Jartiyer

Jartiyer Fiyatları

79 Ürün gösteriliyor.
Jartiyer fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Jartiyer modelleri ve Jartiyer fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Jartiyer kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Penti, Merry See, Doreanse, Sistina, NBB. 79 adet Jartiyer fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Sistina 800 Fantazi Jartiyer Takım

Sistina 800 Fantazi Jartiyer Takım

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Jartiyer Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Jartiyer markası:

2021 yılı Jartiyer Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 79 Jartiyer modeli içerisinde en ucuz Jartiyer fiyatı 7.89 TL iken, en yüksek Jartiyer fiyatı 179.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jartiyer fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Jartiyer fiyatı ise 53.13 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Jartiyer

Giyim sektöründe kadın kıyafetleri oldukça çeşitlilik gösterir. Dış giyim, ev giyim ve iç giyim gibi temel kategorilerin altında birçok farklı kullanım alanına uygun ürün çeşidi bulunur. Jartiyer bu ürün çeşitleri içerisinde kadın iç giyim ve iç çamaşırı kategorilerinde satışa sunulur. Jartiyer çoraplar etekler ile kombinlenerek modanın farklı akımlarını deneyimlemek için kullanılabilir. Jartiyer çorapların çok farklı model ve tasarımda ürün çeşitleri vardır. Jartiyerler iç çamaşırı kategorisinde yer alması sebebiyle gecelik modelleri ile de kullanılır. Bu ürünün birçok farklı kategori ile uyumlu olarak kullanılıyor olması ona geniş bir kullanım alanı da yaratır. Dolayısıyla jartiyer hem iç giyim hem de kadın giyim ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Gecelikler ile birlikte kullanılan jartiyer modellerinde kumaş tiplerine bağlı olarak ürünlerin tasarımları da farklılık gösterir. Günümüzde online satış ağlarının geniş bir kullanıcı kapasitesine sahip olmasıyla birlikte aynı çizgide satış gücünde de bir genişletilmeye gidilir. Online satış ağları üzerinden jartiyer üreten firmalara Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilir.   

Jartiyer Modelleri

Jartiyer modelleri kullanım alanına ve kumaş türüne göre farklı tasarımlara üretilerek kullanıcının beğenisine sunulur. Gündelik hayatta jartiyerler çorap olarak kıyafetlerle kombin edilerek kullanılabilir. Bunun yanı sıra jartiyer çorapları gecelikler ile birlikte takım olarak da kullanılabilir. Kadınlar tarafından en çok tercih edilen gecelik takımları jartiyerli gecelik modelleri olarak ön plana çıkar. Geniş bir beden aralığında ve tasarım seçenekleri içerisinde üretilen bu ürünler birçok farklı beğeniye ve kişiye de hitap eder. Böylelikle ürünler geniş bir satış kitlesine de kolaylıkla ulaşır. Jartiyer modellerinde en çok tercih edilen kumaş türleri tüllü ve file tasarımlardır. File geceliğe kattığı farklı görünüm dolayısıyla hem dikkat çekici hem de yenilikçi bir tarz sunar. Jartiyerli çorap ve jartiyerli gecelik setlerinde renk seçenekleri bakımından da kullanıcıya geniş bir yelpaze sunulur. Gecelik modellerinde en çok tercih edilen renk seçenekleri arasında kırmızı ve beyaz bulunur. Jartiyerli takımlar kullanıcılar tarafından da kombinlenebildiği gibi markalar tarafından da set halinde tüm ürünler tek bir paket içerisinde satışa konulur. Jartiyer takımları sütyen, külot ve jartiyer olarak 3 parçadan oluşur. Kostüm şeklinde jartiyer takımları da bulunur. Ürünlerin etekli eteksiz, dantelli ya da dantelsiz birçok farklı tasarımı vardır. Jartiyer setlerinin içerisindeki ürünlerin zarar görmemesi adına çamaşır makinesinde yıkanırken dikkat edilmesi gerekir. Bunun beraberinde ürünlerin kullanma talimatında bulunan adımlara göre yıkanması da kullanımı sonrası için kolaylık yaratır. Cimri.com’da ürünlerin modellerine dair daha fazla bilgiye ulaşılabilir. Ürünlerin kumaş türleri de kullanıcılar tarafından merak edilen özellikler arasında yer alır. Tekstil ürünlerinde kullanılan jartiyer kumaşları iç çamaşırı kumaşları ile uyumlu olması açısından benzer materyal tiplerinde üretilir. Böylelikle ürünler set halinde bütün bir uyumu da beraberinde getirir. File şeklindeki şarjiyer çoraplarda kullanıcılar tarafından hem gecelikler ile birlikte hem de gece kombinleri ile birlikte kullanılabilir. Jartiyer bedenler ayak numaraları ile ölçümlenerek satışa sunulur. Bunun haricinde ise jartiyer takımları beden ölçüleri ile satışa sunulur. Ürünlerin beden ölçüm tablolarına ürün açıklama bilgilerinden ulaşılabilir.     

Jartiyer Fiyatları

Jartiyer fiyatları ürünlerin modellerine bağlı olarak geniş bir aralıkta belirlenir. Jartiyer modelleri içerisinde en uygun fiyatlı ürünler jartiyerli çoraplar olarak ön plana çıkar. Jartiyer takımlarının fiyatları ise ürünlerin tasarımlarına ve parça sayısına göre değişiklik gösterir. Jartiyer satın alırken ürünlerin fiyatlarının yanı sıra kumaş kalitesine de dikkat etmek gerekir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak satın almak için Cimri.com üzerinden ürün araştırması yapılabilir. Jartiyer modelleri birçok online satış mağazasının iç giyim ve kadın giyim kategorilerinde satışa sunulur. Ürünlerin fiyatları mecralara bağlı olarak da farklılık gösterdiği için satın alma aşamasında fiyat karşılaştırması yapmak gerekir. Böylelikle uygun fiyatlı alışverişler de yapılabilir. Jartiyer takımlarında renk seçenekleri arasında da fiyat farkı gözlemlenebilir. Beden ölçülerinde de tek kalan bedenlerin fiyatları indirim ve kampanya dönemlerinde uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Dantelli çoraplar fileli çoraplara göre daha uygun fiyatlıdır. Jartiyer takımları set olarak satın alındığında da daha uygun fiyata gelir. Ürünleri satın alırken paket içeriklerine göre fiyatlandırmaları kıyaslanabilir.  

Jartiyer Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jartiyerli takım satın alırken ürünlerin kumaş tiplerine, tasarımlarına ve takım içerisindeki ürünlere dikkat ederek seçenekler arasında tercih yapmak gerekir. Bunun yanı sıra Cimri.com’da yer alan kullanıcı yorumları da ürünler arasında karar vermeye yardımcı olur. Kullanıcılar kimi zaman beden seçimlerini yaparken kararsız kalabilir. Ürünü daha önceden satın alan kişilerin beden ölçülerine dair detaylı yorumları ürünü satın alacak yeni kişilere de referans niteliğinde bilgiler olur. Bunun yanı sıra Cimri.com’da ürün puanlama cetveli de yer alır. Buradan da ürünlerin genel değerlendirmesine ulaşılabilir. Cimri.com kullanıcılar bunlar gibi birçok hizmet sunar. Jartiyerli çorap ve jartiyer takımlarının satın alınmasından önce Cimri.com üzerinden detaylı bilgi taraması yapılabilir. Sitenin kolay ve kullanışlı arayüzü herkes tarafından kullanılabilirliğini de artırır. Günün fırsatları ve kampayanlar gibi sekmeler üzerinden de jartiyer modellerine dair daha uygun fiyatlı alışverişlere ilk adım atılabilir. Üstelik Cimri.com’a üye olarak tüm bu fırsatlardan anında da haberdar olunabilir.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery