track source
track source

İkaz / Uyarı Levhası

İkaz / Uyarı Levhası Fiyatları

449 Ürün gösteriliyor.
İkaz / Uyarı Levhası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İkaz / Uyarı Levhası modelleri ve İkaz / Uyarı Levhası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İkaz / Uyarı Levhası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Trixie, Fantom, Dyo, Panda. 449 adet İkaz / Uyarı Levhası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Evim Shopping Esnek Şerit Ayırıcı Delinatör 450 mm Uyarı Levhası

Evim Shopping Esnek Şerit Ayırıcı Delinatör 450 mm Uyarı Levhası

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İkaz / Uyarı Levhası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 İkaz / Uyarı Levhası markası:

2021 yılı İkaz / Uyarı Levhası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 449 İkaz / Uyarı Levhası modeli içerisinde en ucuz İkaz / Uyarı Levhası fiyatı 1.95 TL iken, en yüksek İkaz / Uyarı Levhası fiyatı 27029.19 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İkaz / Uyarı Levhası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama İkaz / Uyarı Levhası fiyatı ise 15.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan İkaz / Uyarı Levhası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Uyarı Levhası

Uyarı levhaları; trafik, çevre ve iş olarak farklı uyarı ihtiyaçlarını giderebilmek için kullanılır. Uyarı levhaları, inşaat alanlarında çok fazla kullanılır. Kurum veya şirket çalışanlarını olası kazalardan korunmak işverenlerin sorumluluğundadır. Anayasa üzerinde de hem iş sağlığına hem de trafik ve çevre güvenli için kanunlar bulunmakla birlikte herkesin bu kurallara ve kanunlar gereğince konulması şart olan uyarı levhalarına uyması gerekir. Bu amaç doğrultusunda okullarda öğrencilere, iş yerlerinde, çalışanlara ve sürücü kurslarındaki şoför adaylarına kadar bilgilendirici ikazları uyulması gerektiği anlatılarak bir dizi önlemler alınır. Günlük hayatta uyulması gereken önlemler arasında ikaz uyarı levhası, dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Uyarıcı levhalar bulundukları alanlarda oluşabilecek risklere ve problemlere karşı bireyi uyaracak nitelik taşıyan bilgilendirici levha ve tabelalara verilen isimdir. Uyulmayan kurallar sonucunda pek çok insan kendini ve çevresindekileri tehlikeye sokar. Uyarı levhaları, trafikten çevreye çevreden işe kadar pek çok farklı alanlarda riskin oluşabileceği her durumda bulunması gereken levhalardandır.

Uyarı Levhası Modelleri

Uyarı levhaları kullanım alanına göre farklılık göstermekle birlikte pek çok farklı amaca hizmet edebilir. Uyarı levhaları oluşabilecek her türlü risk ve probleme karşı insanları bilgilendirmek için kullanılır. Bu levhalardan biri olan iş güvenliği ürünleri arasında bulunan uyarı levhaları ise iş ortamında oluşabilecek risklere karşı çalışanların güvenliğini korumak için belirli alanlara koyulur. İş kazaları sonucunda her yıl bir sürü çalışan hayatını kaybetmekte ya da çok ciddi yaralar alır. İş güvenliği uyarı levhaları bu sorunu ortadan kaldırmaya yönelik işverenlerin aldığı önemli tedbirler arasında bulunur. İşverenler, kanunlara göre çalışanlarını risklere karşı bilgilendirmek ve uyarı levhalarını riskin olduğu bölmelere koymak zorundadır. İş güvenliği levhaları pek çok yer için uygun olacak bu uyarıları üzerinde taşır. Aynı zamanda iş güvenliği için üretilen levhalar inşaat ve şantiye gibi alanlardan plazalara kadar riskin oluşabileceği hemen hemen her yerde bulunması gerekir. Pek çok farklı iş arasında farklı risk ya da tehlikeler olur. Plaza gibi işyerlerinde risk daha azken inşaatın yaşandığı şantiyelerde daha fazla güvenlik önlemleri ve uyarı levhaları kullanılmalıdır. Bu nedenle çalışma alanlarına ve işe uygun uyarı levhaları bulundurulması zorunludur. Uyarı levhaları birbirinden oldukça farklı işaret, sembol ve yazılar içerir. İşyerlerinde sıklıkla kullanılan levhalardan sık kullanılanlar genellikle koruyucu kask takılmasının, acil toplanma alanlarının gösterilmesinin ve yangın hakkında bilgi veren levhalar gibi çeşitleridir. Spesifik olarak bulunan uyarı levhaları da genellikle trafiklerde kullanır. Her şoförün bilmesi gereken bu kurallar can kaybı yaşanmaması için oldukça elzemdir. Sürücüden kaynaklı kazalar genellikle uyarı levhalarına uyulmamasından meydana gelir. Uyarı levhaları doğru yerlere konumlandırıldığı zaman hayati önem arz eder. Bu yüzden riskli bölgelerde bulunması gereken levhalar bununla birlikte doğru yerlere yerleştirilmek de  zorundadır. Trafiklerde sıklıkla kullanılan bir diğer uyarı levhası ise dur uyarı levhasıdır. Bu uyarı levhasına uyulması trafiğin daha güvenilir bir hale gelmesi için oldukça elzemdir. Farklı çeşitlerde ve farklı amaçlara hizmet edebilmesi için üretilen uyarı levhaları işyerlerinde ve trafikte kullanılması zorunlu levhalardandır.

Uyarı Levhası Fiyatları

Uyarı levhaları, sıklıkla can güvenliğini en aza indirebilmek ve kişileri bilgilendirmek için üretilmiş ürünlerdir. Kullanım alanlarına uygun olarak üretilen uyarı levhaları farklı şekillerde satışa sunulur. Hizmet ettiği amaç bakımından da değişiklik göstermekle birlikte uyarı levhaları fiyatı da aynı şekilde değişiklik gösterir. İhtiyaca ve özelliklere göre çeşit çokluğu ile üretildiği için uyarı levhaları fiyatları da bu yönde farklılık gösterir. İhtiyacınıza en uygun olacak uyarı levhalarından birini tercih etmeden önce piyasada bu konuda genel fiyat araştırması yapmanızda istediğiniz ürünü uygun fiyata bulabilmeniz için önemlidir. İkaz uyarı levhası fiyatları genellikle herkesin ulaşabileceği aralıklarda bulunur. Köpek çıkartması olan uyarı levhaları ise mülkünü korumak isteyenlerin ya da bulunan yerde yabancılara karşı saldırgan olan bir köpek olduğunu bildirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği levhalardandır. Aynı zamanda satın almak istediğiniz uyarı levhasının reflektörlü olup olmaması da fiyat konusunda ciddi rol oynar. Siz de birçok markanın ürettiği uyarı levhalarından birine karar vermek ve uyarı levhaları arasında fiyat kıyaslaması yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uyarı Levhası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uyarı levhası çeşitleri, hizmet ettiği duruma ve  özelliklerine göre pek çok farklı alternatifler şeklinde piyasada bulunur. Uyarı levhaları; evlerde, trafikte, işyerinde ve  inşaat alanlarında insanların hayatını riske atacak durum karşısında haberleri olması açısından uyarı niteliğinde bulunur. İnsanları uyarmanın en kolay yolu olan uyarı levhası modelleri bu açıdan da sıklıkla tercih edilir. Satın alacağınız uyarı levhası kuruluma hazır bir şekilde geldiği için de çok kolay bir şekilde monte edebilirsiniz.  İster reflektörlü ister reflektörsüz bir şekilde levha tercihinde bulunabilirsiniz.  Reflektörlü uyarı levhası satın almak hava karardığı zaman daha iyi bir kullanım kolaylığı sağlaması açısından da önemlidir. Hava kararırsa bile insanları tehlikelere karşı uyaran reflektörlü uyarı levhaları bu açıdan diğer levhaların özelliklerine göre daha çok tercih edilir. Dilerseniz bu ürünü seçerek sabah-akşam uyarı levhası sayesinde çevrenizdeki insanların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Trafikte ya da inşaat alanlarında kullanılan uyarı levhaları genellikle koni ya da duba aparatı ile birlikte satışa sunulur. Bu ikaz tabelası aparatlarından birini tercih etmenizde kullanım açısından daha rahat bir olanak sağlayacaktır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery