track source
track source
  • Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi ürününün 5 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Baby&Me Hijyenik Pedler ve Tamponlar fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 8 fiyat bulunduruyor.
http://www.n11.com

baby&me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet

Hayat Sana Gelir
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
Sponsor
23,98 TL
2,40 TL/adet
http://www.gittigidiyor.com/

Ebebek Baby Me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet

Akbank Axess ile 75 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
Sponsor
23,98 TL
2,40 TL/adet
http://www.hepsiburada.com
ebebek

Baby&Me Lohusa Pedi 10 Adet

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
4 Günde Kargo
En Ucuz
16,14 TL
1,61 TL/adet
https://www.trendyol.com/
e-bebek

Baby&Me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet 8680075430708

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
+ 8,99 TL Kargo
1 Günde Kargo
16,99 TL
1,70 TL/adet
https://www.trendyol.com/
e-bebek

Baby&Me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet 8680075430708

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
+ 8,99 TL Kargo
1 Günde Kargo
16,99 TL
1,70 TL/adet
https://www.amazon.com.tr
ebebek

baby me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet

İlk Siparişinizde Kargo Bedava
+ 4,90 TL Kargo
Aynı Gün Kargo
23,98 TL
2,40 TL/adet
https://www.trendyol.com/
Happy Baby Shop

Baby&Me Lohusa Pedi Büyük Boy 10 Adet BAE-20078

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
+ 8,99 TL Kargo
1 Günde Kargo
25,95 TL
2,59 TL/adet
http://www.hepsiburada.com
Aslıhane

Baby&Me Lohusa Pedi 10'lu

Türkiye’de İlk Defa Alışveriş Kredisi Burada
+ Kargo Ücreti
Aynı Gün Kargo
35,06 TL
3,51 TL/adet

Ürün Özellikleri

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi Özellikleri ve Detayları

  • Özellikler
  • Ürün TipiPed
  • Adet10 Adet

Yorumlar

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

07.05.2021Yazan:Editor Admin

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi

Baby&Me markası EBebek firması çatısı altında bulunuyor. Anne ve bebekler için kullanım rahatlığı sağlamayı hedefleyen marka, “Bebeğinizin yumuşacık cildi için baby me!” sloganını kullanıyor. Marka; yeni doğan, bebek, anne kategorileri altında pek çok ürün çeşidine sahip. Ortaya çıkan gereklilikler doğrultusunda da inovatif ürünler üretmeye devam ediyor. Bunlardan biri de anneler için olan, içerisinde 10 adet bulunan lohusa pedi. Üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen, emiciliği ve vücuda uyumluluğu yüksek Baby&Me lohusa pedi hakkında Cimri.com ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ürünü alternatifleri ile karşılaştırabilir, güncel satış fiyatlarını tek bir sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi Özellikleri

Öncelikli olarak lohusa dönemindeki kadınların yoğun adet dönemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan Baby&Me lohusa pedi özellikleri incelendiğinde sadece adet dönemlerinde değil, idrar kaçırma durumlarında da kullanılabileceği görülüyor. Özellikle sıkışma tarzındaki idrar kaçırmalarda(urge inkontinans) rahatlıkla ve güvenle kullanılabileceği belirtiliyor. Baby&Me lohusa pedi, özellikle ilerleyen yaşla beraber idrar kaçırma problemi oluşan kişilerin sosyal yaşantısına etki ederek, bulundukları ortamda özgüvenli ve konforlu hissetmelerine destek oluyor. Ayrıca, içeriğinde yüksek emici tanecikler bulunan lohusa pedi, yoğun geçen adet dönemlerinde diğer hijyenik pedlere oranla daha fazla emme gücüne sahip olabiliyor. Yoğun gerçekleşen kanama ya da idrar sızıntılarının hızlıca emilerek jel forma dönüştürülmesini sağlıyor. Böylece bakteri oluşumu ve istenmeyen kokuların oluşmasının önüne geçmeyi hedefliyor. Kenar lastikleri anatomik bir şekil kazandırarak vücuda uyumlu hale gelmesine destek oluyor. Yapışkan şerit ise çamaşırı sıkıca tutarak kaymaların önüne geçerek sızıntıları engellemeyi amaçlıyor. Bir paketinde 10 adet bulunan ped, yüksek kapasiteli selüloz tabakası ve emici tanecikler sayesinde kuruluk hissi vererek sosyal yaşamları da iyileştirmeye destek oluyor.

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi Fiyatları

Milyonlarca üründe olduğu gibi kadın bakım ürünleri konusunda da Cimri.com’dan yardım alabilirsiniz. Ön araştırmasını yaptığınız ya da cazip fiyat ile bulduğunuz an satın almayı düşündüğünüz ürünün fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Tek bir ekran üzerinde, Baby&Me markalı ürün satışını yapmakta olan pek çok mağazanın fiyatlarını listeleyebiliyorsunuz. Markaya ait pamuk, ıslak mendil gibi ürün çeşitlerini ekranda görmek istemediğiniz takdirde filtrelemeleri kullanarak araştırmakta olduğunuz Baby&Me lohusa pedi fiyatlarına Cimri.com ile ulaşabiliyorsunuz. Yüzlerce mağazada yer alan Baby&Me lohusa pedi fiyatlarını tek bir sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz. Böylelikle daha kolay fiyat araştırması yapabilir ve aramış olduğunuz ürüne pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyat ile tercih ettiğiniz lohusa pedi ya da diğer hijyen ürünlerini “Mağazaya Git” butonuna tıklayarak Cimri.com yönlendirmesi ile online satış mağazasından direkt olarak satın alabilirsiniz. Fiyat analiz grafiği sayesinde, incelemekte olduğunuz ürünün sayfasından ayrılmadan son 90 gün içerisinde ürünün fiyatındaki değişime göz atabilirsiniz. Fiyatları, ürün için belirlediğiniz bütçeye göre filtreleyip mağaza sayısını azaltabilirsiniz ya da ürünün fiyatını takipte kalmak için üyelik girişi yapıp fiyat alarmı kurabilirsiniz.

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi İndirim ve Kampanyaları

Ön araştırmasını yaptığınız ürünün indirim seçeneklerini Cimri.com rehberliğinde takipte kalabilirsiniz. Cimri.com ile kategori genelinde ya da marka bazında bir araştırma gerçekleştirerek indirim ve kampanya seçeneklerine rahatça ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerine ait kampanyaları ve Baby&Me lohusa pedi indirimlerini Cimri.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Cimri.com’ un indirimli ürünler ve kampanyalı ürünler sayfasına tıklayarak avantajlı satın almalar gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalar bölümünü ziyaret ederek Baby&Me markasına ait herhangi bir indirim kuponu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Günün fırsatları kategorisi ile 24 saat geçerli olan ürün indirimlerini ve kampanyalarını gözlemleyebilirsiniz. Cimri.com üyeliğiniz ile sisteme giriş yaparak ilgilendiğiniz ürünü favori listenize ekleyebilir böylelikle kampanya ve indirimlerinden anında haberdar olabilirsiniz. İlerleyen süreçte hediye olarak almayı düşündüğünüz ürünler için de favori listesi oluşturarak avantajlı fiyat ile hediyeler alabilirsiniz.

Baby&Me 10 Adet Lohusa Pedi Tüm Özellikleri ile Cimri.com’da İncelenir!

Farklı kategorilerde olduğu gibi kişisel bakım ve hijyen ürünlerinde de Cimri.com rehberliğinde avantajlı fiyatlara erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız ürün ile ilgili detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Kategori bazında ya da marka seçenekleri arasında kolaylıkla filtreleme yapabilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden inceleme fırsatı bulabildiğiniz lohusa pedi için indirim, kampanya, fiyat kısımlarını anlık olarak görüntüleyebilir o an için güncel avantajlı fiyatı görebilirsiniz. Aynı zamanda lohusa pedi ile ilgili yorumlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cimri.com üzerinden Baby&Me lohusa pedi yorumlarına ya da kullanıcıların memnuniyet derecelerine göz atabilirsiniz. Cimri’nin Seçimi bölümünde yer alan benzer ya da tamamlayıcı ürünleri değerlendirerek zamandan ve bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. Dilediğiniz ürünler için Cimri.com üyelik girişi yaptıktan sonra fiyat alarmı kurabilir, avantajlı fiyatlar ile alışveriş yapma deneyimlerinizi arttırabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz alışverişler sonrasında ürünler ile ilgili deneyimlerinizi yorumlar ve memnuniyet derecenizi diğer kullanıcılara da yol gösterebilmek adına Cimri.com üzerinden paylaşabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Mustela Bust Firming Serum 75 ml Göğüs Bakımı
Mustela Bust Firming Serum 75 ml Göğüs Bakımı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery