Le Jardin Jüpon

En Ucuz Le Jardin Jüpon Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Marka
Le Jardin
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Jüpon nedir? Ne gibi faydaları vardır?

Bu kelime, dilimize Fransızca’dan geçmiştir. Bu ürün, giysilerin, elbiselerin içine giyilen bir çeşit iç eteğidir. Elbiselerin içine giyildiğinde, genellikle elbisenin iç göstermez ve çamaşır dikişleri de görünmez. Özellikle yaz aylarında giyilen ince elbiseler, gün ışığında iç gösterir. Bazı ince elbiselerin içinde bir kat daha bulunur, ancak yoksa bu tür elbiseleri giyerken iç elbise veya etekle giymek daha iyi bir görüntü sağlar. Bu ürünün bir diğer faydası da eteklerin yürürken yukarıya doğru toplanması ve dönmesini engelliyor olmasıdır. Elbise, tenimiz yerine jüpon ile temas eder ve kumaşı oldukça kaygan olduğu için rahatça hareket eder ve toplanmaz. Ayrıca yine yaz aylarında oluşan teri emerek, daha rahat ve ferah hareket imkanı sağlar. Genellikle, beyaz, siyah ve ten rengi olarak kullanılırlar. Açık renkli giysilerin içine beyaz ve ten rengi olan, koyu renkli giysilerin içine ise siyah kumaştan üretilmiş olan iç etekler giyilir.

Jüpon seçimi nasıl yapılır? Nasıl giyilir?

Bu ürünleri giyerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de iç eteğin boyunun doğru seçilmesidir. Uzun eteklerin içine giyilen kısa iç etekler, çamaşır dikişlerini gizlemeye yardımcı olsa da kendi bitim yeri, bir iz halinde uzun etekten görünür. Bu nedenle, uzun eteklerle, kısa iç etek yerine uzun iç etek kullanmak, daha kullanışlı olur. Bazı bayanlar, satın aldıkları iç eteği, eğer sürekli olarak belirli bir etek ile kullanacaklarsa, bu iki eteği dikiş yerlerinden birbirlerine tuttururlar. Böylece giyip çıkartırken daha büyük kolaylık olur. İç etek, genellikle dikişsiz kumaştan yapılır. Böylece altına giyildiği eteğin üzerinde iz yapmaz, çamaşır izlerini de mümkün olduğunca gizlerler. Bu tip eteklerle, ince ve dikişsiz çamaşırlar kullanmak faydalı olur.

Jüpon fiyatları ne kadardır?

İç etek fiyatları, ürünün markasına, özelliklerine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Le Jardin ve Anıl marka en ucuz jüpon etek modellerini, cimri.com sitesinde, kadın iç giyim / çamaşır kategorisi altında yer alan, jüpon sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, iç etek çeşitlerini karşılaştırabilirsiniz.