track source
track source

Gümüş Küpe

Gümüş Küpe Fiyatları

6026 Ürün gösteriliyor.
Gümüş Ayarı
Gümüş Küpe fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gümüş Küpe modelleri ve Gümüş Küpe fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gümüş Küpe kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Teleplus, Angemiel, Else, Koton. 6026 adet Gümüş Küpe fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gümüş Küpe Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gümüş Küpe markası:

En Çok İncelenen Gümüş Küpe Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Gümüş Küpe Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 6026 Gümüş Küpe modeli içerisinde en ucuz Gümüş Küpe fiyatı 6.5 TL iken, en yüksek Gümüş Küpe fiyatı 2698.74 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gümüş Küpe fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Gümüş Küpe fiyatı ise 34.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Gümüş Küpe Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gümüş Küpe

Aksesuar çeşitleri arasında kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği takı modelleri arasında gümüş ürünler geniş yer alır. İmitasyon ürünlerle kıyaslandığında gümüş ürünlerin kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı bilinen özellikleri arasında yer alır. Element olarak insanların en değer verdiği seçenekler arasında bulunan gümüş ürün takı çeşitleri farklı modellerle karşımıza çıkar. Küpe, yüzük, kolye gibi ürün grupları ile dikkatleri çeken gümüş, aynı zamanda hayatın her alanında tercih edilen bir element olarak karşımıza çıkar. Bir aksesuar olmanın yanı sıra evlerinizde de dekoratif ürünler arasında bulunan gümüş seçenekleri ile çok daha doğal ve şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Bireyler kıyafetlerini tamamlayan ve çok daha şık görünmelerini sağlayan takı modelleri sayesinde günlük hayatta, sosyal ortamlarda ya da iş hayatında çok daha zarif görünmeyi tercih edebilirler. Aksesuar seçenekleri arasında en çok tercih edilen modeller de küpe çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Gümüş küpe modelleri hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en şık aksesuar çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Gümüş küpe setlerini tercih edebilir ve şık bir görünüme kavuşmak için küpenizi kolye ve bilekliklerle tamamlayabilirsiniz. 

Gümüş Küpe Modelleri

Gümüş küpe modelleri kadın ve erkeklerin en sık tercih ettiği modeller arasında yer alır. Küpe modelleri insan yüzünde en çok bulunan takı çeşidi olabilir. Bu anlamda çok daha dayanıklı ve doğal olması gümüş elementi ile üretilen küpe modellerini çok daha cazip hale getirmektedir. Gümüş küpe kadın modelleri sayesinde sade, klasik ve iddialı modelleri elde edebilir, trend ürünlerle birlikte kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kadınların tarzını yansıtmalarının en büyük aracı olan takı çeşitleri arasında küpeler insanoğlunun en eski kullandığı aksesuar çeşididir. Yüzün en görünen kısmında açılan deliklerle takılan küpe çeşitleri ile özel günlerde kendinizi çok daha çekici hissedebilirsiniz. Ayrıca erkekler için de hem günlük hayatlarında hem de davetlerde kullanılabilen küpe modellerini bulabilirsiniz. Gümüş küpe erkek modelleri ile ince ve kalın halka küpe modellerini tercih edebilir ya da dilerseniz üzerinde desenler bulunan seçenekleri bulabilirsiniz. Halka küpe çeşitleri dışında taşlı ya da farklı şekillerdeki küpe modellerini de bulabilirsiniz. Küpe modelleri arasında değişen moda algısına göre farklı şekiller bulabilir ve dilerseniz halka, taşlı, uzun ve kısa sallantılı modelleri bulabilirsiniz. En çok tercih edilen modeler arasında gümüş küpe halka seçeneklerini bulabilirsiniz. Halka küpeler arasında farklı büyüklüklerde halkaları taşıyabilirsiniz. Ayrıca halka küpeler arasında küpe boyunca sıraya dizilmiş minik taşları, halkanın ucunda bulunan farklı renklerdeki doğal taşları ya da halka ucunda farklı renkte ve farklı modellerde eklenen uzantıları tercih edebilirsiniz. Gümüş küpe sallantılı modeller arasında halka gümüş küpelerin ucunda sallanan farklı renkler ya da tasarımlar bulabilirsiniz. Sallantılı kısımda sırayla dizilmiş damla taşlar ya da yıldız, kar tanesi, su damlası gibi farklı tasarımlar da elde edebilirsiniz. En çok tercih edilen modeller arasında aynı zamanda zincirli gümüş küpe modellerini de bulabilir ve ince bir görüntü ile zarif ve şık bir aksesuar elde edebilirsiniz. Tek kulakta tek delikle kullanabileceğiniz zincirli küpe modellerini aynı zamanda aynı kulaktaki farklı deliklere de takabilir çok daha farklı bir tarz elde edebilirsiniz. 

Gümüş Küpe Fiyatları

Gümüş küpe fiyatları değerlendirilirken öncelikle seçmiş olduğunuzun küpenin ağırlığına dikkat etmelisiniz. Doğal elementler arasında bulunan ve gram ile satışı yapılan gümüş takılar için seçtiğiniz modelin ağırlığına göre farklı rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Ağırlığı dışında gümüş küpe seçeneklerinin fiyatlarını belirleyen en önemli özelliklerin başında tasarım gelir. Farklı taşlarla süslenen modeller ve bu taşların özellikleri için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Taşlı modellerde tek taş modeller için daha uygun rakamlarla karşılaşırken halka küpelerin taşlı olan modelleri için hem ağırlık hem de tasarım değişeceğinden daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Tasarımlar arasında minimal seçenekleri de bulabilir ve daha uygun fiyatlar ödeyebilir, aynı zamanda iddialı ve gösterişli modelleri de bulabilir ve daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Tek taş dışında çoklu taş seçeneklerini de bulabilir ve kısmen daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Rose kaplama modeller ve zirkon taşlar da bulabilir modele bağlı olarak farklı rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Küpe modellerini kolye, yüzük ve bileklik çeşitleri ile tamamlamak isterseniz set şeklinde sunulan modelleri de tercih edebilir ve birden fazla ürün tercih etmiş olduğunuz için küpe çeşitlerine göre daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. 

Gümüş Küpe Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gümüş küpe çeşitleri satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında öncelikle ekonomik seçimler yapabileceğinizi bilmelisiniz. Altın çeşitlerine daha uygun fiyatlarla sunulan ve imitasyon ürünlere göre çok daha dayanıklı ürünler tercih edebileceğinizi bilmelisiniz. Aksesuarlarınızda gümüş tercih etmeniz aynı zamanda kullanım açısından çok daha pratik sonuçlar doğurur. Parfüm, deodorant ya da şampuan gibi kimyasal ürünlere aşırı süre maruz kalmayan gümüş ürünler rengini ve parlaklığını koruyabilir. Nem ve su ile en az temasa geçen gümüşlerin çok daha uzun süre parlak kaldığını görebilirsiniz. Gerçek gümüş ürünler belirli bir süre kullanımdan sonra kararma yapan ürünler olduğunu unutmamalısınız. Gümüş küpe satın alırken dikkatli olunması gereken konuların başında patentli ürün seçeneklerini ayırt edebilmek gelir. En basit haliyle gerçek gümüş ürünler için mıknatıs tekniğini deneyebilir ve eğer gümüş mıknatısa yapışmıyorsa gerçek olduğunu düşünebilirsiniz. Tercih ettiğiniz markanın güvenilirliği de dikkate alarak ürün üzerinde 925 ayar etiketini ve patentini mutlaka görmelisiniz. Gümüş ayarları arasında 800,900 ve 925 ayar seçeneklerini bulabilir ancak 925 ayar tercih ederek uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Eğer taşlı modeller sunulan modelleri alıyorsanız taşların özelliklerini de belirten sertifikaları edinmeniz gerekebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery