Güneş Ürünleri

En Ucuz Güneş Ürünleri Fiyatları

1197 ürün gösteriliyor.
Güneş Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güneş Ürünleri modelleri ve Güneş Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güneş Ürünleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Güneş Kremleri ve Losyonları, Bebek Güneş Kremi, Bronzlaştırıcılar, Güneş Sonrası Kremler ve Losyonları. 1197 adet Güneş Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Güneş Ürünleri Nelerdir?

Yaz mevsimi geldiğinde güneş ışınları dünyaya daha dik açıyla vururlar ve bulutlar da gökyüzünden neredeyse tamamen çekildiğinden, yoğun bir güneşe maruz kalırsınız. Güneşin hem vücuda hem cilde çok faydası vardır fakat her şeyin olduğu gibi onun da fazlası zarardır. En çok tercih edilen ürün ise güneş kremleri ve losyonları olarak bilinmektedir. Losyonlar, su içerisine yağın damlatılmasıyla meydana gelir, yani su oranı o derece fazladır ve bu nedenle serinletici etkiye sahiptirler. Bu yüzden de yaz aylarında çokça tercih edilirler. Losyonlar daha hafiftir, yağsızdır ve cilt tarafından kolayca emilirler. Su formunda olmalarından dolayı genelde şişelerde satılırlar. Kremler ise, tam tersi, yağ içerisine karıştırılan su damlacıkları olarak düşünülebilir. Bu nedenle kıvamı daha yoğundur ve genelde kavanozlarda satılır. Losyonlar, kremlere nazaran daha kaygandır. Pudra, losyon, krem gibi çeşitli bronzlaştırıcı ürünler vardır. Bronzlaştırıcı pudralar, genellikle yüz bölgesine uygulanır. Cilt renginin bir iki ton koyulaşmasını sağlar. Genellikle yaz aylarında kullanılır. Pudralar, makyaj temizleme losyonları veya sabunla yıkandığında çıkar. Bunun yanı sıra bronzlaştırıcı allıklar da mevcuttur. Bu fondötenler, likit yapıda olup hem vücut hem de yüz için farklı dokularda üretilirler. Vücut için olanları, elbiselere bulaşmayacak şekilde cilt tarafından emilecek kıvamdadır. Yüz için kullanılan bronzlaştırıcı fondötenler ise su sabun, makyaj temizleme losyonları, yüz köpükleri ile kolayca çıkartılabilir. Güneşlendikten sonra cildiniz yıprandığı için güneş sonrası kremler ve losyonları da kullanabilirsiniz. Sizde tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız sağlık, bakım, kozmetik kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Güneş Kremi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güneş kremi alırken en önemli nokta cilt tipinizdir. Kuru, yağlı ya da normal bir cilt tipiniz varsa buna göre krem almanızda fayda vardır. İkinci dikkat edilmesi gereken nokta ise UVA ya da UVB korumalı ürünler olmasına özen göstermelisiniz. En az 15 faktörlü krem kullanmanız önerilmektedir. Ten renginiz açık ise 30 faktörlü tercih etmelisiniz. Ayrıca kullanırken son kullanım tarihini mutlaka kontrol etmelisiniz.

Güneş Kremi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Güneş kreminin en önemli faydaları arasında yer alan cilt kanserinden korumasıdır. Güneş ışınlarının direkt olarak vücuda işlenmemesini sağladığı için kansere engel olmaktadır. Güneş lekelerinin olmamasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra cildinizin erkenden kırışmamasını sağlamaktadır. Güneş yanıklarının önüne geçerek cildinizi korumaktadır.

Güneş Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Güneş ürünlerinin fiyat aralıkları marka ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Güneş kremleri ve losyonları 10 TL - 350 TL, bronzlaştırıcılar 10 TL - 300 TL ve güneş sonrası kremler ve losyonları ise 20 TL - 500 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.