Marka
Adidas
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Erkekler için yaz aylarında en çok tercih edilen alt giyim ürünlerinden biri şortlardır. Farklı renk, kumaş dokusu ve tasarım özelliklerindeki şortlarla yaz boyu konforlu hissetmek mümkün. Diz üzerinde biten şortlar, kısa kesim şortlar ya da diz altı şortlar arasından seçim yaparak kendinize şık bir yaz kombini hazırlayabilirsiniz.

Erkek Şort Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Erkek şortları, günlük penye şortlar, kanvas şortlar, rahat safari şortlar, şık kumaş şortlar ya da spor şortlar şeklinde sınıflandırılır. Şortları onların tarzlarına göre kombinlemek gerekir. Örneğin spor şortları t-şirtlerle, kemerli kumaş şortları göleklerle tamamlayabilirsiniz. Şort seçerken, mevsime uygun olarak terletmeyen kumaşları tercih etmeniz daha konforlu hissetmenize yardımcı olur. Erkek şort renkleri genellikle, gri, haki, lacivert ya da yeşil tonlarındadır. Yaz kullanımına özel giysiler oldukları için spor şortlar dışında siyah erkek şortları pek bulunmaz. Lacivert erkek şortlarının üzerine krem, kahve, beyaz ve mavi tonlarda gömlek ya de t-sirtler, haki ve yeşil renklerdeki erkek şortlarının üzerine de mavi, lacivert, gri, beyaz tonlarda gömlek veya t-sirtler tercih edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Erkek Şortları Nereden Alınır?

Sadece giyim kategorisinde değil pek çok farklı ihtiyaçlarınız için en uygun fiyatları cimri.com’dan alabilirsiniz. Cimri, çok geniş bir online mağaza ağının ürünlerini fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz şekilde paylaşır. Böylece onlarca mağazanın aradığınız ürüne verdiği fiyatları karşılaştırma imkanıyla en ucuz şort, en ucuz erkek şortu gibi ürünlere avantajlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı erkek şortları için cimri.com’da farklı markaların farklı tasarımlarını bulabilirsiniz. Nike, Adidas, Hummel, Columbia, Regatta, Joma, Puma, Under Armour, Dagi, Reebok gibi markaların ürünlerini cazip fiyatlarla alabilirsiniz.