Marka
Deborah
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Makyaj, her kadının vazgeçilmezleri arasındadır. Etkileyici bakışlara sahip olmak ise doğru makyaj stilinin olmazsa olmazlarındandır. Göz kalemleri, gözleri belirgin yapar ve bakışlarınıza sihirli dokunuşlarda bulunur. Eğer makyajınızı tamamlayacak yeni göz kalemleri satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da çok sayıda markayı ve modeli sizin için bir araya getiriyoruz. Siz de Golden Rose, Flormar, Max Factor, Alix Avien, Clinique gibi markaların en ucuz göz kalemi çeşitlerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Göz Kalemleri Nasıl Sürülür?

Doğru göz makyajı için, gözlerinizin şeklini iyi tanımanız ve göz kaleminizi buna göre kullanmanız gereklidir. Eğer belirgin ve büyük gözlere sahip olmak istiyorsanız gözünüzün iç kısmına beyaz göz kalemi sürmelisiniz. Beyaz göz kalemini gözlerinizin alt iç ya da üst iç kısmına uygulayabilirsiniz. Bu uygulama, gözlerinizin daha belirgin ve iri görünmesine yardımcı olacaktır.

Beyaz göz kalemi uygulamasından sonra ten renginize bağlı olarak gözünüzün altına ve üstüne siyah ya da koyu gri göz kalemi uygulayabilirsiniz. Eğer buğulu gözlere sahip olmak istiyorsanız, göz kaleminizin bittiği noktayı parmağınızla ya da bir fırça yardımıyla dağıtarak dumanlı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Gözlerinizin dışına çektiğiniz kalem, bakışlarınızın daha etkileyici olmasını sağlar. Eğer gözünüzün üstüne kalem çekecekseniz göz kaleminizi ortadan başlatabilir ve isteğinize göre çizginin ucunu şakaklarınıza kadar uzatabilirsiniz.

Eğer ışıltılı gözlere sahip olmak istiyorsanız gözlerinizin alt iç kısmına beyaz renkli, yağlı göz kalemi uygulayabilirsiniz. Yağlı göz kalemi gözlerinizin pırıltılı bakışlarla bakmasını sağlayacaktır. Ayrıca göz kaleminizi kaşlarınızı kalınlaştırmak ve şekil vermek için de kullanabilirsiniz.

Göz kaleminizin akmaması ve dağılmaması için kaleminizle aynı renkte far kullanarak göz kaleminizi sabitleştirebilir ya da göz çevrenize krem kapatıcı uygulayarak daha kalıcı bir makyaj elde edebilirsiniz.

Göz Kalemi Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Göz kalemi fiyatları markaya, modele ve sezona göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da sizin için bir araya getirdiğimiz göz kalemlerinin geniş bir fiyat aralığı vardır. Beğendiğiniz göz kalemini daha da uygun fiyatlarla satın almak isterseniz Cimri’nin sizin için hazırladığı fiyat alarmını kullanabilir ve beğendiğiniz ürünün fiyatının düştüğünden haberdar olabilirsiniz.