track source
track source
Organicum Organic Bronzing Oil 125 ml Organik Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Organicum Organic Bronzing Oil 125 ml Organik Bronzlaştırıcı Güneş Yağı

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bronzlaştırıcılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bronzlaştırıcılar markası:

2021 yılı Bronzlaştırıcılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 120 Bronzlaştırıcılar modeli içerisinde en ucuz Bronzlaştırıcılar fiyatı 9.0 TL iken, en yüksek Bronzlaştırıcılar fiyatı 368.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bronzlaştırıcılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Bronzlaştırıcılar fiyatı ise 144.17 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bronzlaştırıcılar Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Sebamed Sun 75 ml Spf50+ Güneş Koruyucu Krem
Sebamed Sun 75 ml Spf50+ Güneş Koruyucu Krem
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Solante Pregna Spf50+ 150 ml Gebelik Dönemi İçin Özel Güneş Koruma Kremi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bronzlaştırıcı

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kavurucu sıcaklardan bir nebze olsun serinlemek ve güneşlenmek için deniz ve havuz kenarı ziyaretleri sıklaşır. Tüm yaz boyunca güneşin ten renginde yarattığı değişim oldukça etkileyici bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Bronz ten, yaz ayları için sembol niteliği taşır. Güneşten esmerleşmiş ve parlaklık kazanmış ten rengi vücuda oldukça çekici ve cezbedici bir görünüm kazandırır. Kadın ve erkek fark etmeksizin her bireyde oldukça gösterişli bir etki yarayan bronz ten yaz aylarının zengin renkli tekstil ürünleri ile de birleşince kaçınılmaz bir estetik cazibe oluşturur. Hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemli olan bronz tene sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşmak için kremlere ihtiyaç duyulur. Kozmetik markalarının özenle hazırlayarak piyasada satışa sunduğu bronzlaştırıcı kremler ve losyonlar yaz aylarının en sık kullanım sağlanan kozmetik ürünleri arasında yer alır. Bronzlaştırıcılar çok geniş ürün skalasına sahiptir. Çok satışa pratik yöntemler sunan kremler sayesinde hızlı ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşabilir, tüm yazı cazibeli bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Bronzlaştırıcı Çeşitleri

Kozmetik ve dermatolojik markalar tarafından hazırlanarak satışa sunulan ve yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan bronzlaştırıcı çeşitleri arasından cilt tipinizi en uygun ürünü seçerek kısa sürede istediğiniz çikolata ten rengine ulaşabilirsiniz. Bronz ten renginin  vücuda sağladığı etkile oldukça etkili ve  çekicidir. Vücuda kazandırdığı cazibeli etki ile yaz aylarının rahat kıyafetleri ile kendinizi çok daha rahat sexsi ve cool hissedebilirsiniz. Kadın ve erkek fark etmeden her birey yazın bronz tenle dolaşmayı arzı eder. Bu sebeple kozmetik markalardan edindikleri kremler ve spreylerin yardımı işe bu işlemi hızlandırırlar. Hızlı bronzlaşanların en pratik yolu güneşten gelen ışınları deri altına sağlıklı bir biçimde nüfuz ettirerek vücuttaki renk pigmentleri harekete geçirmek olur. Ancak ozon tabakasından var olan delikler sebebi ile doğrudan güneş ışığına maruz kalarak tehlikeli durumlar oluşmasını bronzlaştırıcı krem çeşitleri ile engelleyebilirsiniz. Güneşlenme tutkunu bireylerin göz ardı etmemesi gereken en önemli faktör saatlerce güneş ışığına maruz kalmamaktır. Bilindiği üzere ozon tabakasında var olan delikler sebebi ile UV ışınları günün belli saatlerinde dünyaya dik olarak vurur ve bu da insan sağlığı için oldukça tehlikeli bir durumdur. Bu sebeple teninizi zararlı ışınlardan korumak için kullanım sağladığınız kremlerin koruma faktör değerleri oldukça önemlidir. Güneşin zararlı ışınlarından korunurken bronzlaşmayı da sağlayan alternatif bronzlaştırıcı güneş kremi çeşitleri arasından seçim yapmak bir hayli zor olabilir. Dünya üzerinde ve Türkiye’de satışa sunulan çok sayıda marka tarafından üretilen bronzlaştırıcı kremler, spreyler ve yağlar çok geniş ürün seçeneği sunar. Her cilt tipine uygun bronzlaştırıcı ürün bulmak mümkündür. Sınırsız sayıda ürün grubu arasından en sık tercih edilen bronzlaştırıcı yağ çeşitleridir. Cildi zararlı UV ışınlarından korurken bir yandan da derinlemesine nemlendirme sağlayan bronzlaştırıcı yağ gruplarına birçok markadan ulaşmak mümkündür. Plajlarda kullanımı oldukça pratik olan bronzlaştırıcı sprey çeşitleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Hızlı ve pratik kullanım deneyimi sunması be istenilen ölçüde uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken sprey bronzlaştırıcılar sıklıkla tercih edilir. Gündüz plajda bronzlaştırılan ten renkleri için doğru kozmetik malzeme kullanımı oldukça önemlidir. Kozmetik markaların bünyesinde bulunan  bronzlaştırıcı pudra çeşitleri ile göz alıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. 

Bronzlaştırıcı Fiyatları

Yaz aylarında kullanımına daha sık rastlanan bronzlaştırıcı ürünler krem, kozmetik, sprey, yağ çeşitleri gibi birçok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Fiyat performansları olarak oldukça geniş bir skalaya sahip olan bronzlaştırıcı ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Haziran ayının gelmesi ile  satışında patlama yaşanan bronzlaştırıcı çeşitleri birçok farklı skalaya sahiptir. Bu ürün grupları arasından seçim yapmak için marka belirlemesi yapmak ürün bütçeleri hakkında bilgi almanıza olanak sağlar. Genel olarak benzer içeriklere sahip olan bronzlaştırıcı ürünler özellik bakımından birbirlerinden ayrılır. Bronzlaştırıcı fiyatları, ürünlerin markaları ve içeriklerine göre değişkenlik gösterir. Krem, sprey, yağ, kozmetik ürünleri gibi çok farklı şekillerde satışa sunulan ürünler yapım teknikleri ve formüllerine göre fiyatlandırılır. Piyasada açık uygun fiyatlı ürünler bulabilmek mümkün iken çok yüksek fiyatlı ürünler de gözlemlenebilir. Marka tercihi yaparak uygun fiyatlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünleri bünyesinde toplayan cimri.com üzerinden ürün araştırması yapabilir, satış markalarının ürünlerine hesaplı fiyatlardan ulaşabilirsiniz. 

Bronzlaştırıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bronzlaştırıcı ürünler birçok farklı kozmetik markası tarafından üretilerek satışa sunulur. Çok farklı bileşenlerle formüle edilen bronzlaştırıcı ürünler krem, sprey, yağ ya da kozmetik ürün olarak satışa sunulur. Bronzlaştırıcı özellikleri her markanın üretim formüllerine göre değişir. Bronzlaştırıcı ürün satın almadan önce dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Bu detaylar arasından en önemli olanı cilt tipinize uygun ürün seçimi yapmaktır. Yazın sıcak aylarında dik olarak gelen UV ışınlarına karşı yüksek koruma faktörü oluşturabilecek krem seçimleri yapmak oldukça önemlidir. Direkt güneş ışınlarına maruz kalmak cilde ciddi oranlarda zarar verebilir. Bu sebeple koruma özelliği sunan bronzlaştırıcı ürün tercihleri yapmak oldukça önemlidir. Krem, sprey ya da yağ şeklinde formüle edilerek satışa sunulan ürün grupları arasından kullanım koşullarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.  Kullanım koşulları olarak ayak bileklerinden başlayarak dizlere kadar sürülebilir sonrasında diz atlanarak baldırlara geçebilirsiniz. En son avucunuzda kalan kısımları diz kapakları ve ayaklarınıza sürebilir böylelikle renk ayrımı oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery