track source
track source
track source

Ev Sinema Receiverları

Ev Sinema Receiverları Fiyatları

24 Ürün gösteriliyor.
Ev Sinema Receiverları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ev Sinema Receiverları modelleri ve Ev Sinema Receiverları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ev Sinema Receiverları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sony, Goldmaster, Yamaha, Pioneer, Denon. 24 adet Ev Sinema Receiverları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ev Sinema Receiverları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ev Sinema Receiverları markası:

En Çok İncelenen Ev Sinema Receiverları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ev Sinema Receiverları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24 Ev Sinema Receiverları modeli içerisinde en ucuz Ev Sinema Receiverları fiyatı 51.15 TL iken, en yüksek Ev Sinema Receiverları fiyatı 17250.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ev Sinema Receiverları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Ev Sinema Receiverları fiyatı ise 6807.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ev Sinema Receiverları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ev Sinema Receiverı

İnsanlar bilimkurgu, aşk ve macera gibi filmleri sinemaya gidecek vakit bulamadıkları ve az zamanı olduğu zamanlarda arkalarına yaslanıp rahatça yaşam alanlarında izlemek ister. Günümüzde insanlar teknolojinin gelişimi ile birlikte sinemada yüksek kalitede izleyecekleri filmleri evlerine taşıyıp, arkalarına yaslanarak keyifle film izleyebilir hâle geldi. Görüntü ve sesi sinema salonlarını aratmayacak derecede ekrana yansıtan ve evinizin salonunu sinema salonuna çeviren receiverlar teknolojinin yerleriyle birlikte üretilmeye başladı. Zaman ve ortam fark etmeksizin dilediğiniz filmi yüksek kalitede ve yüksek ses sisteminde izleyebileceğiniz ev sinema receiverları farklı markalar aracılığıyla cimri.com üzerinden kullanıcıları ile buluşur. Sinemada yaşayacağınız deneyimi evlere getiren ve aynı heyecanı yaşatacak olan ev sinema sistemleri günlük hayatın en popüler teknolojik aletleri arasındadır. Dilediğiniz boyutlarda ve tasarımlarda bulabileceğiniz ve farklı teknik özellikleri ile birlikte farklı görüntü ve sesi cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşturur. Sony, Yamaha ve Denon gibi alanında önder ve lider markaların üretmiş olduğu receiverları inceleyebilir ve bunlar arasından dilediğiniz kalitede bir ev sinema sistemine sahip olabilirsiniz.

Ev Sinema Receiverı Modelleri ve Özellikleri

Ev sinema receiver çeşitleri arasında Sony markasının üretmiş olduğu STR-DN 1080 dikkat çeker. 165 volt güç çıkışı, 7 kanal artı sanal 2 kanal sayısı, HDMI aktarımı, ses dönüş kanalı, tema üzerinden 3D aktarımı gibi video özellikleri ile ön plana çıkan bu model aynı zamanda tek dokunuşla oynatma sistem, ses kontrol kapatma özelliği ile de dikkat çeker. Ek olarak DSD yerel oynatma ses geliştirici ve tavanda hoparlör modu ile birlikte kullanıcılara farklı ses teknolojisini yansıtır. Kablosuz çoklu oda, mobil kontrol uygulaması, AirPlay Bluetooth verici gibi ağ bağlantı uzaklığına sahip olan bu ürün bekleme modu ve bekleme modu etkinken 19 dakika sonra bekleme modu ile birlikte çevre dostu enerji tasarrufu bir özellik sağlar. 9.7 ağırlık ve 430 × 156 × 331 boyutlara sahip olan ev sinema receiver sayesinde dilediğiniz kalitede sinema keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Sony markası sahip olduğu vizyon ve misyon sebebiyle ev sinema receiverı modeli üzerinde sanatçıların istediği kalitede sesin en küçük ayrıntılarını bile kullanıcılara aktarır. Aynı zamanda esnek hoparlör çözümleme, sanal surround arka hoparlör ayarı, sorunsuz otomatik kalibrasyon tutar, 4K kalitesi ile birlikte en ufak görüntü renklerini yakalamanıza olanak sağlar. Ev sinema amfi receiver modelleri arasında dikkat çeken bir başka ürün ise Yamaha markasının üretmiş olduğu RX-V585 musiccast 7.2 kanal network receiver modelidir. En iyi ses ve görüntü kalitesini kullanıcılarıyla buluşturan bu ürün 7 kanallı güçlü surround ses, kanal başına 80 W, kablosuz surround hoparlör ekleme özelliği ve Amazon Alexa ve Google Asistant sesli kontrol uyumluluğuyla da dikkat çeker. Yerleşik müzik akışı hizmetleri ve ses teknolojileri ile uyumluluğu sayesinde olağanüstü bir film ve görüntü deneyimi yaşatan bu ürün ev sinemasında nefes kesici görüntüler ve seslerle kendinizi ekrana kaptırmanıza imkân tanır. Kolay ses optimizasyonu, optimum performans ve yüksek kaliteli parçalarla birlikte aynı zamanda ev sinema odanızda mikrofon dinleme konumuna yerleştirip YPAO’yu açarak en iyi ses deneyimini yakalayabilirsiniz. Tüm bu modellerin yanı sıra aynı zamanda Sangean, Denon ve Pioneer gibi markaların üretmiş olduğu ev sinema receiver modellerine de cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ev Sinema Receiverı Fiyatları

Gelişmiş teknolojiyle birlikte insanların evlerinde farklı bir sinema deneyimi yaşatan ev sinema receiverları, tasarım teknik ve model olarak birbirinden farklı çeşitlere sahiptir. Kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan ev sinema receiverı modelleri birbirinden farklı markalar  ve fiyatlar aracılığıyla cimri.com üzerinden kullanıcıları ile buluşur. Yüksek teknolojiyle üretilmiş olan ev sinema receiverlar sahip olduğu teknik özellikler, üretici firma ve tasarım olarak birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Bu ürünler arasında ev sinema receiver fiyatları analizi ve fiyat karşılaştırması yaparken bu modellerin birtakım özelliklere bağlı olarak fiyat değişkenliği göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız. Ürünler üzerinde fiyatları belirleyen unsurlar arasında öncelikle üretici firma gelir. Üretici firmalar sahip olduğu vizyon ve misyon sebebiyle ürünler arasında farklı fiyat değişkenliği sunar. Aynı zamanda görüntü kalitesi, video formatları, yüksek çözünürlüklü ses uyumları, ağırlık ve boyut özellikleri de ürünlerin fiyatlarının artıp azalmasında öncelikli etkenlerdir. Yüksek teknolojiye uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ev sinema receiver özellikleri gelişmiş teknolojiyi bünyesinde barındırarak size evinizde farklı bir sinema deneyimi yaşatır.

Ev Sinema Receiverı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnsanlar tarih boyunca gerek kulaktan dolma gerekse gerçek hikâyeleri birbirine ses ve görüntü aracılığıyla aktarma ihtiyacı duyar. Kurgusal ve gerçek hikâyeleri görüntü ve sesle aktaran önemli bir sanat dalı olan sinema, insanların ortak paydada buluşabileceği özel ilgi alanlarından bir tanesidir. İnsanların film izleme isteğini evlere taşıyan receiver amfi bluetooth gibi özelliklere sahip ev sinema receiverları arasından beklentinize uygun bir satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar bulunur. Bu unsurların başında öncelikle bu sinema sistemleri arasından görüntü ve ses olarak hangi kalitede ve düzeyde bir ürün beklediğiniz yer alır. Yüksek dinamik aralık ile net görüş görüş alanı yaratan bir model arıyorsanız 5.1 amfi receiver modellerini tercih edebilirsiniz. 4K kaliteye sahip bu ürünler aynı zamanda yüksek çözünürlüklü ses dosyası ile birlikte görüntüyle sesi sinema salonlarındaki mükemmel uyumu ile birlikte evinizde buluştur. Özellikleriyle birlikte birbirinden farklı kaliteye ve tasarımlara sahip olan bu ürünler arasından dilediğiniz kalitede ses ve görüntüyü ekrana yansıtacak olan bir receiverı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ev sinema receiver kullanımına cimri.com üzerinden erişebilir ve üründen üstün düzeyde yararlanmak adına tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery