Bronzlaştırıcılar

En Ucuz Bronzlaştırıcılar Fiyatları

62 ürün gösteriliyor.
Bronzlaştırıcı Özelliği
Bronzlaştırıcılar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bronzlaştırıcılar modelleri ve Bronzlaştırıcılar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bronzlaştırıcılar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Essence, Avon, Inglot, Maybelline, Arifoğlu. 62 adet Bronzlaştırıcılar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

BRONZLAŞTIRICILAR NASIL KULLANILIR?

Bronz ten, beyaz tene göre vücuttaki kusurları daha iyi gizleme özelliğine sahiptir. Beyaz ten üzerinde hemen fark edilebilecek sivilce ve lekeler, bronz tende daha az görünür. Beyaz tenliler, güneşte yandıkları zaman ciltlerinde kızarıklıklar oluşabilir. Önce kızarıp, sonra bronzlaşan ciltler için bronzlaştırma ürünleri en etkili çözümdür. Güneşlenmeden, hatta tatile gitmeden birkaç gün öncesinden başlayarak düzenli olarak bu ürünler kullanıldığında, cilt rengi bir iki ton koyulaşır. Koyulaşan cilt üzerine, koruma faktörlü güneş kremleri sürülerek güneşe çıkılırsa, cilt kızarmadan bronzlaşır.

Bronzlaştırıcılar nereden satın alınır?

Bronzluk veren ürünleri en uygun fiyat garantisi ile almak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Lancaster, Caudalie, Nuxe, Murad, Coppertone, Airbrush, Avene marka bronzlaştırma ürünü çeşitlerini site üzerinden inceleyebilirsiniz. Cimri.com sitesi, ürünler arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilme imkanı sunmaktadır.

Bronzluk sağlayan ürünler nelerdir?

Pudra, losyon, krem gibi çeşitli bronzlaştırıcı ürünler vardır. Bronzlaştırıcı pudralar, genellikle yüz bölgesine uygulanır. Cilt renginin bir iki ton koyulaşmasını sağlar. Genellikle yaz aylarında kullanılır. Pudralar, makyaj temizleme losyonları veya sabunla yıkandığında çıkar. Bunun yanı sıra bronzlaştırıcı allıklar da mevcuttur. Bu fondötenler, likit yapıda olup hem vücut hem de yüz için farklı dokularda üretilirler. Vücut için olanları, elbiselere bulaşmayacak şekilde cilt tarafından emilecek kıvamdadır. Yüz için kullanılan bronzlaştırıcı fondötenler ise su sabun, makyaj temizleme losyonları, yüz köpükleri ile kolayca çıkartılabilir. Bronzluk veren pudra ve fondötenlerin uzun süre ciltte kalması, cilde zarar verebilir. Bu nedenle, uyurken mutlaka temizlenmeli, ciltten arındırılmalıdır. Bunların haricinde bir de bronzluk sağlayan kremler vardır. Autobronz olarak da bilinirler. Bronzlaştırıcı kremler, cilde sürüldükten sonra cilt rengini yavaş yavaş bronzlaştırmaya başlarlar. Bronzluk artıran krem, sürüldükten bir iki saat sonra ciltten çıkartılmalıdır. Krem ciltten çıkartılsa bile, bronzluk etkisi bir süre daha devam eder. Bronzluk etkisi, hücre yenilenme hızına bağlı olarak devam eder. Banyo yaptıkça bronzluk azalır. Bronzluk sağlayan krem kullanıldığı zamanlarda kese yaptırılmamalıdır. Keselenme işlemi, cildin üst tabakasını soyarak tazelenmesini sağlar. Bronzlaştırıcı da cildin üst tabakası üzerinde etki ettiği için, keselenme işlemiyle etkisi azalır.