track source
track source

Hoppala

Hoppala Fiyatları

17 Ürün gösteriliyor.
Hoppala fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Kanguru Fiyatları
 • Kapı Durdurucu Fiyatları
 • Klozet Adaptörü Fiyatları
 • Mama Isı Ölçer Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Hoppala Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hoppala markası:

  En Çok İncelenen Hoppala Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Hoppala Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 17 Hoppala modeli içerisinde en ucuz Hoppala fiyatı 85.41 TL iken, en yüksek Hoppala fiyatı 753.48 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hoppala fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hoppala fiyatı ise 209.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Hoppala Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Sunny Baby 620 Tiamo Lacivert Oyun Parkı
  Sunny Baby 620 Tiamo Lacivert Oyun Parkı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
  YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Pilsan Mutlu Dino Kaydırak ve Salıncak
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Hoppala

  Hoppala ürünleri bebeğinizin oyun oynaması ve bacak kaslarının güçlenmesi için tasarlanmıştır. Bebeğiniz her geçen gün büyümekte ve siz onu taşımakta zorlanıyorsanız, hoppala alarak bebeğinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bebeğinize uygun olarak tasarlanan zıp zıp modelleri uygun ve avantajlı fiyatlarla sizi bekler. Farklı ihtiyaçlar için özel olarak tasarlanan bu modeller, bebeğinizin kilo ağırlığı arttıkça zorlandığınız durumlarda en büyük yardımcınız konumundadır. Uzun süreler boyunca bu ürünlerden faydalanmak size büyük kolaylıklar sağlar. Bebeğiniz bu ürün ile oyunlar oynarken aynı zamanda siz de ona eşlik edebilir, bebeğinizle beraber oynayabilirsiniz. Bu ürünlerin renk çeşitleri çok sayıdadır ve erkek bebekler için genellikle mavi hoppala, kız bebekler için pembe hoppala, her iki cinsiyet kullanımı için de kırmızı hoppala kullanılır. Bu ürünler arasında ihtiyacınıza göre farklı tasarımlardaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Cıvıl cıvıl tasarıma sahip olan bu ürünler, bebeğinizin dikkatini çekmek üzere tasarlanmıştır. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin rahatlıkla hareket etmesini izleyebilir, ona eşlik edebilirsiniz.

  Hoppala Modelleri ve Özellikleri

  Hoppala ürün çeşitliliği çok fazladır ve çeşitlilik özellik bazında sağlanabildiği gibi marka bazında da sağlanır. Örneğin Prego hoppala markası, bu ürünü üreten markalardan bir tanesidir ve ürün yelpazesi çok geniştir. Ürünlerden birisi Prego 5055 zappy hoppala aktivite merkezi yeşil ürünüdür. Oyuncaklı üst tablası ile çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde oyun oynaması sağlanacaktır. Bunun haricinde 360 derece dönebilen koltuk sayesinde kolay kullanım imkanı vardır. Eğlenceli bar kısmı çeşitli oyuncaklarla donatılmıştır. Müzik kutusu vardır ve çocuğunuz bu müziklerle farklı bir eğlencenin tadını çıkarabilir. Sağlam ve elastik yapısı sayesinde çocuğunuz daha güvenli bir şekilde zıplayacaktır. Aynı zamanda yine sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. 6 - 24 ay aralığındaki bebekler rahatlıkla kullanılabilir. Maksimum 15 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. 5.7 kilogram ağırlığı ile kolayca taşınabilir. Markalardan bir diğeri hoppala Pilsan markasıdır. Bu markaya ait birçok ürün bulunur ve bu ürünler arasında ihtiyacınıza yönelik olarak tercihte bulunabilirsiniz. 4 - 24 ay kullanım aralığına sahip olan bu ürün, maksimum 12 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Bu nedenle hoppala salıncak ürünlerinde bu ağırlığı aşmamaya özen gösteriniz. Ergonomik kılıfı nedeniyle çocuğunuz güvenli bir şekilde zıplayabilir. Yükseklik ayarı sayesinde çocuğunuza göre bir ayarlama yapabilirsiniz. Kolay montajı sayesinde dilediğiniz her yere bu ürünü yerleştirebilirsiniz. Yay ve kemer kısmı test edilmiştir ve ilgili test işlemlerinden başarı ile çıkmıştır. Kancalı kilit sistemi sayesinde yine güvenli bir şekilde zıplama faaliyeti yürütülebilir. Emniyetli ve güvenli olan bu ürün, çocuğunuzun bacak kası gelişimine yardımcı olacak ve oyun oynama zevkine katkıda bulunacaktır. Görüldüğü üzere hoppala modelleri çok çeşitlidir ve bu çeşitlilik sayesinde rahat bir seçim yapabilirsiniz. Çeşitliliğin çok olması size bazı avantajlar sağlayacaktır. Özellikle cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat takibi sayesinde avantajları en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Cimri.com basit yapısı sayesinde karşılaştırma işlemlerini en kolay bir şekilde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

  Hoppala Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Hoppala ürünü satın almadan önce ihtiyaçları belirleyerek işlerinizi oldukça kolay hale getirebilirsiniz. Özellikle bebeğinize uygun bir hoppala seçimi yapmak durumundasınız. Bu nedenle ürün incelemelerini ve araştırmalarını sıkı bir şekilde yapmalısınız. Bunun haricinde ilk olarak ürünün emniyetli ve güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Özellikle test edilmiş bir güvenlik sisteminin yer alması, bu ürünlerde çok önemlidir. Sonuç olarak bebeğiniz için aldığınız bu ürün çok önemlidir ve ilgili test işlemlerinin başarı ile sonuçlanmış olması gerekir. Buradan hareketle dikkat edeceğiniz ilk özellik ürünün emniyet sisteminin yeterli olup olmamasıdır. Daha sonraki aşamalarda ürünün kalitesine dikkat edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ürünler daha güvenli olacaktır ve çabuk yıpranmayacaktır. Bu nedenle siz de kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünleri tercih ediniz ve bu özelliğe dikkat ediniz. Son olarak ürünün dayanıklılığı, dikkat edilmesi gereken bir diğer unsurdur. Dayanıklılık arttıkça bebeğiniz daha güvenli bir şekilde zıplama faaliyetini gerçekleştirecektir. Güvenlik önlemlerinin yetersiz olması durumunda çocuğunuz olumsuz bazı kazalara maruz kalabilir. Bundan dolayı bütün bu özellikler çok önemlidir ve dikkat edilmesi gerekir.

  Hoppala Fiyatları

  Fiyatları belirleyen pek çok faktör olsa da malzeme kalitesi bu faktörlerin başında gelir. Malzeme kalitesi direkt olarak hoppala fiyatlarını belirler ve etkiler. Malzeme kalitesi arttıkça fiyat artış gösterecektir fakat bu, size uzun süreli kullanım imkanı sağlayacaktır. Firmaların üstlenmiş olduğu maliyetler, fiyatı etkileyen bir diğer faktör olarak yerini alır. Maliyetlerde yaşanacak artışlar, fiyatları da arttıracaktır. Fiyatları etkileyen sonraki faktör ürünün yanında ek olarak gelen oyuncaklar, müzik kutusu gibi özelliklerdir. Her özellik eklemesinde fiyatlar da artış gösterecektir. Bir sonraki faktör dayanıklılık faktörüdür. Dayanıklılık arttıkça fiyatlar da artacaktır ve dayanıklı ürünleri tercih etmeniz durumunda bebeğiniz daha güvenli bir şekilde zıplama gerçekleştirecektir. Bu nedenle siz de ürün tercih ederken ucuza kaçarak kaliteden ve dayanıklılıktan asla ödün vermemelisiniz. Son olarak satışı gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar, indirimler gibi ekstra durumlar, fiyat üzerinden azaltıcı etki sağlayacaktır. Fiyatları takip ederek en uygun ve en ucuz ürünü bulabilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery