösterir, Bazı ürünler direkt olarak kafadan geçirilip kullanılır. Bazı ürünleri ise iki defa dolayarak daha salaş bir görüntü elde edilebilir. Tüm bu detaylara dikkat edip kişisel zevklerinizi göz önüne aldıktan sonra sizin için ideal kadın boyunluk modelini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery